Gość: adrija IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.04.05, 13:15 czy czlowiek moze sie dostac gdziekolwiek z 3 przedmiotami:Polski,Ang i jeden do wyboru,fakt z dobrymi wynikami,ale tylko z taka iloscia.Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: belcia Re: 3 przedmioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 14:01 pewnie, ze moze, a ile znasz kierunkow gdzie wymagaja 4 5 lub 6? medycyna,...?; sgh, ...? ja zdaje,. mat i ang R, polski sie zobaczy, i wiecej mi do szczescia nie trzeba :D Odpowiedz Link Zgłoś
kawa_malinowa Re: 3 przedmioty 06.04.05, 14:02 np. na kulturoznawsto we Wrocławiu (tam nie patrzą na język, ale zależy jaki masz trzeci przedmiot), na filolgię rosyjską tamże :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaja Re: 3 przedmioty IP: *.ssnet.pl 06.04.05, 15:55 zalezy jaki to przedmiot, najlepiej matematyka, to wtedy powinno wystarczyć, ale z innymi tez wystarczy, ja daję 4, ale to tylko dlatego, ze na jednej uczelni na socjologie wymagaja wosu, a na innej historii. To wszystko zalezy od tego gdzie chcesz iśc, na jaki kierunek i uczelnie i jak to przedmiot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrija Re: 3 przedmioty IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.04.05, 16:20 biologia,chyba lipnie zrobilam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b Re: 3 przedmioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 16:28 no, ale ta biola chyba powiazana z kierunkiem studiow na ktore sie wybierasz? czy wybralas ja tylko dletego, ze cos trzeba bylo ? nie napisalas gdzie sie wybierasz, a to jest przeciez najwazniejsze. poza tym gdzieniegdzie mozesz zdawac egzaminy z przedmiotow ktorych nie zdawalas na maturze, wiec glowa do gory! Odpowiedz Link Zgłoś