Dodaj do ulubionych

W SpRaWiE PoPrAwEk ! ! !

08.05.08, 16:27
ej, czy rzeczywiście opłaca się poprawianie tego jednego niezdanego
przedmiotu w sierpniu skoro rekrutacja na większość publiczych
uczelni (studia zaoczne) kończy się pod koniec lipca???? no to co?
też nie masz szans sie dostać?....
Obserwuj wątek
    • Gość: Buba Buba Re: W SpRaWiE PoPrAwEk ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 20:19
      hm, dobre pytanie :P
      • Gość: ;) Re: W SpRaWiE PoPrAwEk ! ! ! IP: *.autocom.pl 08.05.08, 20:39
        ale zawsze mozesz skoczyc na jakas prywatną albo wkleić gdzies na ten rok w
        drugiej rekrutacji coby nie musiec kwitnac na kasie w hipermarkecie:D
        • olczis89 Re: W SpRaWiE PoPrAwEk ! ! ! 08.05.08, 22:36
          chyba że tak :p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka