Gość: Justyna
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
22.02.01, 22:35
Jestem w szóstym miesiącu ciąży i powoli szukam szpitala na terenie Warszawy w którym chciałabym urodzić - tak aby móc te chwile zaliczyć do jednych z najwspanialszych. Tak wcześnie ponieważ razem z mężem chcielibyśmy uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia i najlepiej w tym samych szpitalu w którym na świat przyjdzie nasz synek. W moich poszukiwaniach opieram się przede wszystkim na informacjach zawarte na stronach fundacji " Rodzić po ludzku" i oczywiście na opinii znajomych. Będę niezmiernie wdzięczna za opinie na temat trzech warszawskich szpitali : przy Żelazne, Karowj oraz Inflanckiej.