Dodaj do ulubionych

Dziś pachnę...

    • plomyczek_ Asja 06.04.07, 11:22

    • konasana Re: Dziś pachnę... 06.04.07, 12:26
      Angel. I dla mnie (i na mnie) to prawie swiezak, optymistyczny, lekki,
      prawdziwie wiosenny zapach. Tyle ze trzyma sie caly dzien:)
    • mangos Prowl Avon 06.04.07, 13:13
      pierwszym lepszym z szafki, nie mam czasu nawet,by dobrać jakiś zapach:( mały
      jest typem dziecka absorbującego...
    • elve Re: Dziś pachnę... 06.04.07, 15:07
      Za górami za lasami - Zagorsk.
      • renia.renia Re: Dziś pachnę... L LL n/m 06.04.07, 15:16

    • vanilia72 Dziś pachnę...Opium Orchidee de Chine :) 06.04.07, 15:32

    • gracef1 28 La Pausa 06.04.07, 16:09
    • a.g.n.i Na rękach Verte Violette i Ananas Fizz L'Artisan 06.04.07, 16:42
      szczegóły wieczorem:-)
    • voluptas po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy ;) 06.04.07, 18:21
      od rana koczuję w kuchni i walczę z piekarnikiem i jakoś nie mam ochoty niczym
      się dopsikiwać, żeby nie psuć sobie przyjemności sycenia się aromatem sernika,
      różnych mas do mazurków, kremów do tortów... Produkuję je prawie seryjnie, bo w
      mojej rodzinie to ja jestem "od pieczenia". Lubię to. Zwłaszcza, kiedy sernik mi
      nie "siada" ;)))
      • a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 06.04.07, 20:20
        podziwiam. ja jakoś nie mogę poczuć się świątecznie. W tym roku nie piekę
        niczego, kupiłam ciasta, trudno. Przeszedł mi wprawdzie przez myśl własny
        mazurek, ale jak sobie pomyślałam o zagniataniu ciastai innych czynnościach, to
        uznałam, że nie mam siły. Na razie ugotowałam żurek i przyszykowałam wszystko
        do naszej ulubionej sałatki, którą traktujemy trochę "świątecznie" i może się
        jeszcze pozbieram, żeby zrobić faszerowane jajka - pieczarki mam.
        A sernika nigdy się jeszcze nie odważyłam upiec...
        • chatka_ Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:07
          Agni podziel sie prosze przepisem, bo nie mam wlasnego zdania w temacie
          salatek ;))
          Znalazlam fajny przepis na Forum Kuchnia z bobem, ale czy uda sie bob mrozony
          kupic?

          Bób mrozony (całą paczkę)ugotowac w osolonej wodzie, obrac
          2 jajka ugotowac na twardo, obrać , schłodzic i drobno pokroić
          szczypiorek pokroić
          sos - 1 cytryna, oliwa z pestek winogron, spooro pieprzu
          Jaja wymieszac z bobem i schłodzić.
          Sos wymieszac ze szpczypiorkiem

          Połaczyć i zostawić ,zeby sie przegryzło.
          • a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:34
            Oj, moja jest wariantem najprostszej sałatki śledziowej, tylko bez śledzi:-)
            zamiast śledzi są smażone boczniaki:-) ziemniaki ugotowane w mundurkach, ogórek
            konserwowy, boczniaki wlaśnie, trochę cebuli (jak kto lubi, my nie zawsze
            dajemy) i majonez. Plus czosnek, majeranek i pieprz ziołowy. Boczniaki smaży
            się na oliwie z ząbkiem czosnku w łupinie i kroi w paseczki:-) wszystko inne
            też się kroi i miesza:-)
            Ot, cała robota:-) A ta z bobem fajna:-)
            nie wiem, może bywa gdzieś mrożony...
        • voluptas Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:36
          U mnie sernik to danie obowiązkowe na wszelkie możliwe okazje - mąż jest
          fanatykiem sernika, więc ja wykonuję go według kolejnych przepisów - tym razem
          na kruchym spodzie. Piotrek mówi, że dobry, ja nie wiem, bo nie jadam ;))
          Faszerowane jajka też zrobiłam, no i ugotowałam białą kiełbasę. Jeszcze tylko
          zrobię tort ananasowy, sprzątnę kuchnię i wolność ;))
          • a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:39
            wpadnę zaraz w kompleksy:-)
            Idę smażyć boczniaki do sałatki:-)
            Już nie wspomnę, że wzmianka o torcie ananasowym jest wyrafinowanym
            okrucieństwem:-P
    • olesiam Globalnie Ouarzazate,ale całe ręce w 06.04.07, 18:29
      Safran Troublant, Verte Violette, Piment Brulant:)
      • eau_de Spring Flower 06.04.07, 18:44
    • vanilia72 Re: Dziś pachnę...Vicolo Fiori z próbki 06.04.07, 18:56
      cudny jest, cudny, po co ja chciałam próbke? teraz trzeba kasę zbierać :) bo
      coś czuję, że chcę więcej
      • izolden Navegar globalnie + 06.04.07, 19:48
        a na nadgarstkach testy Automne VC&A, piękny jest:)))
      • merolik Re: Dziś pachnę...Vicolo Fiori z próbki 07.04.07, 15:55
        vanilia72 napisała:

        > cudny jest, cudny, po co ja chciałam próbke? teraz trzeba kasę zbierać :) bo
        > coś czuję, że chcę więcej

        Znam ten ból ;) Tez się zakochałam w nim od pierwszego powąchania. Flaszka juz
        do mnie leci, oby szczęśliwie.

        A pachnę dziś Panthere.
    • magnas11 Daim Blond 06.04.07, 19:58
    • rene.p Premier Jour Lucky Day 07.04.07, 10:50
      • paulinaa Re: Premier Jour Lucky Day 07.04.07, 11:40
        bardzo sie rozni od premier jour?
        • rene.p Re: Premier Jour Lucky Day 07.04.07, 17:46
          Bardzo :) Dla mnie to migdałowy zapach do ciasta, więc sama nie wiem, czy
          chciałabym flakon. Tymczasem wystarczy próbka.
          • paulinaa Re: Premier Jour Lucky Day 07.04.07, 22:04
            ooo migdały to cos dla mnie;)
    • olesiam My Queen-cudna słodycz:) 07.04.07, 11:03

    • a.g.n.i Verte Violette L'Artisan 07.04.07, 11:35

    • paulinaa Darling Kylie Minogue 07.04.07, 11:41
      pierwsze co rano złapałam bo bardzo sie spieszylam;)
    • m23p31 Amarige 07.04.07, 14:26
      • renia.renia AA Mandarin&Basil + Ogródek Śródziemn. w ramach 07.04.07, 14:50
        testów. Pierwszy b. przyjemny słodziak mandarynkowy, czysta Mirinda, pyszny ale
        żeby aż Guerlain? Ogródek po raz kolejny odwrócił się ode mnie, wyszły nuty
        kopru i kiszonych ogórków, i było to niniejszym moje ostatnie podejście do OŚ.
        pozdr
    • mettemarit Romance 07.04.07, 15:20
      • eau_de Maroussia 07.04.07, 17:52
        ale tylko na łapie... coś dziwnego z niej dziś wyszło :/ Kiedy wącham "od góry"
        to mi się jak zwykle podoba, a kiedy "od dołu" to coś mi nie gra :/ Może
        zareagowała z balsamem albo co...
    • mogra1 Chanel 5 07.04.07, 17:58
      • lucapuka Le Monde est beau - zapach szczęścia 07.04.07, 18:10
    • gracef1 28 La Pausa 07.04.07, 20:11
    • jop Passage d'Enfer 07.04.07, 20:17
    • elve Re: Dziś pachnę... 07.04.07, 21:16
      najpierw testowałam Elixir de M.
      teraz noszę psik 24 Faubourg i trochę się męczę.
    • wiolinka100 Addict Fraiche cały dzień,a teraz Datura Noir ... 07.04.07, 21:30
    • milena.rl Oscar 07.04.07, 22:32
      .
    • mangos Chip &Chic Moschino 08.04.07, 10:00

      • a.g.n.i Idole. Gdzieś mam taką wiosnę... Brrrr, jak zimno 08.04.07, 10:17
        A jak ładnie się komponuje z zapachem świeżo zaparzonej kawy...
        Przed chwilą przyszła do mnie kicia pachnąca Kyoto. No to już wiem, że O dziś
        pachnie Kyoto;-P - mam całą butelkę, to niech sobie użyje. Dostęp do Jaisalmer
        juz ograniczam:-P
    • paulinaa Infiniment chopard 08.04.07, 11:52
      juz wczoraj sobie pomyslałam ze to dobry zapach na swieta... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka