rene.p 14.10.06, 19:34 Które reklamy pamiętacie najlepiej? Bo u mnie na pierwszy ogień idzie "Exlamation" - "Pachniec krzykiem z wykrzyknikiem" :))) Pamiętam czasy, gdy ten zapach był szalenie na topie :) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zettrzy Re: Reklamy perfum 14.10.06, 20:02 nie perfum, wody Perrier, ale mozna by je zastosowac do jakiejs wody toaletowej: Don't kneau? L'eau Odpowiedz Link
mrouh Re: Reklamy perfum 14.10.06, 20:31 Hmmm, bardzo pamiętam powąchaną "pachnącą stronę" z Twojego stylu z Pleasures Estee Lauder. Baaardzo mi sie podobało, ale potem, przeglądając inne numery często miałam wrażenie, że to sama gazeta pachnie, znaczy że jest jakoś perfumowana:-) czy ktoś też tak ma? Kojarze jeszcze Eden i anais anais Cacharel- miałam w nie obłozone zeszyty w liceum chyba:-) Wspomnieniowo wybija mi się też reklama Glorii, te kolory... wygląda na to, że przemawiają do mnei zapachy Cacharela. Ale najbardziej lubiłam reklamy Kenzo- takie z panią huśtającą się na rękach, uczepiona gałęzi drzewa. I kashaya- te splecione ręce... Ubóstwiam! a zapachu nie znam wcale... Reklama męskiego zpachu Kenzo z panem siedzacym na krześle z jedna nogą podwiniętą... I envy, bardzo seksowna relama:-) Odpowiedz Link
zp68 Re: Reklamy perfum 14.10.06, 22:05 Dla mnie najlepsza reklama w tv, to byl meski Egoiste Chanel, z multum pieknych kobiet, kazda w innym oknie tego samego budynku, pokrzykujacych z gniewem (po francusku) jak je ten wyperfumowany facet porzucil i trzaskajac okiennicami. Cudo. Widzialam to jakies 15 lat temu, do dzis pamietam. Odpowiedz Link
mary32 Chanel 16.10.06, 16:00 Ja jestem pod wrażeniem reklamy Chanel - tej z piękną kobietą w czerwieni i z wilkiem. Bomba! Gdyby nie to, że nie cierpię Chanel No 5 - poddając się sugestywnej reklamie na pewno kupiłabym ten zapach. Toż to dopiero kobiet luksusowa! Odpowiedz Link