tanebo 24.09.11, 20:16 Tak właśnie oglądam sobie ten teledysk Lady Gaga i dochodzę do wniosku że niezłe ciało ma. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitek_maly Re: born this way 24.09.11, 20:22 Ja też mam niezłe. Aczkolwiek zawsze może być lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: born this way 24.09.11, 20:28 tanebo napisał: > A wy? A dziękuję, nie jest źle, nie mam na co narzekać :). Odpowiedz Link Zgłoś
pyskata.1 Re: born this way 24.09.11, 21:02 tanebo napisał: > Tak właśnie oglądam sobie ten teledysk Lady Gaga i dochodzę do wniosku że niezł > e ciało ma. A wy? Tez mam niezle :) Odpowiedz Link Zgłoś
zetka50 Re: born this way 24.09.11, 21:04 ja tez, ja też no i się nie garbię :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia-olcia Re: born this way 24.09.11, 21:02 co ? czy mam niezłe ciało? a może czy oglądam teledysk? Odpowiedz Link Zgłoś
tanebo Re: born this way 24.09.11, 21:17 Pierwsza która zadała to pytanie. Raczej co sądzicie o jej ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
rozczochrany_jelonek Re: born this way 24.09.11, 21:07 twarz ma taką sobie ale resztę ma lepszą niż ja ;) Odpowiedz Link Zgłoś