Dodaj do ulubionych

szczecin pomocy!

03.07.07, 17:09
CZY KTOS SKŁADA PAPIERY DO SZCZECINA?CZY TRZEBA TAM OPROCZ REJESTRACJI W IRK
DOSTARCZYC DOKUMENTY DO 6 LIPCA??POMOCY!
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: szczecin pomocy! IP: *.gorzow.mm.pl 03.07.07, 17:25
      NA Uniwersytet Szczecińśki należy złożyć dokumenty do 6 lipca włącznie. A na co
      idziesz?
      • Gość: Oo41 Re: szczecin pomocy! IP: 213.199.253.* 03.07.07, 17:32
        Na bezpieczenstwo narodowe. czyli wszystkie papierki trzeba dostarczyc na
        uniwerek(odpis,swiadectwo,zdjecia,ksero itp)?
        • Gość: IOO Re: szczecin pomocy! IP: 213.199.253.* 03.07.07, 17:38
          nie wystarczy tylko IRK?Bo na uniwerek nie moge sie dodzwonic ;/
          • Gość: Lwipyszczek Re: szczecin pomocy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 17:42
            No co Wy? Do 6 trza? Nie wystarczy się zarejestrować i czekać czy przyjmą czy
            nie i dopiero wtedy im dostarczyć wszystko? Bo moja koleżanka się zarejestrowała
            i wyjechała do pracy. We wrześniu zamierza donieść dokumenty. Tak nie można?
            • Gość: Quetta Re: szczecin pomocy! IP: *.e-cho.eu 03.07.07, 17:47
              Nie można, Szczecin to wyjątek musisz dostarczyć komplet dokumentów do 6 lipca i
              zarejestrować się. Ja właśnie dzisiaj byłam zawieźć dokumenty, "kolejeczka" była
              dosyć długa.
            • Gość: xxx Re: szczecin pomocy! IP: 213.199.253.* 03.07.07, 17:47
              Na stronie internetowej pisze ze dokumenty i irk nalezy wypełnic do 6 lipca.Ale
              jak to rozumiec?czy nalezy zrobic jedno i drugie?
              • Gość: Lwipyszczek Re: szczecin pomocy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.07, 17:48
                A jak moja koleżanka wybiera się na zaoczne do tego Szczecina? To nie jest
                inaczej? Bo ja też tam kiedyś chciałam,coś czytałam, myślałam i chyba
                wyczytałam, że od 9. lipca dopiero można składać. Czy nie?
                • Gość: ja Re: szczecin pomocy! IP: 77.88.179.* 03.07.07, 18:05
                  na zaoczne faktycznie są późniejsze terminy. dokładnie od 9 lipca
                  • Gość: architekt Re: szczecin pomocy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 19:28
                    a;e gadacie glupoty!!!!!!!!!
                    dzwonilam dzisiaj do dziekanatu i mi Panie powiedzialy,ze dokumenty dostarcza
                    sie po 17 lipca po ogloszeniu list przyjetych!!!!!! wiec nie panikujcie!!!!
                    • Gość: ja Re: szczecin pomocy! IP: 77.88.179.* 03.07.07, 19:35
                      sam pierniczysz bzdury !!! myslisz ze na studia przyjmuja tylko na podstawie wynikow ktore sam sobie wpiszesz podczas rejestracji ??!?! nie rozsmieszaj mnie prosze cie bardzo. oczywiste jest do 6.07.2007 trzeba zlozyc papiery i koniec !!
                      • Gość: TAK Re: szczecin pomocy! IP: 213.199.253.* 03.07.07, 19:38
                        papiery trzeba złozyc do 6 lipca,na forum wyraznie pisze ze do 6 trrzeba zlozyc
                        papiery i zarejestrwoac sie w IRK, pozatym na forum masz wszystkie dokumenty
                        ktore musisz im dostarczyc
    • suzumi Re: szczecin pomocy! 03.07.07, 20:01
      na pewno do 6 lipca - rejestracja i papiery :> i przez to muszę tam iść chociaż
      to tylko wyjście awaryjne. jak by nie mogli zrobić tak jak wszędzie papiery
      dopiero po ogłoszeniu list rankingowych..
      • Gość: AniolekJS Re: szczecin pomocy! IP: *.CNet.Gawex.PL 03.07.07, 22:04
        2 komplety dokumentów w tym 1 kserio! Na drzwiach dziekanatów jest taka
        informacja, ale nie zamiescili niestety na stronie.
        • suzumi Re: szczecin pomocy! 03.07.07, 22:31
          hm na Prawie i Administarcji na stronie jest, że trzeba kopie ale na moim
          wydziale (WNEiZ) nic nie napisali, więc nie kseruje :P
    • Gość: ... Re: szczecin pomocy! IP: *.gorzow.mm.pl 04.07.07, 00:47
      Słuchajcie. Zawiozłem dokumenty i pani powiedziała, że NALEŻY dostarczyć
      dokumenty do piątku. A na jakie wydziały się wybieracie? Czekam na info.
      • Gość: ja Re: szczecin pomocy! IP: 77.88.179.* 04.07.07, 11:29
        WZiEU i WNEiZ
        • Gość: Quetta Re: szczecin pomocy! IP: *.e-cho.eu 04.07.07, 16:18
          erk.univ.szczecin.pl/dokumenty/terminy.pdf kto umie czytać niechaj czyta.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka