Gość: Mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.05, 17:52 hey.czy ktos zdawal mature z historii sztuki ?? bo ja planuje zdawac za rok. A moze ktos z was wybiera sie na asp i orientuje sie moze w temacie ?? pozdrowienia !!!! czekam na posty ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj