Dodaj do ulubionych

nauka poezji...

12.01.12, 16:16
wyzsza szkola gazetowa
wydział kobieco- męski
specjalność kulinarno laryngologiczna(dla niezorientowanych nawijanie makaronu na uszy)
oczywiście koszty całkowicie pokrywane ze środków UE(ma się te znajomości;)
a zatem dla wszystkich chętnych do zapisów(ilość miejsc ograniczona) lekcja pokazowa:)
dzis zajmiemy się wykorzystaniem tekstów klasyków dla osiągania własnych korzyści. Na początek mistrz A. Fredro
Kazdy adept powinien umieć przerobic tekst w taki sposób aby efektywnie zadziałać na płeć przeciwną na przykład używając takiego oto tekstu:
1/ jesli nie chcesz mojej zguby zaopiekuj sie mna - luby
(wersja dla kobiet)
2/ gdy nie mila ci ma zguba uzycz swego ciała - luba
(wersja dla mężczyzn)
To oczywiscie dopiero poczatek nauczania, pod koniec 3 semestru przewidziane jest przerabianie inwokacji z uwzglednieniem rymów tempa i koniecznie używając 13 zgloskowca zatem zapraszamy do udziału. Niemniej, ponieważ to elitarne zajecia prosimy o próbki tworczosci wlasnej
oczywiscie wszystkie teksty musza byc skonstruowane w wersji dla mezczyzn i dla kobiet:)
Obserwuj wątek
    • mumia_ramzesa Re: nauka poezji... 12.01.12, 16:23
      Miejze milosc! Miejsc jest liczba a nie ilosc!
      • amanda-lear Re: nauka poezji... 12.01.12, 16:26
        dobre:)
    • firenziano Tylko prosze mi potem ... 12.01.12, 16:57
      tych niedouczonych adeptow na moje FR nie wpuszczac, bo nie lubie grubo ociosanej
      i niedouczonej amatorszczyzny.



      ... gdy Ci cos w duszy kwili
      nie puszczaj plazem zadnej chwili.
      • amanda-lear Re: Tylko prosze mi potem ... 12.01.12, 17:15
        Bez obawy:)
        FR ma specyficzną grupę docelową nie sądzę, żeby ktoś z tutejszych tam bywał, niemniej jeżeli bywają sami zdecydują co ważniejsze:)
      • tabeletka Re: Tylko prosze mi potem ... 12.01.12, 22:42
        to forum rymow czestochowskich?
        • firenziano Re: Tylko prosze mi potem ... 12.01.12, 23:27
          tabeletka napisała:

          > to forum rymow czestochowskich?

          gorzej. Miejsce dla Piotrkowa (Trybunalskiego)
          tez tam mamy.
          trombia i trybia - ile wlezie.
    • r_plus Re: nauka poezji... 12.01.12, 22:56
      1/ Mario! kobieto moja! ty jesteś jak zdrowie;
      Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
      Kto korzysta z leków spoza listy NFZ.

      2/ Marku! żabko moja!* ty jesteś jak zdrowie;
      Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
      Kto cię teraz zechce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka