Dodaj do ulubionych

Mmmmmmmm jak pachnie! :)

16.12.10, 19:49
Wyjęłam właśnie z pieca bułeczki z dynią :)

Jacyś chętni?
Obserwuj wątek
    • stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 19:55
      O.Mnie zona dzis uraczyla zupa dyniowa.
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 19:58
        stefan_bobek napisał:

        > O.Mnie zona dzis uraczyla zupa dyniowa.

        Też pycha :)
        Gęsta, kremowa, z grzankami?
        • stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:06
          naturalnie ,ze z grzankami i gesta smietana do dodatku.
    • soulshunter Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:03
      oooo myslalem ze wlasnie uwalilas kupsko w kiblu i spieszysz nas o tym poinformowac. Mam nadzieje ze w sytuacji ktora opisalem tez zalozysz stosowny watek :P
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:06
        soulshunter napisał:

        > oooo myslalem ze wlasnie uwalilas kupsko w kiblu i spieszysz nas o tym poinform
        > owac. Mam nadzieje ze w sytuacji ktora opisalem tez zalozysz stosowny watek :P

        Nawet wyślę Ci przypomnienie na @, że takowy wyprodukowałam :P
        • soulshunter Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:07
          mozesz na komorke
          • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:10
            soulshunter napisał:

            > mozesz na komorke

            Jak sobie życzysz.
            • doral2 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:29
              daj lepiej przepis na te bułki, kobieto..
      • stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:07
        a lekarze zalecaja,zeby swoj stolec bacznie ogladac.
        • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:10
          stefan_bobek napisał:

          > a lekarze zalecaja,zeby swoj stolec bacznie ogladac.

          Zwłaszcza po ziarenkach dyni!
    • annjen Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 21:47
      chociaż przepis podrzuć...:)
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 21:54
        annjen napisała:

        > chociaż przepis podrzuć...:)

        www.chleb.info.pl/
        tu są fajne :)

        Tylko moim zdaniem przeginają z czasem leżakowania ciasta - nie musi tak długo.
    • josef_to_ja Poczęstuj :) 16.12.10, 21:56
      Tym bardziej, że jestem niedożywiony :P Mama mnie nie karmi, bo jestem taki brzydki że szkoda we mnie inwestować :D
      • lolcia-olcia Re: Poczęstuj :) 16.12.10, 21:57
        to zamień ją na lepszy model ;p
      • izabellaz1 Re: Poczęstuj :) 16.12.10, 22:09
        josef_to_ja napisał:

        > Mama mnie nie karmi, bo jestem taki brzydki że szkoda we mnie inwestować :D

        Jak mogłabym się się przeciwstawić mamusi?! :D
    • vandikia Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:09
      u mnie będzie pachniało jak wreszcie będę miała chwilę na rozwałkowanie leżakującego ciasta i upieczenie pierników świątecznych
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:16
        vandikia napisała:

        > u mnie będzie pachniało jak wreszcie będę miała chwilę na rozwałkowanie leżakuj
        > ącego ciasta i upieczenie pierników świątecznych

        Ja próbę generalną piernika mojego pomysłu zrobiłam w ubiegłym tygodniu :)
        Na święta powtórzę!

        No i zakwas mi się robi na chleb na święta :)
        • vandikia Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:21
          a ja wstaję o 6 , wracam do domu ok 18-19, zanim zjem jest 20 i mimo chęci nie mam na nic siły
          porwę się w weekend na pieczenie, jeszcze się gópia umówiłam jutro z dentystą wieczorem na rwanie ósemki ale chyba przełożę ze względu na Święta i ryzyko, że mi nie zejdzie przez tydzień
          kurde za mało sił, snu czasu, bułeczek dyniowych serdecznie zazdroszczę :P
          idę spać, niech Ci się śnią Aniołki :)
    • minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:21
      czy ty jestes ta izabela od dragon balla?
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:33
        minasz napisał:

        > czy ty jestes ta izabela od dragon balla?

        Nie wiem...ja tylko pamiętam jak mój brat oglądał i był tam Szatan Serduszko :D
        • minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:36
          ale to chyba z toba rozmawiałem o sztukach walki i o latawcach?
          masz jakas dziwna wizytówke ktore mnie troche gubi
          • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:41
            minasz napisał:

            > ale to chyba z toba rozmawiałem o sztukach walki i o latawcach?

            O sztukach walki na pewno ze mną, ale latawców nie pamiętam.
            • minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:45
              a to dziwne prawie jestem przekonany ze rozmawialismy o latawcach i ze cos próbowałas na plantach :)
              • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:52
                minasz napisał:

                > a to dziwne prawie jestem przekonany ze rozmawialismy o latawcach i ze cos prób
                > owałas na plantach :)

                Matko, może w łeb oberwałam i nie pamiętam, albo ktoś mnie na macie brzuchem przydusił :D
            • dziewczyna_rzeznika Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:46
              Twój wątek mnie zainspirował i nabiłam pomarańczę goździkami.
              A co, u mnie też będzie pachniało!
              • minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:49
                a mnie ten watek troche przestraszył coz sie stało z naszej xeny????????????????
                czy Pan???
                • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:51
                  minasz napisał:

                  > a mnie ten watek troche przestraszył coz sie stało z naszej xeny???????????????

                  Czy Xena nie może poświęcić godziny na upieczenie własnego pieczywa, które wzmacnia jej siły? :D
                  • minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:55
                    fakt to wiesz sama czy zmamusiałas czy nie
                    • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 23:01
                      minasz napisał:

                      > fakt to wiesz sama czy zmamusiałas czy nie

                      Raczej mi to nie grozi, co nie znaczy, że spluwam tytoniem na podłogę i robię palcami dziury w puszkach po piwie :)
              • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:50
                dziewczyna_rzeznika napisała:

                > Twój wątek mnie zainspirował i nabiłam pomarańczę goździkami.
                > A co, u mnie też będzie pachniało!

                To jeszcze wrzuć ją do wina, podgrzej i wypij moje zdrowie!

                Teraz Ty mnie natchnęłaś...idę po koniak :D
    • a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:25
      Weź. Na Dukanie jestem od poniedziałku :/
      • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:32
        a1ma napisała:

        > Weź. Na Dukanie jestem od poniedziałku :/

        Ołć...daj spokój z Dukanem :D
        • a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:33
          Nie mogę. Ciuchy mi się skurczyły ;)
          • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:35
            a1ma napisała:

            > Nie mogę. Ciuchy mi się skurczyły ;)

            Moje się za to zanadto poluzowały...
            Niemniej jednak chleb z mąki pp nie tuczy :)
            • a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:49
              Dobra, dobra. Tylko woda "nie tuczy" ;)
              • izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:54
                a1ma napisała:

                > Dobra, dobra. Tylko woda "nie tuczy" ;)

                Serio serio. Upieczesz taki chleb raz w tygodniu. Dostarczysz wiele cennych składników i nie przytyjesz po jednej kromce :)
              • wyjdeztego @ a1ma 16.12.10, 22:59
                ooo hej ja od wtorku jestem na Dukanie.
                Jak Ci idzie? NIe masz zalamania nerwowego jeszcze i pokusy na weglowodany? Ja po prostu mysle o slodyczach caly czas, nie wiem, jak z siebie te mysli wyrzucic? Juz se nawet papierosa zapalilam z tego wszystkiego (a nie pale!). Mam robic 7 dni te faze pierwsza. A Ty?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka