Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

    • olaj.j Daim Blond:) i Idylle edt testowo, ale.. 02.10.10, 17:04
      ...zaraz ide porzadnie zmyc (to drugie).;)
    • rena1963 Fiore d`Ambra 03.10.10, 09:33
    • forevermore79 Black Cashmere 03.10.10, 09:47
    • furka_dusz Honore des Pres Love Coco 03.10.10, 12:53
    • britanna Re: Dziś pachnę... 03.10.10, 16:57
      Allure ekstrakt

      @ Furko - poproszę o wrażenia nt Love Coco :) Od jakiegoś czasu poszukuję perfum z kokosowym akcentem ; nie znalazłam nic ciekawego , a po przeczytaniu kilku recenzji nabieram coraz większego smaku na ten zapach .
      Cóż - prawdę mówiąc przebieram nogami żeby poznać Love Coco ;>
      Pozdrowienia!
      • furka_dusz Re: Dziś pachnę... 03.10.10, 21:00
        Cóż mogę powiedzieć, wspaniały ten kokos:) Słowo 'kokos' i 'wspaniały' jakoś do tej pory mi nie szły w parze, a tu - zaskoczenie. Naprawdę. (Ostatnio trafiają mi w ręce same świetne perfumy - albo mam fazę nadmiernie pozytywnego nastawienia do twórczości wszelakiej?;)) Nie stronię od kokosa/mleka kokosowego w perfumach: czasem lubię się ogłuszyć taką prostolinijną, nieskomplikowaną słodyczą, choćby i z kompozycji CSP. Ale to co zrobiła OG tutaj nie jest kokosem jaki do tej pory znałam. Zero kiczu i nadmiaru wanilii, zero lepkości, brak konotacji z jadłem i obecności opiłków z metalowej puszki. Jest to natomiast:
        - niezwykle realistyczne (pachną mi tu rozłupane kokosowe wiórki, świeże mleko/woda kokosowa i sucha, drewniana skorupka)
        - niezwykle trwałe (dwa skromne psiki towarzyszą mi od rana do tej pory mocno)
        - i niezwykle komfortowe - na taką leniwą, chłodną niedzielę, jak dziś, znakomite. Nie wiem, czy to czary Olivii, czy moc składników organicznych, ale mimo mocy i ciężaru ten zapach nie nuży i nie przeszkadza. Początek zdecydowanie świeższy dzięki kolendrze?, potem lekko drewniana słodycz. Jeśli jakiś trop wspólny z jakimkolwiek innym kokosem tu znajduje, to jest to chyba ta odrobina jego nuty z Philosykosa.
        Ale on ładny, ten NY;)
        • britanna Re: Dziś pachnę... 04.10.10, 08:44
          furka_dusz napisała:
          "Zero kiczu i nadmiaru wanilii, zero lepkości, brak konotacji z jadłem i obecności opiłków z metalowej puszki.
          niezwykle realistyczne (pachną mi tu rozłupane kokosowe wiórki, świeże mleko/ woda kokosowa i sucha, drewniana skorupka)"

          Furko - bardzo konkretny opis :) Lubię czytać Twoje recenzje ;a Love Coco dodaję do ulubionych . Kiedy tylko wpadnie mi w ręce przetestuję i dam znać czy ten kokos będzie mój ;)

          dziś pachnę L'Artisan Fou d'Absinthe



          • furka_dusz Re: Dziś pachnę... 04.10.10, 20:54
            Bri - dziękuję Ci za miłe słowa:) Daj znać, koniecznie, o swoich wrażeniach. Przy okazji muszę jedno delikatnie zweryfikować: z podobnie pięknym/prawdziwym oddaniem kokosa już raz spotkałam się jednak (i spotykać będę:)) u BD - w Amaranthine. Zupełnie inne story, nuta w Penhaligon's to gęsty syrop podbijający tam tropiki, ale jakość oddania równie doskonała, co u Olivii. Może Amaranthine też warto by wziąć pod uwagę przy Twoich poszukiwaniach?:) Będę czekała z ciekawością na ich wynik:) Pozdrawiam!
        • babiloniaa Insolence 04.10.10, 18:01
    • winter76 Męski Jubilation XXV 03.10.10, 18:11

    • olesiam Re: Dziś pachnę... 03.10.10, 19:05
      Nomad Tea CdG
    • furka_dusz Fumerie Turque SL 04.10.10, 06:48
    • rena1963 Musc Ravageur 04.10.10, 07:23
    • forevermore79 Noir Epices 04.10.10, 08:41
      • aistionnelle Labdanum de Seville 04.10.10, 10:23
    • olesiam Re: Dziś pachnę... 04.10.10, 23:21
      Sex Pistols
    • rena1963 Diptyque Eau Duelle 05.10.10, 07:19
    • furka_dusz Epic Woman Amouage 05.10.10, 08:19
    • forevermore79 Amenem 05.10.10, 08:38
    • olaj.j Daim Blond: notorycznie i recydywistycznie;) 05.10.10, 09:40
    • olesiam Re: Dziś pachnę... 05.10.10, 12:36
      Ambre Sultan SL
    • renia.renia Love by Kilian 05.10.10, 18:21

      • aistionnelle Scent Intense 05.10.10, 19:15
    • babiloniaa A*Men 05.10.10, 21:51
    • icegirl Eau du Soir, który... 05.10.10, 22:08
      ku mojemu zdziwieniu stał się moim zapachem!
      Nigdy nie sądziłam, że się pokochamy, bo ja na me gusta był zbyt ostry.

      Ale pewnego wiosennego wieczoru psiknęłam w ramach "używania, skoro mam". I stało się! Zaczał pachnieć jak letni deszcz, a znajomi się dopytywali, co to za róża w moich perfumach ;)
      --
      icegirl
      www.sakura.getphoto.pl
    • rena1963 Safran Troublant 06.10.10, 07:26
    • forevermore79 m7- pierwsza wersja 06.10.10, 08:42
    • babiloniaa Czekoladowanilią 06.10.10, 12:34
    • furka_dusz Womanity TM 06.10.10, 23:22

    • olesiam Re: Dziś pachnę... 06.10.10, 23:52
      Eau Du Soir Sisley
      • icegirl L'eau d ambre ;) 07.10.10, 11:46

    • rena1963 Botrytis 07.10.10, 07:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka