Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

17.01.06, 08:37
Alchemią,że hej!;))
Obserwuj wątek
    • a.g.n.i Eau d Iparie L'Occitane i zastanawiam się+ 17.01.06, 08:52
      na dodaniem kropelki bursztynu... ale nie, dziś chyba samą mirrę z kadzidłem
      ponoszę...
      • olesiam Shalimar Guerlain 17.01.06, 08:57
        Milego dnia!
      • a.g.n.i W ostatniej chwili jednak po Króla sięgnęłam+ 17.01.06, 09:54
        chyba znów mi jakiś bezpieczny kokon potrzebny...
      • mmartiene agni gdzie kupilas Eau d Iparie L'Occitane? n/t 19.01.06, 12:24


    • m23p31 smakowicie... 17.01.06, 09:00
      ... mauboussin
      tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20724;116/st/20060212/dt/6/k/df53/preg.png
    • forevermore79 Znowu casranem choparda 17.01.06, 09:59
      • sorbet Sequioa:-) 17.01.06, 12:25

    • kalia_t Dzień bez węchu, dzień stracony :-((((((( 17.01.06, 13:48
      pachnę(?)My couture.
      • rybkad Czekoladą by Angel:) 17.01.06, 14:01
        I cały czas mam rozterki duchowe, kupić? nie kupić? diabelsko moim zdaniem
        drogi krem do ciała Angel, ehhhh i co ja mam zrobić?
        • merolik Re: pomarańczowym sweterkiem :) nt 17.01.06, 15:00

    • ivesman Herba Fresca...niby damski,ale dla mnie świetny! 17.01.06, 16:24
    • mangos Laura LB 17.01.06, 16:34


      • toula Charles Jourdan The Parfum 17.01.06, 17:42
    • anniehall78 Hirisem, do pępka! 17.01.06, 18:44


    • elami3 Re: Rano Tygryskiem a teraz Słonikiem 17.01.06, 20:27
    • olesiam Ogladacie "maz fryzjerki"?piekny... 17.01.06, 23:39
      caly salon zastawiony flakonami wod kolonskich, padlo nazwisko Givenchy, ze
      zdumieniem, jak ktos z takim nazwiskiem moze zrobic kariere:)?Wyobrazacie sobie
      inna nazwe niz Ysatis Givenchy?pasuje absolutnie
      A ja pachne bardzo "plastyczna" Ambra Extreme LA, tak nieprawdopodobnie
      lagodnieje, teraz jak koncowka ASultan.
      O
      • olcia71 Re: Ogladacie "maz fryzjerki"?piekny... 18.01.06, 09:08
        Strach pomyśleć, że wszystkie te wody wypili.....!!!! I koniec smutny jak
        cholera... A le to raczej nie o tym wątek :o). W każdym razie rację masz:piękny!
      • a.g.n.i Re: Ogladacie "maz fryzjerki"?piekny... 18.01.06, 10:18
        pamiętam ten salon i butelki jak przez mgłę... dawno temu oglądałam. Muszę na
        płycie film zdobyć. Taaak, czasem szkoda, że nie mam telewizora (ale tylko
        czasem;-P)
    • zettrzy Fleur Oriental Miller Harris 18.01.06, 06:03

    • olesiam Ambre Extreme L'Artisan 18.01.06, 09:03
      niesamowite, taki pazur na poczatku i kaszmirowa slodycz na koncu:)
      Cos pomiedzy Shalimarem, Prada i AS.
      Milego dnia!
      O.
      • a.g.n.i No dziś to już na pewno L'Occitane 18.01.06, 10:16
        na wszelki wypadek najpierw się spryskałam, potem napisałam. Mirra i kadzidlo,
        hmmm, może jednak kropelkę bursztynu dołożę...
        Właśnie przyszedł mi z balkonu pachnący świeżym powietrzem czarny kot w białe
        gwiazdki (ośnieżony) - a chwilę będzie mokry kot pachnący mokrym kotem.
        Chyba trochę już dochodzę do równowagi dziś... choc nastrój ciągle na dolnej
        granicy raczej się utrzymuje...
        • hispana jak w sredniowiecznym zamku 18.01.06, 10:33
          czyli mandarolo di sicilia
          olejek migdalowy, lawenda, bargamotka i pomarancza
          ten zapach mnie rozpieszcza i uspokaja ;)
          • ivesman Re: jak w sredniowiecznym zamku 20.01.06, 00:18
            Idę spać z pachnącym Vetiverem nadgrastkiem:).Musze przyznać,że ten zapch jest
            całkowicie inny na spokojnie w domu niż w perfumerii czy nawet na dworze.
    • sorbet Prada:-) 18.01.06, 11:55

      • benita5 Od rana Tygrys, teraz na dloniach Figa Molinarda;) 18.01.06, 12:06
    • mangos Neonatura-zakochałam się 18.01.06, 13:31


      • joaasiak1 Tumulte, a na łapie... 18.01.06, 14:35
        ...Helmut Lang i niczego sobie, naprawdę...Kurczę, znowu zaczyna mi się coś
        podobać - nie jest dobrze (oczywiście w kontekście finansowym:-)
    • kalia_t Hot Couture White, ale czuję tylko pieprz.... 18.01.06, 14:49

    • forevermore79 Meski V.I. Givenchy 18.01.06, 14:54
    • mangos doprawiam addictem 18.01.06, 15:35


    • agmusz Angel 18.01.06, 21:51

    • kalooo Scent CN 19.01.06, 09:11

    • olesiam Premier Figuier L'Artisan-w 2 rocznice na Forum:) 19.01.06, 09:31
      To juz dwa latka jestesmy razem:)pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)!!!
      szczegolnie Zalozyciela:)!!!
      Olesia
      • a.g.n.i Gratulacje;-) 19.01.06, 09:42
        Ja czekam z utęsknieniem, kiedy mi roczek stuknie... ale już niedługo.

        Na dzis 4 solidne psiki Gaiaka. Do pępka to może nie, ale prawie;-)
      • hispana ja tez premier figuier w wersji extreme! 19.01.06, 11:41
        :)
    • mmartiene OI, a na to amorito i jakos mi malo slodyczy n/t 19.01.06, 12:32


      • senta Tak jak Olesia:) 19.01.06, 15:02
        Premier Figuier..calkiem niezle na poczatku "daje" brzozowym sokiem:) a
        potem..lekka slodycz bierze gore nad tym ostrym akordem i jest sliczny:)
        • benita5 Opium do czekoladowych ciuchów ;) 19.01.06, 15:04

          • renia.renia VI Sensual, ładnie pachniały w ten mróz. 19.01.06, 16:42
    • agmusz BLV Notte 19.01.06, 16:55

    • mangos Celine Oriental Summer do pępka!;) 19.01.06, 16:59
      i chyba trochę przesadziłam.
    • ewena D&G czerwone 19.01.06, 19:23
      • martyna101 Hypnotic Poison:) 19.01.06, 19:30

        • merolik Re: EC, przez cały dzień, poprawiona jeszcze 19.01.06, 19:33
          trochę wieczorem - i cały czas jest przy mnie, taka piękna!!! :)
          • toula Łagodnie - Noa 19.01.06, 21:02
    • elami3 Re: Rano OI a teraz Gaiac. 19.01.06, 22:12
      • rawita Dolce Gabbana red 19.01.06, 23:54
        i chyba nudzić mnie już zaczyna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka