dziewczyna_rzeznika
27.08.10, 15:21
..ktoś tu już zakładał wątek o nadchodzącej jesieni, ale nie mogłam znaleźć :)
Ja tam się cieszę. Cudownie otworzyć rano okno i poczuć ten rześki zapach zamiast 35-stopniowego upału...
No i muzyka inaczej 'smakuje'. Dobrze jest odpocząć od Lady Gagi, np. przy tym :
https://www.youtube.com/watch?v=kcf3dTEka_8