dorota2222 29.09.04, 09:19 czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to wlosy (najlepiej) powinny byc troche przetluszczone?czy cos moze sie stac zlego jezeli sa dopiero co umyte? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:20 dorota2222 napisała: > czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to wlosy (najlepiej) powinny > byc troche przetluszczone?czy cos moze sie stac zlego jezeli sa dopiero co > umyte? Ja se chyba dzisiaj strzelę pasemka.O tłustych włosach nic nie jest mi wiadomo :/ Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:21 nie musza byc tluste tylko nie myj tego samego dnia kiedy idziesz do fryzjera Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:23 sweetsusana napisała: > nie musza byc tluste tylko nie myj tego samego dnia kiedy idziesz do fryzjera Cholera.A ja mam jeszcze mokre :( no to dzisiaj chyba nic z tego Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:23 lepiej zeby nie byly swiezo umyte.ale na pewno nic sie nie stanie jak tak nie jest.Ja wczoraj walnelam pasemka!Pierwszy raz bylam zadowolona po wyjsciu od fryzjera:) Odpowiedz Link Zgłoś
dorota2222 Re: pasemka 29.09.04, 09:26 listek_a napisała: > lepiej zeby nie byly swiezo umyte.ale na pewno nic sie nie stanie jak tak nie > jest.Ja wczoraj walnelam pasemka!Pierwszy raz bylam zadowolona po wyjsciu od > fryzjera:) ja wlasnie tez ide pierwszy raz i mama mnie troche nastraszyla!troche sie obawiam bo mam ciemne wlosy a chce jasne pasemka i zastanawiam sie jak bede wygladala!pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:27 Ja tez mam ciemne wlosy. Zrobilam cieniutkie jasne pasemka i wszyscy na mnie leca teraz hehe. A poza tym nie trzeba potem tak czesto farbowac.Powodzenia zycze:) Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:27 ja nigdy nie mialam pasemek a u fryzjera bylam ostatnio z 2 lata temu, wole sobie zrobic akryle u kosmetyczki, nie ufa,m fryzjerom Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:29 sweetsusana napisała: > ja nigdy nie mialam pasemek a u fryzjera bylam ostatnio z 2 lata temu, wole > sobie zrobic akryle u kosmetyczki, nie ufa,m fryzjerom My to z moniką pierożek zawsze robiłyśmy sobie pasemka.Żeby był jako taki efekt trzymałyśmy rozjaśniacz na włosach po kilka godzin.Przesrane, coś mamy włosy mało podatne na farbowanie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:31 po czwartym razie trochę tak ;) efektem naszych eksperymentów są krótkie włosy moniki ;) ja jeszcze mam długie, ale chyba dzisiaj zaszaleję Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:32 biedne wlosy. A jak zaszalejesz? krociutkie? zeby cie maz potem poznal!!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:33 mąż mnie zawsze pozna.Zawsze szalałam z włosami.Miałam czerwone, czarne, blond.Długie, dwumilimetrowe.Szczerze powiedziawszy to chyba najlepiej było mi w krótkich czerwonych. Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:34 no, na zdjęciach mi się podobałaś z krótkimi. Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:35 dwumilimetrowe??niezle! odwazna jestes!!ja bym wygladala jak dziewuszka 15 letnia.a włosy nie cierpia przez te okrutne farby?? Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:37 ja jak milam 16 lat poszlam do fryzjera zeby sie jakos ladnie obciac i wyszlam z 2cm wlosami i z rykiem , dlatego sie boje Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:41 dalas sie tak? mnie kiedys na blondynke jedna bab przerobila (a niby pasemka to mialy byc). Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:42 no mialam wlosy do ramion chcialam krotka fryzurke ale tak mnie scinala ze mi sie nie podobalo i krocej kroej i kanałami do chaty wracałam Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:42 listek_a napisała: > dalas sie tak? mnie kiedys na blondynke jedna bab przerobila (a niby pasemka to > > mialy byc). Hehe, ja w blond wyglądałm jak cizia spod latarni.W ten sam dzień przyciemniałam :) Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:44 a ja za pozno do domu wrocilam, farby zadnej, a na drugi dzien do pracy! Myslalam ze sie spale ze wstydu:) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:45 no mnie też jednolity blond nie służy. Taki ciemniejszy z pasemkami, ok. Ale jednolity jasny - wyglądam jak świnia. Też raz rozjaśniłam, a godzinę później mama leciała po ciemniejszą farbę, bo histeria mnie dopadła :). Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:46 tez bym chciala miec tyle odwagi, i tak kombinowac:) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 10:31 jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera z własnej woli (byłam raz - jak byłam 3- letnią dziewczynką, ciocia mnie zaciągła do fryzjera). Sama sobie męczę włosy. Spojrzę gdzieś w lustro, coś mi odbije i łapię za nożyczki albo farbę :////// Odpowiedz Link Zgłoś
lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:38 listek_a napisała: > dwumilimetrowe??niezle! odwazna jestes!!ja bym wygladala jak dziewuszka 15 > letnia.a włosy nie cierpia przez te okrutne farby?? Eh, to było zanim zaszłam w ciążę,czyli bardzo dawno temu.Potem coś mi odbiło i przysięgłam sobie, że zapuszczę długie włosy, żeby wyglądać jak matka a nie siostra (córki oczywiście).Jedyne szaleństwa, jakie mnie dopadły ostatnio to zeszłoroczne pasemka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:31 LISTEK, NIE PYTAJ :) hihihi po pasemkach zachciało mi się trwałej i miałam takie siano na głowie, że nie pozostało nic tylko obciąć dłuugie włosy. To było rok temu, obciąłam się na 1,5 -2cm. Teraz mam już z 1 cm za ucho, dobra nasza, zapuszczam dalej :) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:37 nie, były kruszące się trociny jak u lalki :) Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:39 łeeeee, a jak sciełas to jakos teraz "dochodza do siebie". czy juz nie chca byc zdrowe? Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:39 ee tam, cebulek sobie nie uszkodziłam. Wyrosły zdrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:30 ja sie na czarno farbuje, a fryzjerow to sie boje. Jak rozjasniaczem to musicie uzywac duzo odzywki co Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:31 nie wiesz??? paznokcie, z masy akrylowej wygladaja jak prawdzie i sa sliczne Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:32 tyle ze zaklada sie je 3 godziny ale warto Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:33 ale myślałam, że jakieś akryle zamiast pasemek. Więc akryle na włosach........ Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:34 a paznokcie "wlasne" sie przez to nie niszcza?i pewnie fortune to kosztuje! Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:36 ale gdzie tam 80zł no troche sie niszcza ale wlosy od pasemek to co nie niszcza sie? rezsta widac tylko te sliczne akryle te prawdziwe sa pod spodem Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:37 Ale te sliczne akryle jak dlugo sie trzymaja?? I szpony takie okrutne wychodza z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:40 dlugosc sobie wybierasz, co 1.5 miesiaca musisz chodzic na "uzupełnienie" bo Twoje odrastaja trzymaja sie jak dlugo chcesz...ale masz spokoj malujesz bezbarwnym i jest ok , bo robia Ci francuski "manicure" Odpowiedz Link Zgłoś
listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:42 co 1,5 miesiaca 80 zł to nie wyrobiłabym, z ta marna pensyjka hehe Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:40 ja widziałam w empiku, ze nawet są miesięczniki poświęcone dekorowaniu paznokci :) Odpowiedz Link Zgłoś
sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:43 no bo sa żele i akryle ale akryle nie odpadaja a żele tak bo sa ciensze, jak milam kiedys zele to 2 dni i... poszly Odpowiedz Link Zgłoś
q02121974 Re: pasemka 29.09.04, 11:09 jaka bzdura, bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee przetłuszczone włosy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lill Re: pasemka IP: *.238.85.151.adsl.inetia.pl 29.09.04, 13:27 siostry :))) Ostatnio mi się trafiło być na szkoleniu fryzjerskim z firmy L'oreal. Czy wy wiecie że pasemka są już nie modne, a fryzjerzy na nas strasznie narzekają???? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 13:31 a mnie jakoś nie zależy żeby być trendy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lill Re: pasemka IP: *.238.85.151.adsl.inetia.pl 29.09.04, 13:40 och jej :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś