27.08.10, 15:21
..ktoś tu już zakładał wątek o nadchodzącej jesieni, ale nie mogłam znaleźć :)
Ja tam się cieszę. Cudownie otworzyć rano okno i poczuć ten rześki zapach zamiast 35-stopniowego upału...

No i muzyka inaczej 'smakuje'. Dobrze jest odpocząć od Lady Gagi, np. przy tym :

https://www.youtube.com/watch?v=kcf3dTEka_8
Obserwuj wątek
    • bijatyka Re: co prawda 27.08.10, 15:23
      Wszystko ekstra, tylko:

      1. Liście trzeba grabić - same się nie zagrabią
      2. Taras się kończy
      3. Korki się zaczną
      4. Nie mam nowych ciuchów
      5. no.... nie wiem...
      • cafem Re: co prawda 27.08.10, 15:29
        Wlasnie! Cuchow brak!

        Trzy pensje mi nie wystarcza, by braki uzupelnic:(
        • wiarusik Re: co prawda 27.08.10, 15:31
          a nie myślałaś o sekendhendzie?np. "tony mody z RFN"?
          • cafem Re: co prawda 27.08.10, 16:10
            > a nie myślałaś o sekendhendzie?np. "tony mody z RFN"?

            Nie pomyslalam;) Kiedys sekendhendy lubilam, obecnie stac mnie na
            wywalenie moze nie trzech, ale dwoch pensji na ciuchy:P
      • szironna Re: co prawda 27.08.10, 15:37
        wszystko co napisała bijatyka i jeszcze 6. zimno będzie. brrrrrrrr. i wietrznie.
        7. i słońca brak
      • sid.leniwiec Re: co prawda 27.08.10, 17:57
        A ja się zamieniłam z zakupoholiczki w minimalistkę i wydaje na inne
        przyjemności.:) Nareszcie uwierzyłam w to, że mam dużo ciuchów.
    • soulshunter Re: co prawda 27.08.10, 15:26
      no i najwazniejsze - turysty wreszczie wjada w pizdu i bedzie swiety spokoj.
      • a1ma Re: co prawda 27.08.10, 15:34
        soulshunter, Ty się tak nie ciesz.
        Ja w niedzielę jadę w Twoje góry!!! :D
        • soulshunter Re: co prawda 27.08.10, 15:38
          se wez peleryne, kalosze i parasol oraz futro. Farelke i flaszke na rozgrzewke dostaniesz na miejscu.
    • a1ma Re: co prawda 27.08.10, 15:34
      Też mam dość upałów.
      Tylko że po jesieni będzie zima, qrva jego mać.
      • soulshunter Re: co prawda 27.08.10, 15:40
        a w zimie co robimy, no, co? Jezdzimy i biegamy na nartkach :)
    • zloty.strzal Re: co prawda 27.08.10, 15:38
      Mi się upały podobały.
    • teletoobis Re: co prawda 27.08.10, 16:08
      Jesien, to najpiekniejsza pora roku. Nie ma nic piekniejszego, niz las mieniacy
      sie kolorami zolci, brazu, owiany mgla. Feria barw, zapach palonych lisci,
      pustki w gorach.... Uwielbiam jesien

      www.youtube.com/watch?v=4kXavFADNdo
    • jane-bond007 Re: co prawda 27.08.10, 17:37
      czas wepchać tony japonek do szafy, kurcze :/
      • dziewczyna_rzeznika Re: co prawda 27.08.10, 17:49
        I wyjąć botki, kozaczki, płaszczyki, szaliki....Mniam ;)
        Kocham jesienne wieczory z dobrą książką i lampką równie dobrego winka :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka