29.09.04, 09:19
czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to wlosy (najlepiej) powinny
byc troche przetluszczone?czy cos moze sie stac zlego jezeli sa dopiero co
umyte?
Obserwuj wątek
    • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:20
      dorota2222 napisała:

      > czy to prawda ze jezeli idzie sie robic pasemka to wlosy (najlepiej) powinny
      > byc troche przetluszczone?czy cos moze sie stac zlego jezeli sa dopiero co
      > umyte?

      Ja se chyba dzisiaj strzelę pasemka.O tłustych włosach nic nie jest mi
      wiadomo :/
      • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:21
        nie musza byc tluste tylko nie myj tego samego dnia kiedy idziesz do fryzjera
        • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:23
          sweetsusana napisała:

          > nie musza byc tluste tylko nie myj tego samego dnia kiedy idziesz do fryzjera

          Cholera.A ja mam jeszcze mokre :( no to dzisiaj chyba nic z tego
    • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:23
      lepiej zeby nie byly swiezo umyte.ale na pewno nic sie nie stanie jak tak nie
      jest.Ja wczoraj walnelam pasemka!Pierwszy raz bylam zadowolona po wyjsciu od
      fryzjera:)
      • dorota2222 Re: pasemka 29.09.04, 09:26
        listek_a napisała:

        > lepiej zeby nie byly swiezo umyte.ale na pewno nic sie nie stanie jak tak nie
        > jest.Ja wczoraj walnelam pasemka!Pierwszy raz bylam zadowolona po wyjsciu od
        > fryzjera:)


        ja wlasnie tez ide pierwszy raz i mama mnie troche nastraszyla!troche sie
        obawiam bo mam ciemne wlosy a chce jasne pasemka i zastanawiam sie jak bede
        wygladala!pozdrawiam
        • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:27
          Ja tez mam ciemne wlosy. Zrobilam cieniutkie jasne pasemka i wszyscy na mnie
          leca teraz hehe. A poza tym nie trzeba potem tak czesto farbowac.Powodzenia
          zycze:)
        • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:27
          ja nigdy nie mialam pasemek a u fryzjera bylam ostatnio z 2 lata temu, wole
          sobie zrobic akryle u kosmetyczki, nie ufa,m fryzjerom
          • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:29
            sweetsusana napisała:

            > ja nigdy nie mialam pasemek a u fryzjera bylam ostatnio z 2 lata temu, wole
            > sobie zrobic akryle u kosmetyczki, nie ufa,m fryzjerom

            My to z moniką pierożek zawsze robiłyśmy sobie pasemka.Żeby był jako taki efekt
            trzymałyśmy rozjaśniacz na włosach po kilka godzin.Przesrane, coś mamy włosy
            mało podatne na farbowanie :/
            • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:30
              kilka godzin?? nie spalily sie?
              • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:31
                po czwartym razie trochę tak ;) efektem naszych eksperymentów są krótkie włosy
                moniki ;) ja jeszcze mam długie, ale chyba dzisiaj zaszaleję
                • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:32
                  biedne wlosy. A jak zaszalejesz? krociutkie? zeby cie maz potem poznal!!:))
                  • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:33
                    mąż mnie zawsze pozna.Zawsze szalałam z włosami.Miałam czerwone, czarne,
                    blond.Długie, dwumilimetrowe.Szczerze powiedziawszy to chyba najlepiej było mi
                    w krótkich czerwonych.
                    • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:34
                      no, na zdjęciach mi się podobałaś z krótkimi.
                    • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:35
                      dwumilimetrowe??niezle! odwazna jestes!!ja bym wygladala jak dziewuszka 15
                      letnia.a włosy nie cierpia przez te okrutne farby??
                      • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:37
                        ja jak milam 16 lat poszlam do fryzjera zeby sie jakos ladnie obciac i wyszlam
                        z 2cm wlosami i z rykiem , dlatego sie boje
                        • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:41
                          dalas sie tak? mnie kiedys na blondynke jedna bab przerobila (a niby pasemka to
                          mialy byc).
                          • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:42
                            no mialam wlosy do ramion chcialam krotka fryzurke ale tak mnie scinala ze mi
                            sie nie podobalo i krocej kroej i kanałami do chaty wracałam
                          • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:42
                            listek_a napisała:

                            > dalas sie tak? mnie kiedys na blondynke jedna bab przerobila (a niby pasemka
                            to
                            >
                            > mialy byc).


                            Hehe, ja w blond wyglądałm jak cizia spod latarni.W ten sam dzień
                            przyciemniałam :)
                            • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:44
                              a ja za pozno do domu wrocilam, farby zadnej, a na drugi dzien do pracy!
                              Myslalam ze sie spale ze wstydu:)
                            • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:45
                              no mnie też jednolity blond nie służy. Taki ciemniejszy z pasemkami, ok. Ale
                              jednolity jasny - wyglądam jak świnia. Też raz rozjaśniłam, a godzinę później
                              mama leciała po ciemniejszą farbę, bo histeria mnie dopadła :).
                              • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:46
                                tez bym chciala miec tyle odwagi, i tak kombinowac:)
                                • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 10:31
                                  jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera z własnej woli (byłam raz - jak byłam 3-
                                  letnią dziewczynką, ciocia mnie zaciągła do fryzjera).
                                  Sama sobie męczę włosy. Spojrzę gdzieś w lustro, coś mi odbije i łapię za
                                  nożyczki albo farbę ://////
                      • lena_zienkiewicz Re: pasemka 29.09.04, 09:38
                        listek_a napisała:

                        > dwumilimetrowe??niezle! odwazna jestes!!ja bym wygladala jak dziewuszka 15
                        > letnia.a włosy nie cierpia przez te okrutne farby??

                        Eh, to było zanim zaszłam w ciążę,czyli bardzo dawno temu.Potem coś mi odbiło i
                        przysięgłam sobie, że zapuszczę długie włosy, żeby wyglądać jak matka a nie
                        siostra (córki oczywiście).Jedyne szaleństwa, jakie mnie dopadły ostatnio to
                        zeszłoroczne pasemka ;)
              • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:31
                LISTEK, NIE PYTAJ :)
                hihihi po pasemkach zachciało mi się trwałej i miałam takie siano na głowie, że
                nie pozostało nic tylko obciąć dłuugie włosy. To było rok temu, obciąłam się na
                1,5 -2cm. Teraz mam już z 1 cm za ucho, dobra nasza, zapuszczam dalej :)
                • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:36
                  mokra włoszka była??:))
                  • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:37
                    nie, były kruszące się trociny jak u lalki :)
                    • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:39
                      łeeeee, a jak sciełas to jakos teraz "dochodza do siebie". czy juz nie chca byc
                      zdrowe?
                      • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:39
                        ee tam, cebulek sobie nie uszkodziłam. Wyrosły zdrowe.
            • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:30
              ja sie na czarno farbuje, a fryzjerow to sie boje. Jak rozjasniaczem to musicie
              uzywac duzo odzywki co
              • pierozek_monika no 29.09.04, 09:32

          • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:30
            a co to akryle do diabla??
            • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:31
              nie wiesz??? paznokcie, z masy akrylowej wygladaja jak prawdzie i sa sliczne
            • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:32
              tyle ze zaklada sie je 3 godziny ale warto
              • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:33
                ale myślałam, że jakieś akryle zamiast pasemek. Więc akryle na włosach........
              • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:34
                a paznokcie "wlasne" sie przez to nie niszcza?i pewnie fortune to kosztuje!
                • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:36
                  ale gdzie tam 80zł no troche sie niszcza ale wlosy od pasemek to co nie niszcza
                  sie? rezsta widac tylko te sliczne akryle te prawdziwe sa pod spodem
                  • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:37
                    Ale te sliczne akryle jak dlugo sie trzymaja?? I szpony takie okrutne wychodza
                    z tego?
                    • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:40
                      dlugosc sobie wybierasz, co 1.5 miesiaca musisz chodzic na "uzupełnienie" bo
                      Twoje odrastaja trzymaja sie jak dlugo chcesz...ale masz spokoj malujesz
                      bezbarwnym i jest ok , bo robia Ci francuski "manicure"
                      • listek_a Re: pasemka 29.09.04, 09:42
                        co 1,5 miesiaca 80 zł to nie wyrobiłabym, z ta marna pensyjka hehe
                        • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:44
                          nie za uzupelnienie placi sie 40 zł
                    • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 09:40
                      ja widziałam w empiku, ze nawet są miesięczniki poświęcone dekorowaniu
                      paznokci :)
                      • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 09:43
                        no bo sa żele i akryle ale akryle nie odpadaja a żele tak bo sa ciensze, jak
                        milam kiedys zele to 2 dni i... poszly
    • q02121974 Re: pasemka 29.09.04, 11:09
      jaka bzdura, bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee przetłuszczone włosy
      • sweetsusana Re: pasemka 29.09.04, 11:19
        czytaj uwaznie
    • Gość: lill Re: pasemka IP: *.238.85.151.adsl.inetia.pl 29.09.04, 13:27
      siostry :))) Ostatnio mi się trafiło być na szkoleniu fryzjerskim z firmy
      L'oreal. Czy wy wiecie że pasemka są już nie modne, a fryzjerzy na nas
      strasznie narzekają???? :))))
      • pierozek_monika Re: pasemka 29.09.04, 13:31
        a mnie jakoś nie zależy żeby być trendy ;)
        • Gość: lill Re: pasemka IP: *.238.85.151.adsl.inetia.pl 29.09.04, 13:40
          och jej :))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka