dagmarra 20.07.05, 22:00 czy dostal sie ktos z Czestochowy? bo ja obwieszczam, iz jestem jedna z osob z tego wlasnie miasta i sie dostalam :D wiec jesli ktos takze, to prosze sie tu wpisac - nawiazemy kontakt ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdezorientowana Re: UJ Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: 5.2.* / *.chello.pl 20.07.05, 22:14 Dagmarra, gdzie sie w koncu wybierasz? Bo ostatnio pialas z zachwytu nad dostaniem sie na UJ. Dlatego sie dziwie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 23:41 eh... wlasciwie to nie wiem... to dosc dziwne, ale dostalam sie na UJ na romanistyke, na U Łódzki na turystyke i do tego jeszcze na Akademie Pedagogiczna w Kraku na romanistyke :) i, kurde, badz tu madra! ja nie wiem co wybrac :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdezorientowana Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.07.05, 10:57 To sie zdecyduj, co Cie bardziej interesuje :) Ja na Twoim miejscu wybralabym UJ, bo zeby pracowac w turystyce wcale nie trzeba jej skonczyc... UJ to UJ, a na AP filologie sa slabsze i jest nizszy poziom (choc niektoirzy twierdza, ze nie uczy sie tylku niepotrzebnych rzeczy)... A Lodz zbyt pienkym miastem nie jest ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 11:20 dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, Zdezorientowana :) ja w tej chwili takze moglabym sie podpisac Twoim nickiem, jako iz rozwazam wszystkie mozliwosci... zastanawiam sie, czy latwiej znalezc prace po 3 letniej turystyce czy 5 letniej filologii i przy okazji z czego trudniej wyleciec ;) a w Lodzi nigdy nie bylam, wiec tym bardziej ciezki wybor :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zderozientowana Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.07.05, 11:28 To sie zastanow czy bardziej Cie interesuje literatura i jezykoznawstwo czy marketing, geografia, ekonomia, prawo... Przejrzyj programy studiow, zobacz ktory wydaje Ci sie ciekawszy. Ktory z tych kierunkow jako pierwszy przyszedl Ci do glowy, bo to tez moze byc wazne :) Praca sie poki co nie przejmuj. Zreszta - dzieki jednym i drugim studiom mozesz sie ukierunkowac na turystyke, w kazdym z wypadkow inaczej. A skoro sie dostalas na 3 kierunki to raczej nie wylecisz - widocznie zdolna jestes :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 13:55 jaki był próg na ten kierunel tj. turystykę? z góry dzięki za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:46 Próg był o ile się nie mylę 409,5/500 punktów. Dagmarra, idź na turystykę :) Też się dostałam i nikogo nie znam, to może chociaż kontakt mailowy nawiążemy :) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? 21.07.05, 14:51 hej Marta- ja tez na TiR do Łodzi i tez nikogo nie znam :-DD Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? 21.07.05, 14:50 na UŁ na turystykę był próg chyba nieco powyżej 410 pktów wyliczali to wg schematu: geo-pp*1,5 + geo-pr*2 + j.obcy(ustny+pp+pr)*0,5 wkleiłabym tutaj link gdzie znajduje się lista przyjętych na TiR (są podane też pkty), ale strona UŁ nie chce mi wskoczyć >:-/ (jakby co to szukaj na www.uni.lodz.pl na srodku jest odnosnik do list zakwalifikiowanych osob na poszczegolne kierunki) pzdr p.s. Łódz rzeczywiscie za ladnym miastem nie jest, ale ja jednak 3 najblizsze lata postudiuje wlasnie tutaj. moze uzupełniające zrobię gdzieś indziej...? Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? 21.07.05, 14:53 oo juz wskakue stronka UŁ sprawdz tutaj klikając w 'turystyka i rekreacja' www.uni.lodz.pl/portal/ogolne.php?akcja=pokaz&show=listy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: U Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:56 Super, to już nie jestem sama ;) Wśród przyjętych najniższy wynik to było 409,5, więc chyba taki był próg. No chyba, że te osoby miały jakieś dodatkowe osiągnięcia... Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Do Marty 21.07.05, 15:22 jutro jade do Łodzi zlozyc papiery na TiR wiesz moze Marta, czy skladac je trzeba na Kopcinskiego czy na Narutowicza? aha, orientujesz sie tez czy basen mamy obowiązkowy na tej turystyce? pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: Do Marty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:25 eeeej!!! zaczyna to byc ciekawe... SKAD WIECIE O BASENIE??!!?? jakie w ogole sa przedmioty na tej turystyce, bo nie moge sie znikac dowiedziec, a chcialabym to wziac pod uwage przy rozwazaniu, gdzie w koncu zloze te papiery :> baardzo dziekuje za odpowiedzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:25 Dzwonili do mnie i powiedzieli, żeby składać na Kopcińskiego na drugim piętrze w pokoju 204. Dostałaś juz od nich pisemne zawiadomienie? Bo chyba dopiero wtedy można zanieść dokumenty. Co do basenu, to nie wiem, ale mam nadzieję, że nas nie będą zmuszać bo niezbyt dobrze idzie mi pływanie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:27 Co do przedmiotów, to wiem, jakie były rok temu, teraz nie wiem. A były ciekawe, np. "Czas wolny i jego wykorzystanie" :) Ogólnie przedmioty mi się podobały, wyglądały na takie...rozwijające ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra przedmioty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:31 Marta, a moglabys napisac, jakie te przemioty rok temu byly? Bo zapowiadaja sie ciekawie, jestem wiec zainteresowana, jaka jest reszta ;) I czy jest duzo matmy tudziez ekonomii (blee) :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: przedmioty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:36 Nie mam w tej chwili tej kartki przy sobie, ale napiszę mniej wiecej, co pamiętam. Oczywiście, była geografia fizyczna i społeczno-ekonomiczna (Polski i świata), sporo zajęć dotyczących pilotażu, prowadzenia biura, zabytków. Było też wprowadzenie do historii sztuki, archeologii (oczywiście, nie wszystko na I roku ;]). W planie późniejszych lat były przedmioty dotyczące charakterystyki różnych regionów świata. Ogólnie rzecz biorąc, kierunek wydaje się być naprawdę przyjemny :) Co do basenu, to chyba jest, bo trzeba miec na zaświadczeniu lekarskim adnotację o możliwości uczestniczenia w zajeciach pływania. Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: przedmioty 21.07.05, 15:44 ooo, to brzmi naprawdę dobrze! podoba mi się :-) w końcu uczyłabym się czegoś nie z przymusu (jak to czyniłam chociażby z fizyką czy chemią w LO) a z ciekawości. p.s. na naszym kierunku naliczyłam tylko 9 chłopców :-DD (na 47 osób, z czego pewnie kilka zrezygnuje) p.s.2 dagmara- wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających sie urodzin :-) p.s.3 dzięki za informacje odnosnie tego składania dokumentów dziewczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: przedmioty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:45 coż, będą rodzynkami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 15:33 o wlasnie- Marta- moze napiszesz jakie byly w tamtym roku przedmioty. bo mnie to bardzo nteresuje a nigdzie nie moglam tego znalezc. plisss :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 15:32 wlasnie o to chodzi ze nie dostalam jeszcze zawiadomienia ale babka, tzn. miła pani :-D powiedziala mi ze trzeba zlozyc do konca tygodnia papiery (chyba ze zle ją zrozumialam) bo jada na urlop pozniej czy cos takiego. najwyzej mozna przesłać pocztą. czyli jak ja nie dostalam jeszcze zawiadomienia, to nie mam co sie tam jutro pokazywac? kurczę... mam problema ;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: Do Marty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:38 a do mnie jakas pani zadzwonila i powiedziala, ze sie dostalam - tzn. mojej mamie to powiedziala, bo ja bylam w Krk... i wiem stad, ze papiery trzeba dostarczyc do 4 sierpnia, dopiero po przekroczeniu tego terminu beda skreslac :) piszcie te przedmioty :P Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 15:36 no ja z tym basenem to wywnioskowalam z tresci jaka miala byc umieszczona na zaświadczeniu lekarskim, a brzmiała ona tak 'zdolny do cwiczen ze zwiekszoną aktywnością fizyczną i pływania' chyba więc czeka nas basen, ale ja tylko sobie tak przypuszczam... to nie jest pewna wiadomosc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:39 Mi też mówiła, że trzeba przynieść do końca tygodnia, ale na stronie uniwersytetu napisali, że wraz z pisemnymi zawiadomieniamy dostaniemy formularze dotyczące lektoratów...Trzeba więc chyba poczekać...No bo w sumie gdyby nie było Cię w domu, jak dzwoniła, to skąd miałąbyś wiedzieć, że to trzeba do piątku donieść? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:40 O, właśnie przeczytałam wiadomość o 4 sierpnia ;) Dzięki, Dagmara :) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 15:48 ja sie wypytałam ta panią o terminy i mi jasno powiedziała, ze tylko do konca tygodnia mozna przyniesc a potem jeszcze jednego dnia- 4 sierpnia w godzinach od 10 do ktorejs tam (zapomnialam) ja nie dostalam jeszcze zawiadomienia wiec chyba nie mam po co tam jutro jechac, ale pani powiedzialam mi tez ze mozna poczta wyslac dokumenty. tylko wtedy na jaki adres? na Kopcinskiego? wiecie moze jaki numer, bo na stronie jest chyba tylko adres na Narutowicza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:53 W takim razie będę musiała pocztą wysłać... No chyba, że jutro rano zawiadomienie dostanę :) Wydaje mi się, że trzeba wysłać na adres podany na stronie, czyli Narutowicza 88. Może po prostu wejście do biura rekrutacji jest od Kopcińskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 15:56 kurcze- czyli jednak jutro nie jade nigdzie.. :-/ chyba tez wysle pocztą na Narutowicza oki spadam juz stad bo moj czas na przebywanie w sieci dobiega konca pzdr-pa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Do Marty IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.05, 15:58 Pozdrawiam, zobaczymy się w październiku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: Do Marty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 16:00 Mootya - DZIEKUJE BARDZO za zyczenia urodzinowe!!! gratuluje umiejetnosci intepretacji numeru PESEL ;) to baaaardzo mile :D aleś bystra! :D:D:D napisz swoj pesel hehehe - skladam Ci dzisiaj rowniez zyczenia, tak zawczasu ;P Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Do Marty 21.07.05, 16:05 hehe :-) ja mam urodzinki dopiero w lutym ale tez dziekuje za zyczenia :-D ja może nie będę tak publicznie podawac swego nr pesel ;-) ale chyba jak napiszę ze mam na imie malwina to po spojrzeniu na liste przyjetych wszystko sie wyjasni (nr pesel znaczy sie) pzdr! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra do Malwiny tym razem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 16:51 juz Cie znalazlam, Malwino :) gratuluje calkiem niemalej ilosci punktow w postepowaniu rekrutacyjnym :) (a ja sie ciagle waham - turystyka czy romanistyka? ech... myslalam, ze mnie na TiR nie beda chcieli, przeciez bylo tylu chetnych...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: do Malwiny tym razem :) IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.07.05, 22:14 > (a ja sie ciagle waham - turystyka czy romanistyka? Idz na oba :) Tylko w jednym miescie :):) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: do Malwiny tym razem :) 22.07.05, 00:11 dzieki Dagmara no coz.. ja nie wiem co Cie bardziej interesuje- romanistyka czy jednak turystyka. ja tez sie dziwie, ze bylo tak duzo chetnych, a jednak próg pktowy nie był za wysoki. nie powinno sie moze kierowac przy wyborze studiow stereotypami, bo przeciez nie wszystkie kierunki na UJ są wykładane na takim wysokim poziomie. no ale z drugiej strony- sama wiesz, ze pozniej w papierach zapis, ze skonczylo sie UJ wygląda nieco lepiej niż UŁ jesli juz na cos sie zdecydujesz- daj znac! :-) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: do Malwiny tym razem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 13:53 zastanawiam sie, po czym latwiej bedzie znalezc prace - po 3 letniej turystyce obawiam sie, ze moge zostac jedynie kims, kto przerzuca papiery albo robi kawe wazniejszym w biurze podrozy ;) co wcale nie znaczy, ze nie chce isc na turystyke - bo to jednak jest ciekawe i chcialabym isc takze na te studia... ale koniecznie w polaczeniu z romanistyka - zeby moc potem szukac pracy we Francji :) tylko zastanawiam sie, od czego byloby lepiej zaczac i w ktorym miescie... Krk niestety nie ma dziennej turystyki za darmo... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delia Re: do Malwiny tym razem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 14:31 a na awfie nie ma turystyki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: do Malwiny tym razem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 14:40 łoj, ja to na awuefa nie pojde, nigdy w zyciu - wuef to nie jest to, co tygryski lubia najbardziej... exama sprawnosciowego sie boje, jak diabel swieconej wody :] stad dylemat moj!!! :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: delia Re: do Malwiny tym razem :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 14:44 no ale na takiej turystyce i rekreacji np na UŁ to jest tez bardzo duzo zajec z wf, na sggw nie przyjmuja ze zwolnieniem z wf-u i na dodatek wf jest przez wszytskie lata studiow i nie ma od niego ucieczki. wiec czy tak czy tak troche do czynienia bedzie miala z cwiczeniami fizycznymi, plywaniem itp :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: do Malwiny tym razem :) IP: *.chello.pl 22.07.05, 22:06 Dagmarra, nie boj zaby ;) Mam sporo znajomych na turystyce AWF i dla zadnego z nich nie byl problemem exam sprawnosciowy. Zreszta, to taki dosc malo "wuefowy" kierunek - zaden z wyzej wymienionych nie wyglada na sportsmena (wrecz przeciwnie ;)) Poza tym studia trwaja (trwaly?) tylko 4 lata i od 3. roku wzwyz jest zupelny lajt, wiec mozna robic jako 2. kierunek bez problemu. A tak poza tym nie wiadomo, co np. taki UJ wymysli za rok - dwa, a nuz im sie zachce dziennej turystyki. Polecam Krakow, bo Krakow piekny, a co! :) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya wf... :-) 22.07.05, 23:20 bylam dzis papiery zlozyc na Uł an TiR (mozna skladac jesli neiotzrymalo sie pisma z uniwerka) osoby ktore nie zlozyly do dzisiaj beda mogly zlozyc dopiero 4.sierpnia, ale o tym poinformowane zostana jeszcze listownie wypytalam sie dzis panią o te studia, no i Dagmara- basen obowiązkowy :-/ poza tym na pierwszych dwoch latach razcej zajecia w salach, pomieszceniach,a dopiero na trzecim roku sporo wjazdów (Polska polnocna, obozy konne/zeglarskie, jakis wypad za granice nawet) aha- na pierwszym roku ma byc wyjazd integracyjny :-D takze zapowiada sie ciekawie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: wf... :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 13:39 to jest jakies dziwne - bo poki co, to ja nie dostalam listu od uniwetsytetu lodzkiego i tak sobie czekam i czekam na niego... i... jednak sie decyduje na krakow, jade szukac mieszkania w przyszlym tygodniu :) wiec na tirze zwalniam miejsce :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:25 Witam! ja też się dostałam na turystykę co baaaardzo mnie ucieszyło. Mam pytanko w sprawie wf- czy można będzie wybrać sobie zajęcia? np. siłownia czy coś w tym stylu??? ja tam się cieszę z myślą o wf, bo ruch zawsze mi się przyda, a niestety roweru do łodzie ze sobą nie wezmę:( a tak wogóle- jedziecie na ten spływ kajakowy, co o nim w liście było??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 19:41 Hmm...Ja jeszcze listu nie dostałam (może do tych z Łodzi później wysyłali ;]), więc może mi przybliżysz nieco ten spływ ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mootya Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) 24.07.05, 20:03 ja nie wiem wprawdzie jak to z wfem bedzie (czy bedzie wybor) ale WYDAJE mi sie, ze wszyscy bedziemy mieli jednakowe zajecia. a basen to juz obowiązkowy dla calego roku. tzreba sie wyposazyc w jednoczesciowy kostium i czepek ;-/ jak na razie nie dostałam listu zadnego wiec nie wiem nic o spływie kajakowym pzdr dagmara- łee, a myslalam ze sie zakolegujemy :-) no ale w takim razie zycze udanych studiow na UJ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:05 Też myślę, że zajęcia będą z góry narzucone... A co do basenu, to może on poważnie zagrozić mojemu studiowaniu, bo pływanie to nie jest to, co najbardziej lubię ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:29 no więc chodzi mi o spływ od 29 VIII do 3 września, rzeką Wdą (altewrnatywa to rowery) ok 200 zł koszt. Ja nie wiem, czy dam rade na czas wrócić z Lwowa (planowana wyprawa rowerowa) ale jeśli tak, to chętnie bym pojechała, bo chcę poznać wszystkich troszkę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:31 Cóż, to brzmi nawet ciekawie, ale też nie wiem, czy się wyrobię :) Ale nie martw się, poznamy się w październiku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Witam przyszłych wykształconych turystów:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:34 Jasne- ja już się nie mogę doczekać... liczę na super nowy okres w moim życiu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: UJ Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:33 www.przystan.org.pl/akcje.htm tu są informacje na ten temat. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martam Re: UJ Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:35 Dzięki, poczytam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dagmarra Re: UJ Łódzki - turystyka - kto się dostał? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 20:45 Mootya! eej! :) ja jak zawsze zreszta wyrazam wiele szczerych checi integracyjnych i zakoleguje sie bardzo chetnie :D pomimo, iz wybieram Ujot :) z checia utrzymalabym kontakt, aby w przyszlosci dowiedziec sie, czy ten Tir w ogole jest ciekawy, opowiecie mi juz wiedzac z autopsji :) no i jakie przedmioty - bo ja mimo wszystko mam zamiar studiowac turystyke (kiedys! jeeea! :) ) zycze Wam zadowolenia ze studyjuff i wszystkiego najlepszego na nowej, turystycznej drodze zycia ;) Odpowiedz Link Zgłoś