chatka_ Be 21 bo zimno, ale w reku awizo 05.04.07, 10:19 wiec do poludnia bede pachniec jeszcze czyms :) Odpowiedz Link
kasiulek Re: rose absolue 05.04.07, 11:31 paulinaa napisała: > juz od kilku dni mialam na nie ochote:) Ja tez:-) Mase komplementow za nie zbieram:-))) Odpowiedz Link
paulinaa Re: rose absolue 05.04.07, 12:27 ja po pierwszej euforii zrobilam sobie od nich małą przerwe:) i bardzo szybko zatęskiniłam:) Odpowiedz Link
a.g.n.i kropla Verte Violette z próbki na nadgarstku:-) 05.04.07, 21:53 bo sobie musiałam przypomnieć:-))) Muszę stwierdzić, że po powrocie do domu natychmiast poprawił mi się nastrój. Najpierw powitał mnie zapach pasty do podłóg, potem zobaczyłam umyte okna i nawet firankę w moim pokoju udrapowaną tak jak lubię (wyrównaną u góry i zawiązaną na supeł). No to część porządków mam z głowy, ufff. Odpowiedz Link
a.g.n.i Nieeee, jednak... 06.04.07, 09:15 w ostatniej chwili - już mając atomizer Kyoto wymierzony w siebie - zrezygnowałam i sięgnęłam po Fumerie Turque. Poprzednim razem obiecywałam, że pisanie przed użyciem perfum to był przedostatni raz? no to dziś powtarzam:-) to już naprawdę przedostatni raz:-) Odpowiedz Link
merolik Re: Fleur d'Oranger SL - i to był błąd :(... 06.04.07, 09:48 Kończąc próbkę, chlusnęłam na siebie odważniej niż ostatnio i... męczę się :( Nadgarstki juz od biedy odszorowałam, gorzej jest z włosami na karku, a nie mam na razie szans ich umyć... Odpowiedz Link
paulinaa Love at first Glow J.Lo 06.04.07, 11:06 z próbki. ale na pewno kupie caly flakonik:) bardzo mi sie podobają Odpowiedz Link