Dodaj do ulubionych

Może ktoś wie

13.07.06, 23:00
Czy ktos moze mi powiedziec czy mozna jeszcze zdawac stara mature od 3 lat mam
zaległosc z historii i w koncu chciałbym to zdac tylko czy jest to jeszcze
mozliwe. Jesli ktos orientuje sie w przepisach to prosze o informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ada Re: Może ktoś wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.06, 23:02
      Mozna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka