Dodaj do ulubionych

rosa magnifica

23.03.06, 19:41
bardzo interesuje mnie ten zapach, ciezko znalezc jakies informacje o nim,
chialabym wiedziec, jakie sa Wasze wrazenia i czy jest trwaly
Obserwuj wątek
    • benita5 Re: rosa magnifica 23.03.06, 22:18
      Aniu, pare lat temu w salonie Guerlaina byla ta rozyczka...pamietam ja jako
      lekko pikantna i mocno pudrowa roze. Raczej taka przytlumiona innymi akcentami
      bardziej w stylu Tresor nizli Stelli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka