10.07.06, 14:01
skladasz papiery tylko na psychologie i tylko do Wroclawia?? :)
Wysylasz czy skladasz osobiscie?

Aha jakie wymiary musi miec zdjecie?
Obserwuj wątek
    • akne1 Re: Akne.... 10.07.06, 14:42
      > skladasz papiery tylko na psychologie i tylko do Wroclawia?? :)

      Więc:
      składam na:
      UJ
      - psychologia stosowana
      UWr
      - psychologia
      - filologia polska
      - może (jak uparty osioł :P)MISH

      Z tym że:
      CHCĘ TYLKO WE WROCŁAWIU BYĆ!
      I myślę czy jest sens na UJ składać skoro i tak nawet na dzienne tam nie pójdę.
      A co do kierunku: filologia polska (lub MISH) to tylko taki dodatek by był. Zależy mi na psychologii (jak nie dzienna to wieczorowa będzie! musi być!).

      > Wysylasz czy skladasz osobiscie?

      Wysyłam. Za daleko mam aby jechać (prawie 400 km).
      Choć chyba jeszcza napiszę maila na UWr z pytaniem czy można wysłać. Oficjalnie jest podane że dokumenty trzeba "złożyć", czyli... nie ma info (jak na niektórych uczelniach), że trzeba tam stawić się osobiście.

      > Aha jakie wymiary musi miec zdjecie?

      Hm... nie wiem. Zdjęciem zacznę się martwić, gdy zostanę przyjęta (to pewnie 1 września :P).

      Teraz wysyłamy tylko kwestionariusz i dowód opłaty rekrutacyjnej, tak? Potem resztę(zapewne wypiszą Ci dokładnie wszystko co trzeba).
    • oxy_gen_86 Re: Akne.... 10.07.06, 16:43
      Yyhmmm

      Ja skladam na admin. i psycholoiie (choc tu i tak pewnie sie nie dostane;P)



      Akne jak juz sie dostaniemy....<rozmarzona> to idziemy razem na impreze;)
      • akne1 Re: Akne.... 10.07.06, 17:04
        > Akne jak juz sie dostaniemy....<rozmarzona> to idziemy razem na impreze
        > ;)

        Pewnie :)))
        To przy okazji zapraszamy wszystkich, którzy się do Wrocławia dostaną :D

        oxy, a ten kwestionariusz to się przy rejestracji internetowej drukuje, tak?
    • ola_212 Re: Akne.... 10.07.06, 19:59
      mogę tez sie wprosić jak sie uda?:) ja na prawo wiec do administracji
      niedaleko..
      • oxy_gen_86 Re: Akne.... 10.07.06, 20:54
        Ola noooo dobra :))

        AKNEEEE!!!! ale z ta impreza to ja mowie powaznie..!! :))


        Buuu ja chce sie dostac!!!!
        • akne1 Re: Akne.... 10.07.06, 21:49
          Ja też :)))
          Bardzo mi się ten pomysł spodobał :)))
    • akne1 Pytania!!! 10.07.06, 22:17
      Teraz wysyłamy tylko kwestionariusz i dowód opłaty rekrutacyjnej, tak?

      A ten kwestionariusz to się przy rejestracji internetowej drukuje, tak?
      • oxy_gen_86 Re: Pytania!!! 10.07.06, 22:43
        Hmmm nie mam zielonego pojecia jakie dokumenty trzeba wyslac:/ Rok temu
        wszystko bylo napisane a teraz nie ma takiej informacji. Mysle, ze do 15 pojawi
        sie takie info. a jak nie to w piatek dzwonie na wydzial.


        > A ten kwestionariusz to się przy rejestracji internetowej drukuje, tak?
        Z tego co pamietam to wypelniasz i drukujesz.
        • akne1 Re: Pytania!!! 10.07.06, 22:49
          Dzięki :* :* :* :* :* :* :*

          > Z tego co pamietam to wypelniasz i drukujesz.

          Też mi się tak wydaje. (No rok temu a KUL tak było...)

          A dokumenty wysyłasz pocztą czy składasz osobiście?
        • akne1 Re: Pytania!!! 10.07.06, 22:53
          > Hmmm nie mam zielonego pojecia jakie dokumenty trzeba wyslac:/ Rok temu
          > wszystko bylo napisane a teraz nie ma takiej informacji. Mysle, ze do 15 pojawi
          >
          > sie takie info. a jak nie to w piatek dzwonie na wydzial.

          Hm... w harmonogranie rekrutacji jest mowa tylko o dowodzie wpłaty i kwestionariuszu. I tak wszyscy niby mówią. Ale lepiej się upewnić. Jak będziesz coś wiedziała to daj znać.
          Aaa... i składanie dokumentów jest już od 11 (do 25). Zmienili.
          • oxy_gen_86 Re: Pytania!!! 11.07.06, 09:49
            Dzieki, nie wiedzialam, ze od dzis mozna sie rejestrowac. Chociaz ja pewnie i
            tak zrobie to dopiero ok. 20 lipca - wtedy moja siostra jedzie do Wroclaiwa
            wiec przy okazji podrzuci moja "teczke" na wydzial a jak nie pojedzie to
            wysylam (rok temu tez wysylalam).


            Co do dokumentow - pamietam, ze rok temu wysylalam: kwestionariusz, zdjecia,
            zaswiadczenie od lekarza, kserokopie dowodu i dowodu wplaty no i swiadectwo
            maturalne.
            Ale to chyba zalezy od wydzialu.


            I to wszystko pewnie jest napisane w "rejestracji kandydatow".
    • akne1 Re: Akne.... 13.07.06, 22:08
      1. Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia na studia zobowiązani są w terminie
      10 dni od daty ogłoszenia listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia złożyć
      wymagane dokumenty:
      a) świadectwo dojrzałości w oryginale lub odpis,
      b) fotokopię dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego
      tożsamość kandydata na studia,
      c) orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań u kandydata do
      studiowania na danym kierunku, wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami,
      d) oryginały zaświadczeń o nabytych uprawnieniach zwalniających z
      postępowania rekrutacyjnego,
      e) 4 fotografie (3 na studia niestacjonarne) o wym. 37mmx52mm, bez
      nakrycia głowy, na jasnym tle.
      f) zaświadczenie szkoły o przystąpieniu do matury (kandydaci z maturą
      międzynarodową oraz absolwenci szkół średnich zagranicznych ).

      /Z forum MATURA/
    • akne1 yh... 13.07.06, 22:13
      No a poza tym dylemat mam... czy ja jednak UJ czy UWr wolę... czy jestem pewna, że UWr? Kraków? No bo Wrocław... no ale Kraków... Ale we Wrocławiu... Yh... No bo jak będę (a będę!) na wieczorowych to trzeba wybierać... i tu i tu są plusy... raz większe, raz mniejsze... No ale czas do września mam. Chyba że... "cud" za mnie zdecyduje ;)

      Się wygadałam, nie musicie tego zrozumieć :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka