konasana Re: Dziś pachnę... 06.04.07, 12:26 Angel. I dla mnie (i na mnie) to prawie swiezak, optymistyczny, lekki, prawdziwie wiosenny zapach. Tyle ze trzyma sie caly dzien:) Odpowiedz Link
mangos Prowl Avon 06.04.07, 13:13 pierwszym lepszym z szafki, nie mam czasu nawet,by dobrać jakiś zapach:( mały jest typem dziecka absorbującego... Odpowiedz Link
a.g.n.i Na rękach Verte Violette i Ananas Fizz L'Artisan 06.04.07, 16:42 szczegóły wieczorem:-) Odpowiedz Link
voluptas po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy ;) 06.04.07, 18:21 od rana koczuję w kuchni i walczę z piekarnikiem i jakoś nie mam ochoty niczym się dopsikiwać, żeby nie psuć sobie przyjemności sycenia się aromatem sernika, różnych mas do mazurków, kremów do tortów... Produkuję je prawie seryjnie, bo w mojej rodzinie to ja jestem "od pieczenia". Lubię to. Zwłaszcza, kiedy sernik mi nie "siada" ;))) Odpowiedz Link
a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 06.04.07, 20:20 podziwiam. ja jakoś nie mogę poczuć się świątecznie. W tym roku nie piekę niczego, kupiłam ciasta, trudno. Przeszedł mi wprawdzie przez myśl własny mazurek, ale jak sobie pomyślałam o zagniataniu ciastai innych czynnościach, to uznałam, że nie mam siły. Na razie ugotowałam żurek i przyszykowałam wszystko do naszej ulubionej sałatki, którą traktujemy trochę "świątecznie" i może się jeszcze pozbieram, żeby zrobić faszerowane jajka - pieczarki mam. A sernika nigdy się jeszcze nie odważyłam upiec... Odpowiedz Link
chatka_ Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:07 Agni podziel sie prosze przepisem, bo nie mam wlasnego zdania w temacie salatek ;)) Znalazlam fajny przepis na Forum Kuchnia z bobem, ale czy uda sie bob mrozony kupic? Bób mrozony (całą paczkę)ugotowac w osolonej wodzie, obrac 2 jajka ugotowac na twardo, obrać , schłodzic i drobno pokroić szczypiorek pokroić sos - 1 cytryna, oliwa z pestek winogron, spooro pieprzu Jaja wymieszac z bobem i schłodzić. Sos wymieszac ze szpczypiorkiem Połaczyć i zostawić ,zeby sie przegryzło. Odpowiedz Link
a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:34 Oj, moja jest wariantem najprostszej sałatki śledziowej, tylko bez śledzi:-) zamiast śledzi są smażone boczniaki:-) ziemniaki ugotowane w mundurkach, ogórek konserwowy, boczniaki wlaśnie, trochę cebuli (jak kto lubi, my nie zawsze dajemy) i majonez. Plus czosnek, majeranek i pieprz ziołowy. Boczniaki smaży się na oliwie z ząbkiem czosnku w łupinie i kroi w paseczki:-) wszystko inne też się kroi i miesza:-) Ot, cała robota:-) A ta z bobem fajna:-) nie wiem, może bywa gdzieś mrożony... Odpowiedz Link
voluptas Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:36 U mnie sernik to danie obowiązkowe na wszelkie możliwe okazje - mąż jest fanatykiem sernika, więc ja wykonuję go według kolejnych przepisów - tym razem na kruchym spodzie. Piotrek mówi, że dobry, ja nie wiem, bo nie jadam ;)) Faszerowane jajka też zrobiłam, no i ugotowałam białą kiełbasę. Jeszcze tylko zrobię tort ananasowy, sprzątnę kuchnię i wolność ;)) Odpowiedz Link
a.g.n.i Re: po raz pierwszy od miesięcy - niczym z szafy 07.04.07, 11:39 wpadnę zaraz w kompleksy:-) Idę smażyć boczniaki do sałatki:-) Już nie wspomnę, że wzmianka o torcie ananasowym jest wyrafinowanym okrucieństwem:-P Odpowiedz Link
olesiam Globalnie Ouarzazate,ale całe ręce w 06.04.07, 18:29 Safran Troublant, Verte Violette, Piment Brulant:) Odpowiedz Link
vanilia72 Re: Dziś pachnę...Vicolo Fiori z próbki 06.04.07, 18:56 cudny jest, cudny, po co ja chciałam próbke? teraz trzeba kasę zbierać :) bo coś czuję, że chcę więcej Odpowiedz Link
izolden Navegar globalnie + 06.04.07, 19:48 a na nadgarstkach testy Automne VC&A, piękny jest:))) Odpowiedz Link
merolik Re: Dziś pachnę...Vicolo Fiori z próbki 07.04.07, 15:55 vanilia72 napisała: > cudny jest, cudny, po co ja chciałam próbke? teraz trzeba kasę zbierać :) bo > coś czuję, że chcę więcej Znam ten ból ;) Tez się zakochałam w nim od pierwszego powąchania. Flaszka juz do mnie leci, oby szczęśliwie. A pachnę dziś Panthere. Odpowiedz Link
rene.p Re: Premier Jour Lucky Day 07.04.07, 17:46 Bardzo :) Dla mnie to migdałowy zapach do ciasta, więc sama nie wiem, czy chciałabym flakon. Tymczasem wystarczy próbka. Odpowiedz Link
paulinaa Darling Kylie Minogue 07.04.07, 11:41 pierwsze co rano złapałam bo bardzo sie spieszylam;) Odpowiedz Link
renia.renia AA Mandarin&Basil + Ogródek Śródziemn. w ramach 07.04.07, 14:50 testów. Pierwszy b. przyjemny słodziak mandarynkowy, czysta Mirinda, pyszny ale żeby aż Guerlain? Ogródek po raz kolejny odwrócił się ode mnie, wyszły nuty kopru i kiszonych ogórków, i było to niniejszym moje ostatnie podejście do OŚ. pozdr Odpowiedz Link
eau_de Maroussia 07.04.07, 17:52 ale tylko na łapie... coś dziwnego z niej dziś wyszło :/ Kiedy wącham "od góry" to mi się jak zwykle podoba, a kiedy "od dołu" to coś mi nie gra :/ Może zareagowała z balsamem albo co... Odpowiedz Link
elve Re: Dziś pachnę... 07.04.07, 21:16 najpierw testowałam Elixir de M. teraz noszę psik 24 Faubourg i trochę się męczę. Odpowiedz Link
a.g.n.i Idole. Gdzieś mam taką wiosnę... Brrrr, jak zimno 08.04.07, 10:17 A jak ładnie się komponuje z zapachem świeżo zaparzonej kawy... Przed chwilą przyszła do mnie kicia pachnąca Kyoto. No to już wiem, że O dziś pachnie Kyoto;-P - mam całą butelkę, to niech sobie użyje. Dostęp do Jaisalmer juz ograniczam:-P Odpowiedz Link
paulinaa Infiniment chopard 08.04.07, 11:52 juz wczoraj sobie pomyslałam ze to dobry zapach na swieta... :) Odpowiedz Link