izabellaz1 16.12.10, 19:49 Wyjęłam właśnie z pieca bułeczki z dynią :) Jacyś chętni? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 19:55 O.Mnie zona dzis uraczyla zupa dyniowa. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 19:58 stefan_bobek napisał: > O.Mnie zona dzis uraczyla zupa dyniowa. Też pycha :) Gęsta, kremowa, z grzankami? Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:06 naturalnie ,ze z grzankami i gesta smietana do dodatku. Odpowiedz Link Zgłoś
soulshunter Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:03 oooo myslalem ze wlasnie uwalilas kupsko w kiblu i spieszysz nas o tym poinformowac. Mam nadzieje ze w sytuacji ktora opisalem tez zalozysz stosowny watek :P Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:06 soulshunter napisał: > oooo myslalem ze wlasnie uwalilas kupsko w kiblu i spieszysz nas o tym poinform > owac. Mam nadzieje ze w sytuacji ktora opisalem tez zalozysz stosowny watek :P Nawet wyślę Ci przypomnienie na @, że takowy wyprodukowałam :P Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:10 soulshunter napisał: > mozesz na komorke Jak sobie życzysz. Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:29 daj lepiej przepis na te bułki, kobieto.. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan_bobek Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:07 a lekarze zalecaja,zeby swoj stolec bacznie ogladac. Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 20:10 stefan_bobek napisał: > a lekarze zalecaja,zeby swoj stolec bacznie ogladac. Zwłaszcza po ziarenkach dyni! Odpowiedz Link Zgłoś
annjen Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 21:47 chociaż przepis podrzuć...:) Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 21:54 annjen napisała: > chociaż przepis podrzuć...:) www.chleb.info.pl/ tu są fajne :) Tylko moim zdaniem przeginają z czasem leżakowania ciasta - nie musi tak długo. Odpowiedz Link Zgłoś
josef_to_ja Poczęstuj :) 16.12.10, 21:56 Tym bardziej, że jestem niedożywiony :P Mama mnie nie karmi, bo jestem taki brzydki że szkoda we mnie inwestować :D Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Poczęstuj :) 16.12.10, 22:09 josef_to_ja napisał: > Mama mnie nie karmi, bo jestem taki brzydki że szkoda we mnie inwestować :D Jak mogłabym się się przeciwstawić mamusi?! :D Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:09 u mnie będzie pachniało jak wreszcie będę miała chwilę na rozwałkowanie leżakującego ciasta i upieczenie pierników świątecznych Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:16 vandikia napisała: > u mnie będzie pachniało jak wreszcie będę miała chwilę na rozwałkowanie leżakuj > ącego ciasta i upieczenie pierników świątecznych Ja próbę generalną piernika mojego pomysłu zrobiłam w ubiegłym tygodniu :) Na święta powtórzę! No i zakwas mi się robi na chleb na święta :) Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:21 a ja wstaję o 6 , wracam do domu ok 18-19, zanim zjem jest 20 i mimo chęci nie mam na nic siły porwę się w weekend na pieczenie, jeszcze się gópia umówiłam jutro z dentystą wieczorem na rwanie ósemki ale chyba przełożę ze względu na Święta i ryzyko, że mi nie zejdzie przez tydzień kurde za mało sił, snu czasu, bułeczek dyniowych serdecznie zazdroszczę :P idę spać, niech Ci się śnią Aniołki :) Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:21 czy ty jestes ta izabela od dragon balla? Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:33 minasz napisał: > czy ty jestes ta izabela od dragon balla? Nie wiem...ja tylko pamiętam jak mój brat oglądał i był tam Szatan Serduszko :D Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:36 ale to chyba z toba rozmawiałem o sztukach walki i o latawcach? masz jakas dziwna wizytówke ktore mnie troche gubi Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:41 minasz napisał: > ale to chyba z toba rozmawiałem o sztukach walki i o latawcach? O sztukach walki na pewno ze mną, ale latawców nie pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:45 a to dziwne prawie jestem przekonany ze rozmawialismy o latawcach i ze cos próbowałas na plantach :) Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:52 minasz napisał: > a to dziwne prawie jestem przekonany ze rozmawialismy o latawcach i ze cos prób > owałas na plantach :) Matko, może w łeb oberwałam i nie pamiętam, albo ktoś mnie na macie brzuchem przydusił :D Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_rzeznika Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:46 Twój wątek mnie zainspirował i nabiłam pomarańczę goździkami. A co, u mnie też będzie pachniało! Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:49 a mnie ten watek troche przestraszył coz sie stało z naszej xeny???????????????? czy Pan??? Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:51 minasz napisał: > a mnie ten watek troche przestraszył coz sie stało z naszej xeny??????????????? Czy Xena nie może poświęcić godziny na upieczenie własnego pieczywa, które wzmacnia jej siły? :D Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:55 fakt to wiesz sama czy zmamusiałas czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 23:01 minasz napisał: > fakt to wiesz sama czy zmamusiałas czy nie Raczej mi to nie grozi, co nie znaczy, że spluwam tytoniem na podłogę i robię palcami dziury w puszkach po piwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:50 dziewczyna_rzeznika napisała: > Twój wątek mnie zainspirował i nabiłam pomarańczę goździkami. > A co, u mnie też będzie pachniało! To jeszcze wrzuć ją do wina, podgrzej i wypij moje zdrowie! Teraz Ty mnie natchnęłaś...idę po koniak :D Odpowiedz Link Zgłoś
a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:25 Weź. Na Dukanie jestem od poniedziałku :/ Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:32 a1ma napisała: > Weź. Na Dukanie jestem od poniedziałku :/ Ołć...daj spokój z Dukanem :D Odpowiedz Link Zgłoś
a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:33 Nie mogę. Ciuchy mi się skurczyły ;) Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:35 a1ma napisała: > Nie mogę. Ciuchy mi się skurczyły ;) Moje się za to zanadto poluzowały... Niemniej jednak chleb z mąki pp nie tuczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
a1ma Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:49 Dobra, dobra. Tylko woda "nie tuczy" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: Mmmmmmmm jak pachnie! :) 16.12.10, 22:54 a1ma napisała: > Dobra, dobra. Tylko woda "nie tuczy" ;) Serio serio. Upieczesz taki chleb raz w tygodniu. Dostarczysz wiele cennych składników i nie przytyjesz po jednej kromce :) Odpowiedz Link Zgłoś
wyjdeztego @ a1ma 16.12.10, 22:59 ooo hej ja od wtorku jestem na Dukanie. Jak Ci idzie? NIe masz zalamania nerwowego jeszcze i pokusy na weglowodany? Ja po prostu mysle o slodyczach caly czas, nie wiem, jak z siebie te mysli wyrzucic? Juz se nawet papierosa zapalilam z tego wszystkiego (a nie pale!). Mam robic 7 dni te faze pierwsza. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś