Dodaj do ulubionych

matematyka i wos

16.08.05, 21:42
Zdaje (badz zdawal) ktos te przedmioty na maturze? Gdzie skladaliscie podania?
Gdzie mozna startowac z takim zestawieniem.

Co lepsze (obydwa na rozsz) matma jako 3 wos jako 4, czy odwrotnie?
Obserwuj wątek
    • made_in_heaven Re: matematyka i wos 17.08.05, 10:55
      Zachodzi t ujedna zaleznosc....Wos zawsze bezpieczniej umiescic sobie jako przedmiot obowiazkowy...gdyz prdp niezdania jest mniejsze jednak. Lecz jesli pominiemy ten minimalizm:)...to nie ma zadnej roznicy:). Ja bym sobie na Twoim miejscu dolozyl cos z pary historia/gegra...co rozszeza ci w dosc znaczny sposob ilosc opcji w wyborze studiow.
    • Gość: anka Re: matematyka i wos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 19:34
      ja zdawałam i wos i matme - matme jako dodatkowy i dzieki bogu, bo ledwie
      zdałam, hm.. z takim zestawem mozesz startowac na kul jak ja-np zarządzanei i
      marketing bo tam sie liczy imatma i wos (tzn jeden z wybranych przedmiotow u
      mnei wos), ja siedostalam, więc nie żaluje teo wyboru, w każdym razie ten
      zestaw jest żadko spotykany, koledzy wyżej maja racje,ze lepeij cosdo pary, ale
      ja jednak polecam wos, bo np z wosem pojdziesz na administracje na umcs... a
      wos jest stosunkowo łatwo zdać - do matmy trzeba ryć , wybór nalezy do Ciebie
    • Gość: izz Re: matematyka i wos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.08.05, 21:11
      Po tegorocznych przejsciach wydaje mi sie, ze warto zdawac wiecej przedmiotow np
      ta histe czy gegre jako dodatkowych, poniewaz zdanie matury od nich nie zalezy a
      moga sie przydac. Fakt, trzeba sie wiecej pouczyc ale jesli sie nie ma
      konkretnego kierunku, na ktory sie idzie to warto.
      Co do tego, ktory jako 3 a ktory 4 to zalezy od Ciebie. Ja np dobrze sie czulam
      z matmy i ją zdawalam jako 3. Wos na probnej maturze byl niesamowicie trudny i
      slabo poszedl wiec wzielam go jako 3, okazalo sie jednak ze w czerwcu byl duzo
      latwiejszy i poszedl mi niezle.
    • Gość: grzesuav Re: matematyka i wos IP: 80.48.1.* 17.08.05, 23:56
      zdawałem taki zestaw, bo chciałem na socjologię ale zmieniłem zapatrywania i
      wylądowałem na macie :P ogólnie jak chcesz na socjo to jeszcze bym polecał histę
      albo polaki język na rozsz(na UŚ) ogólnie wos miałem podstawowy przez pierwsze
      dwa lata liceum, jeszcze z moją klasą to naprawdę:P ogólnie zdałem wos dobrze,
      duzo sie nie uczyłem ale byłem w miarę oczytany (wprosty, neewsweeki, polityki
      itp,) tylko ta teoria :P ale naprawdę byłem zadowolony. Gegra myśle też nie
      sprawiłaby mi dużej trudności ( u nas kot nie umiał maty brał gegrę, niektórzy
      na rozszerzeniu). Ponoć hista była cięzka ale to dlatego że miała mało wspólnego
      z historią :P
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka