Dodaj do ulubionych

Pure Coffee(pytanie)

19.01.11, 17:39
Mam pytanie odnośnie tego zapachu Muglera.I chyba głównie do Forevermora :) Bo z tego,co zauważyłem,to posiadasz ten zapach.
Jest okazja,by nabyć ten zapach(koleżanka wraca z Anglii i znalazła go po 60 funtow/100ml.Ja niestety zapachu nie znam.Trudno gdziekolwiek o próbkę,już nie mówiąc o samym zapachu.
Czy ten zapach jest naprawdę AŻ taki kawowy?I ma coś wspólnego z klasycznym A*Menem czy też Pure Maltem?I czy trwałość jest porównywalna z jego "braćmi" :)

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: Pure Coffee(pytanie) 19.01.11, 18:45
      To miala szczescie- ciezko go juz dostac, choc bywa z rzadka w mniejszych ang. miejscowosciach. To cena rynkowa, za taka go mniej wiecej kupilem. Poslalbym Ci probke, ale na razie niestety nie jestem na miejscu.
      Za to sam zapach- tak, otwiera sie realistycznym zapachem swiezo palonej kawy, ale to nie trwa jednak za dlugo- potem robi sie z niego klasyczny A*Men, ale bardziej kremowy, przytlumiony i bez tak wyraznej w klasyku lawendy. Ze slodkim Pure Malt nie ma za duzo wspolnego, trwalosc najmniejsza z calej rodziny, nawet w porownaniu z Sunessence.
      Moglby byc zdecydowanie mocniejszy, ale i tak warto go poznac. Pozdrawiam!

A update dot. przyszlych Muglerow- w marcu nowy A*Men Sunessence, inny, niz w zeszlym roku. A*Men Pure Havane na ang. rynku za to od sierpnia 2011.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka