IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 17:52
hey.czy ktos zdawal mature z historii sztuki ?? bo ja planuje zdawac za rok.
A moze ktos z was wybiera sie na asp i orientuje sie moze w temacie ??
pozdrowienia !!!! czekam na posty ;)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka