laleczka1234
03.07.05, 10:39
Czy ktoś się orientuje ile osób już złożono podania? Wiem niestety tylko
tyle,że 12 olimpijczyków (tak mi powiedziano podczas dyżuru), którzy składali
papiery jeszcze wcześniej. Nieistety nic więcej nie chcą mówić. W tej chwili
NIC juz nie mówią!!!!! Jeśli ktos wybiera się na MISH wpisujcie się. Możecie
też wpisywać wyniki matur!