Dodaj do ulubionych

wszytsko na raz

06.07.13, 16:39
macie czasem takie ciagoty, zeby chciec zrobic kilkanascie rzeczy naraz?
skad one sie biora?
jak to sie leczy? .P
Obserwuj wątek
    • rotkaeppchen1 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 16:42
      Mam tak, kiedy wypije za duzo kawy :D Ale jak nie wypije, to nawet mi sie nie chce myslec, co by tu zrobic, wiec wole jednak miec ten pierwszy problem... Ale przyspieszenie jest :D
    • zamysleniee Re: wszytsko na raz 06.07.13, 16:44
      skąd się biorą nie wiem, ale ja mam non stop, wiele spraw jednocześnie załatwiam
      jak się leczy? trza skoczyc po półwytrawne, albo dwa
    • mila2712 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 18:40
      arandano napisała:

      > macie czasem takie ciagoty, zeby chciec zrobic kilkanascie rzeczy naraz?
      nie mam
      > skad one sie biora?
      nadpobudliwość
      > jak to sie leczy? .P
      lekarz rodzinny na pewno zna odpowiedź na to pytanie :)
      >
      • rach.ell Re: wszytsko na raz 06.07.13, 20:07
        psychiatrzy to sa dobrzy ludzie, lepsi niz lekarze rodzinni, ci rodzinni nie chca mocniejszych lekow zapisywac. idz do psychiatry, pomoze.
    • horpyna4 Re: wszytsko na raz 06.07.13, 20:06
      Wręcz przeciwnie, nie miewam ciągot, żeby coś robić - wolę obijać się. A jak się zdarzy, że powinnam zrobić za dużo rzeczy na raz, to jest to powód, żeby nie robić żadnej z nich.
      • arandano Re: wszytsko na raz 07.07.13, 10:58
        to jest najlepsze, horpi!

        ale mam to chyba z dziecinstwa..D
        kiedy w moim chorym domu nie bylo ani ojca ani matki, tylko parka prawie 30letnich gowniarzy i jedno dziecko. ktos musial wziac ten dom na siebie ,D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka