Gość: belcia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.04.05, 00:01
jutro juz sie naprawde zabieram za angielski i wszysciutkie tematy na mature
ustna rozszerzona sobie opracuje. za tydzien zrobie prezentacje z pola, potem
juz tylko zdaje mature i na studia. amen.
oby ten miesiac szybko zlecial