Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

05.04.07, 10:11
CdG 2
Obserwuj wątek
    • kenzoania Lou Lou :D 05.04.07, 10:15
    • mettemarit Tygrysem:) 05.04.07, 10:15
      • chatka_ Be 21 bo zimno, ale w reku awizo 05.04.07, 10:19
        wiec do poludnia bede pachniec jeszcze czyms :)
    • a.malinka Re: Dziś pachnę...Pradą 05.04.07, 10:29
      • merolik Re: Incensi Villoresi - obsypałam się słodkim cyna 05.04.07, 10:34
        monem ;)
    • miriam_73 Ambre Jalaine 05.04.07, 10:34

    • paulinaa rose absolue 05.04.07, 10:41
      juz od kilku dni mialam na nie ochote:)
      • kasiulek Re: rose absolue 05.04.07, 11:31
        paulinaa napisała:

        > juz od kilku dni mialam na nie ochote:)


        Ja tez:-)
        Mase komplementow za nie zbieram:-)))
        • paulinaa Re: rose absolue 05.04.07, 12:27
          ja po pierwszej euforii zrobilam sobie od nich małą przerwe:) i bardzo szybko
          zatęskiniłam:)
    • jop Mure et Musc 05.04.07, 11:54
    • plomyczek_ Asja 05.04.07, 12:17

      • senta Gold Amuage..no,no 05.04.07, 12:44

    • uka_m i coloniali Mirra&Mirra-spray+balsam/nt 05.04.07, 12:45

    • amabile Noa:) 05.04.07, 13:11
    • yellow_kadmium Un bois Vanille 05.04.07, 16:26
      • izolden Rochas Absolu 05.04.07, 16:28
        Pasuje na to wiatrzycho.
    • renia.renia Anisia Bella :o) 05.04.07, 17:36

      • eau_de Najpierw Voile d'Ambre 05.04.07, 18:28
        potem Passage d'Enfer :)
    • b702 Opium Fleur de Shanghai 05.04.07, 19:43
    • magnas11 ...poziomkowo... 05.04.07, 20:46
      Burberry London
    • a.g.n.i kropla Verte Violette z próbki na nadgarstku:-) 05.04.07, 21:53
      bo sobie musiałam przypomnieć:-)))
      Muszę stwierdzić, że po powrocie do domu natychmiast poprawił mi się nastrój.
      Najpierw powitał mnie zapach pasty do podłóg, potem zobaczyłam umyte okna i
      nawet firankę w moim pokoju udrapowaną tak jak lubię (wyrównaną u góry i
      zawiązaną na supeł). No to część porządków mam z głowy, ufff.
    • evally Ultraviolet 05.04.07, 22:50

    • rene.p Light Blue :) 06.04.07, 07:57
    • kenzoania Sensi :-) 06.04.07, 08:08

    • a.g.n.i Re: Dziś pachnę... 06.04.07, 08:33
      Kyoto.
      • a.g.n.i Nieeee, jednak... 06.04.07, 09:15
        w ostatniej chwili - już mając atomizer Kyoto wymierzony w siebie -
        zrezygnowałam i sięgnęłam po Fumerie Turque. Poprzednim razem obiecywałam, że
        pisanie przed użyciem perfum to był przedostatni raz? no to dziś powtarzam:-)
        to już naprawdę przedostatni raz:-)
    • forevermore79 A*menem- angel power! :-) 06.04.07, 08:47
    • m23p31 Prada 06.04.07, 09:05
    • miriam_73 Słonikiem 06.04.07, 09:26

    • kasiulek Rose Absolue YR - znowu:-))) n/t 06.04.07, 09:37
      • merolik Re: Fleur d'Oranger SL - i to był błąd :(... 06.04.07, 09:48
        Kończąc próbkę, chlusnęłam na siebie odważniej niż ostatnio i... męczę się :(
        Nadgarstki juz od biedy odszorowałam, gorzej jest z włosami na karku, a nie mam
        na razie szans ich umyć...
    • mettemarit La Perla Blue:) 06.04.07, 10:02
    • paulinaa Love at first Glow J.Lo 06.04.07, 11:06
      z próbki. ale na pewno kupie caly flakonik:) bardzo mi sie podobają

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka