pizmaczeq 20.05.07, 16:15 jakie macie pomysły na zarobienie kasy na studia ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gabrielafrancuz Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 16:16 ewentualnie kościół. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmaczeq Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 16:20 to 3mam zawsze w rezerwie , jako ostatecznośc;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnokrwista Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.astra-net.com 20.05.07, 17:17 wiecie, u mnie się już chrabąszcze pojawiły a podobnoż leśnicy placą za ich zbieranie<LOL> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gohha1 Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 17:20 ale to musi być bardzo żmudna praca i nie wiem czy nie będzie potrzebne doświadczenie (którego nam-maturzystom niestety brakuje) oj! lepsze chyba kopanie rowów (??) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 19:23 haha jaja sobie robicie a to powazna sprawa;) Ja mysle o kredycie studenckim ,bo chyba trudno pogodzic dzienne studiowanie i prace (no chyba,ze po nocach:> :D) Ewentulanie dorobic to mozna w wakacje. Oczywiscie mowie tu o sytuacji kiedy się dostane na moje wymarzone dzienne studia, jezeli pojde na zaoczne to juz zupelnie inna sprawa, wtedy moze sie cos znajdzie, bo caly tydzien siedziec w domu i sie nudzic , eee to nie dla mnie :) pozdr ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lek_na_sraczke Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 20:35 Rozłożę sobie stoisko na Rynku z lekiem na sraczkę. Może ktoś kupi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 20:50 a ten lek na sraczkę to jakie ma działanie (wywołuje sraczkę czy jej zapobiega?) bo się zastanawiam czy kupić... Odpowiedz Link Zgłoś
lek_na_sraczke Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 21:45 Istnieją dwa rodaje tego specyfiku: jeden zapobiega, drugi wywołuje, więc można sobie wybrać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 22:07 ee to na studia zarobisz spokojnie! do koloru do wyboru! każdy może sobie wybrać, w końcu ludzie dzielą się na tych co mają sraczkę i co mają zatwardzenie;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gryzelda Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 20:53 e no ale poważnie, a nie na sraczki temat zszedł;D, skąd kasę bierzecie? mamusiowie tatusiowie bogaci i będą sypać forsą? Czy może kredyt? Czy zaocznie i praca? No weźcie powiedzcie coś normalnego:P Odpowiedz Link Zgłoś
lady_camelie Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 21:02 ja mysle ze rodzice mnie wspomoga jesli beda to studia dzienne,a jesli wieczorowe czy jakies studium - jako przerwa z braku laku przed kolejnym staraniem sie na studia- lub zaoczne(czego nei chce zupelnie)czy W NAJGORSZYM wypadku prywatne - to jakas praca koniecznie,nawet taka zeby byla kasa tylko na oplacenie edukacji. Odpowiedz Link Zgłoś
chanson_de_geste Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 22:10 Nie żeby to było spełnienie moich marzeń, ale... - - - może TP S.A. w wakacje mnie zechce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pizmaczeq Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 22:25 łoo niezła fucha:D swoja drogą juz myslałam o tych chrabąszczach , w koncu zadna praca nie chańbi :D a piniądz nie śmierdzi :D Odpowiedz Link Zgłoś
chanson_de_geste Re: potencjalni studenci :) ... 20.05.07, 22:26 Pecunia non olet - - - - tak mi się przypomniało ;D Wybacz nadętą wstawkę ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lfica Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.autocom.pl 21.05.07, 18:10 hehe mnie orange juz zachcialo;p oj bedzie cudnie i bosko;p zawsze marzylam o byciu pania z infolinii;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnokrwista Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.astra-net.com 21.05.07, 18:16 no mowie wam, chrabąszcze przyszłością studentów:P co do kasy od 3 do 10 pijemy z ekipa w karpaczu a od 11 pracuje w firmie zajmujacej sie robieniem map;D ale to raczej dla zabicia czasu i roboty dla roboty - studia opłaca starsi;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gohha1 Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 18:52 to ja wole już sprzedać nerke ;) albo pół watroby-jest ktoś chętny? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnokriwsta Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.astra-net.com 21.05.07, 18:57 wątrobę?? dziewczyno, studia się zaczynaja. wątroba będzie bardziej potrzebna od mózgu;D Odpowiedz Link Zgłoś
pizmaczeq Re: potencjalni studenci :) ... 21.05.07, 19:03 a na co mnie Twoja watroba ! mam swoją niepotrzebna :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gohha1 Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.07, 19:10 łee! szkoda ..... <trochę mózgu też bym mogłam odsprzedać-ale tego, to już chyba nawet za darmoche nikt nie weźmie> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romaric Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.electronic.pl 21.05.07, 19:51 prace przez 3 miechy na wyspach spokojnie wystarczy na roczne utrzymanie się na studiach :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niu Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.is.net.pl 22.05.07, 00:17 Wakacje w Anglii - może się uda zarobić na studia ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Armachristi Re: potencjalni studenci :) ... IP: 217.96.105.* 22.05.07, 00:36 Biorę się za tłumaczenia i będę tłumaczyć co popadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqq Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.chello.pl 22.05.07, 08:19 anglia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pdwhc Re: potencjalni studenci :) ... IP: 195.136.118.* 22.05.07, 12:11 Jeszcze Cię zamkną do więzienia :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moav Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 18:19 i ja w Anglii. Będe robić opakowania na ciastka lub kanapki :D kanapki lepsze :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bg Re: potencjalni studenci :) ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.07, 13:34 szukalam i mialam szczescie niedaleko mojego miejsca zamieszkania otwieraja solarium i mnie pryzjeli :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arti amnestia IP: 212.2.101.* 22.05.07, 13:55 Wiem ze troche nie na temat i troche sie wpiepszyle, ale jest to dlamnie bedzo istotna informacja. Mam pytania a propo amnestji, jak to wyglada w tym roku, liczy sie 5 obowiazkowych egzaminow? a jak ktos zdawal czesc egzamunow na podstawi a czesc na rozszerzeniu, to jak to mu sie liczy. bo na swiadestwie bedzie mial wyniki z roszerzonej przeliczone na podstawe. wtedy moze dojsc do sytlacji takiej ze mam wynik z 8 egzaminow, np. usnte z polskiego i obcego, pisemne z polskiego, obcego i wybaranego na poziomie rozszerzonym i podstawowym? Wtedy wylicza sie srednia z 8 egzaminow, czy moze tylko z poziomu podstawowego, jak to sie wtedy liczy? np. ustne polski - 30 p. ustny angielski podstawa - 10 p. pisemy polski rozszerzony - 30 p. polski podstawa automatycznie - 40 p. historia rozszerzona - 30 p. automatycznie podstawa - 40 p. angielski podstawa - 32 p. Odpowiedz Link Zgłoś