Dodaj do ulubionych

zare3czyny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 12:29
czytam sobie post o zaręczynach na stoku i zastanwiam się, jak w ogóle
traktujecie zaręczyny? Czy ma to być "niespodzianka" dla dziewczyny? czy może
to tylko taka formalność? rozmawiacie o ślubie przed zaręczynami? a może
lepiej w ogóle zrezygnować z zaręczyn? kto wybiera pierścionek?
Obserwuj wątek
    • Gość: magnessmeg Re: zare3czyny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 12:52
      ja z moim mężczyzna ogladalismy ostatnio razem pierścionki. powiedzialam mu,
      jakie mi sie podobają, on wskazał te, które mu sie podobały. I mamy identyczne
      gusta:) Ale nie o to chodzi. chciałabym ,żeby mój mężczyzna mi wybrał
      pierścionek, kierując się niejako moimi upodobaniami. Ale reszta to ma byc
      niespodzianka. Nie chce kupić pierścionka razem z nim. Chce, żeby mnie
      zaskoczył. I miejscem (nie musi być nic wyszukanego) i czasem zaręczyn i
      pierścionkiem. A dla mnie zaręczyny są potrzebne. Hm.. No moze nie potrzebne,
      ale bardzo przyjemne. Nie są one tak znaczące jak slub, ale mam już dzieki temu
      jakieś poczucie, że mężczyzna traktuje mnie powaznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka