arc-en-ciel 23.03.06, 19:41 bardzo interesuje mnie ten zapach, ciezko znalezc jakies informacje o nim, chialabym wiedziec, jakie sa Wasze wrazenia i czy jest trwaly Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
benita5 Re: rosa magnifica 23.03.06, 22:18 Aniu, pare lat temu w salonie Guerlaina byla ta rozyczka...pamietam ja jako lekko pikantna i mocno pudrowa roze. Raczej taka przytlumiona innymi akcentami bardziej w stylu Tresor nizli Stelli. Odpowiedz Link