Dodaj do ulubionych

MISH Toruń UMK

03.07.05, 10:39
Czy ktoś się orientuje ile osób już złożono podania? Wiem niestety tylko
tyle,że 12 olimpijczyków (tak mi powiedziano podczas dyżuru), którzy składali
papiery jeszcze wcześniej. Nieistety nic więcej nie chcą mówić. W tej chwili
NIC juz nie mówią!!!!! Jeśli ktos wybiera się na MISH wpisujcie się. Możecie
też wpisywać wyniki matur!
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiktor Re: MISH Toruń UMK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.05, 13:32
      Chciałem się dowiedzieć czegoś o tych olimpijczykach,ale w piątek po południu
      mówili już, że od teraz takich informacji nie podają (i się nie dziwie, bo
      gdyby każdemu to powiedzieli to nikt by kasy na rekrutacje nie wpłacił:))) Ja
      po wyliczeniu punktów ma 40,95. Mam nadzieję,że wystarczy aby się w ogóle do
      rozmowy dostać, choć gadałem już z ludźmi któzy idą z zeszłoroczną maturą i im
      wychodzi np. 47,5 czy też 45 pkt:( Jednym słowiem załamka. Na jakimś poście
      czytałem że już teraz jest 10 os. na miejsce (chyba się nazywał ranking UMK) a
      przecież to nie koniec składania podań:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka