Dodaj do ulubionych

3 przedmioty

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.04.05, 13:15
czy czlowiek moze sie dostac gdziekolwiek z 3 przedmiotami:Polski,Ang i jeden
do wyboru,fakt z dobrymi wynikami,ale tylko z taka iloscia.Co wy na to?
Obserwuj wątek
    • Gość: belcia Re: 3 przedmioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 14:01
      pewnie, ze moze, a ile znasz kierunkow gdzie wymagaja 4 5 lub 6? medycyna,...?;
      sgh, ...?
      ja zdaje,. mat i ang R, polski sie zobaczy, i wiecej mi do szczescia nie
      trzeba :D
    • kawa_malinowa Re: 3 przedmioty 06.04.05, 14:02
      np. na kulturoznawsto we Wrocławiu (tam nie patrzą na język, ale zależy jaki
      masz trzeci przedmiot), na filolgię rosyjską tamże :)
    • Gość: Kaja Re: 3 przedmioty IP: *.ssnet.pl 06.04.05, 15:55
      zalezy jaki to przedmiot, najlepiej matematyka, to wtedy powinno wystarczyć, ale
      z innymi tez wystarczy, ja daję 4, ale to tylko dlatego, ze na jednej uczelni na
      socjologie wymagaja wosu, a na innej historii.
      To wszystko zalezy od tego gdzie chcesz iśc, na jaki kierunek i uczelnie i jak
      to przedmiot.
    • Gość: adrija Re: 3 przedmioty IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.04.05, 16:20
      biologia,chyba lipnie zrobilam!
      • Gość: b Re: 3 przedmioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 16:28
        no, ale ta biola chyba powiazana z kierunkiem studiow na ktore sie wybierasz?
        czy wybralas ja tylko dletego, ze cos trzeba bylo ?
        nie napisalas gdzie sie wybierasz, a to jest przeciez najwazniejsze.
        poza tym gdzieniegdzie mozesz zdawac egzaminy z przedmiotow ktorych nie
        zdawalas na maturze, wiec glowa do gory!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka