Gość: katastrofa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.12.04, 12:29
czytam sobie post o zaręczynach na stoku i zastanwiam się, jak w ogóle
traktujecie zaręczyny? Czy ma to być "niespodzianka" dla dziewczyny? czy może
to tylko taka formalność? rozmawiacie o ślubie przed zaręczynami? a może
lepiej w ogóle zrezygnować z zaręczyn? kto wybiera pierścionek?