arandano 06.07.13, 16:39 macie czasem takie ciagoty, zeby chciec zrobic kilkanascie rzeczy naraz? skad one sie biora? jak to sie leczy? .P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rotkaeppchen1 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 16:42 Mam tak, kiedy wypije za duzo kawy :D Ale jak nie wypije, to nawet mi sie nie chce myslec, co by tu zrobic, wiec wole jednak miec ten pierwszy problem... Ale przyspieszenie jest :D Odpowiedz Link Zgłoś
zamysleniee Re: wszytsko na raz 06.07.13, 16:44 skąd się biorą nie wiem, ale ja mam non stop, wiele spraw jednocześnie załatwiam jak się leczy? trza skoczyc po półwytrawne, albo dwa Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 18:40 arandano napisała: > macie czasem takie ciagoty, zeby chciec zrobic kilkanascie rzeczy naraz? nie mam > skad one sie biora? nadpobudliwość > jak to sie leczy? .P lekarz rodzinny na pewno zna odpowiedź na to pytanie :) > Odpowiedz Link Zgłoś
rach.ell Re: wszytsko na raz 06.07.13, 20:07 psychiatrzy to sa dobrzy ludzie, lepsi niz lekarze rodzinni, ci rodzinni nie chca mocniejszych lekow zapisywac. idz do psychiatry, pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
horpyna4 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 20:06 Wręcz przeciwnie, nie miewam ciągot, żeby coś robić - wolę obijać się. A jak się zdarzy, że powinnam zrobić za dużo rzeczy na raz, to jest to powód, żeby nie robić żadnej z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
arandano Re: wszytsko na raz 07.07.13, 10:58 to jest najlepsze, horpi! ale mam to chyba z dziecinstwa..D kiedy w moim chorym domu nie bylo ani ojca ani matki, tylko parka prawie 30letnich gowniarzy i jedno dziecko. ktos musial wziac ten dom na siebie ,D Odpowiedz Link Zgłoś