gabrielafrancuz 02.05.07, 23:23 komu jeszcze chce się jeść ze stresu? Zjadłabym gofra...albo ptysia, albo eklerkę, albo kremówkę, cokolwiek. Idę do lodówki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:27 mi! mi! mi! chwilowo zapchałam się gumą do żucia, ale to jest rozwiązanie na jakies 5 min ;] Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:30 dorwałam jogurt pewnej firmy na B. rozwiązanie niskokaloryczne. Dzis jestem juz tez po czekoladzie z calymi orzechami. Odpowiedz Link Zgłoś
san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:33 dobry jogurt nie jest zly, a co do czekolady, to ja dzisiaj, po raz pierwszy od dobrych dwóch tygodni nie zjadłam sama całej tabliczki;] ale dzień się jeszcze nie skończył :D Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:37 Smacznego... :) ja zaraz ide po coś jeszcze. Niektórzy kończą maj 5 kg lżejsi, mnie chyba czeka coś odwrotnego. Tuczę się jak głupia gęś. Odpowiedz Link Zgłoś
san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:39 A jakie smaki w szale maturalnym preferujesz? na słodko, gorzko, kwaśno? ;> Bo dla mnie matura to jakaś ciąża urojona, czekolade zagryzam ogórkami kiszonymi i popijam herbatką :] Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:43 hm, jogurt, na zmianę z szynką i pomidorem, zapijany rosołkiem z kostki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:53 łączę się z Tobą w głodzie - jem jogurt.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zofija Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: 82.139.46.* 02.05.07, 23:31 Mi tez sie chceee;(;(!!!...Pochłonęłam dzis tyle kalorii, ze na caly tydzien by starczyło.Czasem żaluje,ze stres w moim przypadku nie objawia sie brakiem apetytu.....:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolineczka6 Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 23:35 no, w sumie też bym coś przekąsiła ;-) albo nie, pójdę spać =) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olek Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.broker.com.pl 03.05.07, 00:00 Ohhh a ja przytyłem ... przez 3 dni mam stres i cągle jem i to Nutelle łyżkami :( i juz północ a ja mam ochote na kanapeczki z serkiem i pomidorkiem a na to piepsz i sol hihi Odpowiedz Link Zgłoś
olenka071 Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 00:07 ja jem owoce ;) i to zabija glod Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karinka Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.68.76.54.brzesko76.tnp.pl 03.05.07, 00:23 a ja zjadlam kanapke z chrzanem i czosnkiem:/ i myslalam ze sie udusze heh ale mam taki katar że na maturę będe musiała wziąźc karton chusteczek:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olek Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.broker.com.pl 03.05.07, 00:27 ja wlasnie jazdlem jogurt ktos tu pisal o owocach i jakos nabralem smaka na banana albo jakies jabuszko ;) ale kurcze nie mam nic... jest tylko grejfrut :/ Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 00:28 A jak Ci nie pozwolą wnieść (bo to paranoja co sie dzieje) to beda zmywać gluty z podłogi...buehehe. Zasrani formaliści, biurokraci. Na lotniska wniesiesz nawet nożyk do owoców, a do sali maturalnej- ani kartonu chusteczek. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmaczeq Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 08:51 gofera :> czy to jakas żaluzja do mnie :> ja własnie odkryłam , że jak sie ucze to musze duzo jesc ... przez jakies 12 lat zastanawiałam sie dlaczego w szkole zawsze jestem głodna :/ lol Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 13:24 owszem, owszem! koniecznie z bitą śmietaną! a tymczasem....obiadek- naleśniczki z serkiem! Do tego barszczyk do popicia ;> Odpowiedz Link Zgłoś
pizmaczeq Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 14:14 nieźle se dogadzasz :D ja to skromnie tylko czekolada i kg babanów :D Odpowiedz Link Zgłoś