Dodaj do ulubionych

jeeeeeeeść...!!!!

02.05.07, 23:23
komu jeszcze chce się jeść ze stresu?
Zjadłabym gofra...albo ptysia, albo eklerkę, albo kremówkę, cokolwiek.
Idę do lodówki.
Obserwuj wątek
    • san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:27
      mi! mi! mi! chwilowo zapchałam się gumą do żucia, ale to jest rozwiązanie na jakies 5 min ;]
      • gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:30
        dorwałam jogurt pewnej firmy na B.
        rozwiązanie niskokaloryczne.
        Dzis jestem juz tez po czekoladzie z calymi orzechami.
        • san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:33
          dobry jogurt nie jest zly, a co do czekolady, to ja dzisiaj, po raz pierwszy od dobrych dwóch tygodni nie zjadłam sama całej tabliczki;] ale dzień się jeszcze nie skończył :D
          • gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:37
            Smacznego... :) ja zaraz ide po coś jeszcze.
            Niektórzy kończą maj 5 kg lżejsi, mnie chyba czeka coś odwrotnego. Tuczę się jak
            głupia gęś.
            • san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:39
              A jakie smaki w szale maturalnym preferujesz? na słodko, gorzko, kwaśno? ;>
              Bo dla mnie matura to jakaś ciąża urojona, czekolade zagryzam ogórkami kiszonymi i popijam herbatką :]
              • gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:43
                hm, jogurt, na zmianę z szynką i pomidorem, zapijany rosołkiem z kostki. :)
                • san_tropez Re: jeeeeeeeść...!!!! 02.05.07, 23:53
                  łączę się z Tobą w głodzie - jem jogurt..
    • Gość: zofija Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: 82.139.46.* 02.05.07, 23:31
      Mi tez sie chceee;(;(!!!...Pochłonęłam dzis tyle kalorii, ze na caly tydzien by
      starczyło.Czasem żaluje,ze stres w moim przypadku nie objawia sie brakiem
      apetytu.....:(
      • Gość: karolineczka6 Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 23:35
        no, w sumie też bym coś przekąsiła ;-)
        albo nie, pójdę spać =)
        • Gość: Olek Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.broker.com.pl 03.05.07, 00:00
          Ohhh a ja przytyłem ... przez 3 dni mam stres i cągle jem i to Nutelle
          łyżkami :( i juz północ a ja mam ochote na kanapeczki z serkiem i pomidorkiem
          a na to piepsz i sol hihi
    • olenka071 Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 00:07
      ja jem owoce ;) i to zabija glod
    • Gość: karinka Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.68.76.54.brzesko76.tnp.pl 03.05.07, 00:23
      a ja zjadlam kanapke z chrzanem i czosnkiem:/ i myslalam ze sie udusze heh ale mam taki katar że na maturę będe musiała wziąźc karton chusteczek:/
      • Gość: Olek Re: jeeeeeeeść...!!!! IP: *.broker.com.pl 03.05.07, 00:27
        ja wlasnie jazdlem jogurt ktos tu pisal o owocach i jakos nabralem smaka na
        banana albo jakies jabuszko ;) ale kurcze nie mam nic... jest tylko grejfrut :/
      • gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 00:28
        A jak Ci nie pozwolą wnieść (bo to paranoja co sie dzieje) to beda zmywać gluty
        z podłogi...buehehe.
        Zasrani formaliści, biurokraci.
        Na lotniska wniesiesz nawet nożyk do owoców, a do sali maturalnej- ani kartonu
        chusteczek.
    • pizmaczeq Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 08:51
      gofera :>
      czy to jakas żaluzja do mnie :>

      ja własnie odkryłam , że jak sie ucze to musze duzo jesc ... przez jakies 12
      lat zastanawiałam sie dlaczego w szkole zawsze jestem głodna :/
      lol
      • gabrielafrancuz Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 13:24
        owszem, owszem!
        koniecznie z bitą śmietaną!
        a tymczasem....obiadek- naleśniczki z serkiem!
        Do tego barszczyk do popicia ;>
        • pizmaczeq Re: jeeeeeeeść...!!!! 03.05.07, 14:14
          nieźle se dogadzasz :D
          ja to skromnie
          tylko czekolada i kg babanów :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka