Dodaj do ulubionych

miejse prodou

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.02.01, 22:35
Jestem w szóstym miesiącu ciąży i powoli szukam szpitala na terenie Warszawy w którym chciałabym urodzić - tak aby móc te chwile zaliczyć do jednych z najwspanialszych. Tak wcześnie ponieważ razem z mężem chcielibyśmy uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia i najlepiej w tym samych szpitalu w którym na świat przyjdzie nasz synek. W moich poszukiwaniach opieram się przede wszystkim na informacjach zawarte na stronach fundacji " Rodzić po ludzku" i oczywiście na opinii znajomych. Będę niezmiernie wdzięczna za opinie na temat trzech warszawskich szpitali : przy Żelazne, Karowj oraz Inflanckiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: odpowiad Re: miejse prodou IP: *.gazeta.pl 01.03.01, 14:07
      > Jestem w szóstym miesiącu ciąży i powoli szukam szpitala na terenie Warszawy w którym
      chciałabym
      urodzić - tak aby móc te chwile zaliczyć do jednych z najwspanialszych. Tak wcześnie ponieważ razem z
      mężem chcielibyśmy uczestniczyć w zajęciach szkoły rodzenia i najlepiej w tym samych szpitalu w
      którym na świat przyjdzie nasz synek. W moich poszukiwaniach opieram się przede wszystkim na
      informacjach zawarte na stronach fundacji " Rodzić po ludzku" i oczywiście na opinii znajomych. Będę
      niezmiernie wdzięczna za opinie na temat trzech warszawskich szpitali : przy Żelazne, Karowj oraz
      Inflanckiej.

      Wszystkie informacje można znaleźć w portalu Gazety pod adresem:
      https://www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=02030501
      a łatwiej www.gazeta.pl/kobieta i tam szukać Rozdzić po ludzku
      • Gość: czesc Re: miejse prodou IP: 62.179.12.* 02.03.01, 16:46
        proponuje abyscie z mezem sami pojechali do szpitali
        wskazanych przez ciebie i porozmawiali z poloznikiem
        ale najpierw z taka osoba sie umowcie , takie imprezy
        sa odplatne - ale to na pewno wiecie nie pytajcie sie
        po lebkach ale od xrodla powodzenia
    • Gość: Piotr T. Re: miejse porodu IP: 213.231.0.* 20.03.01, 15:46
      polecam gorąco Szpital Bielański! wygląda jak lazaret na Borneo, ale ludzie są
      fantastyczni: położną weźcie Panią Grażynkę, a lekarza polecam dr Witka
      Rogiewicza (wystrzałowy!!!!!!!) lub ew. dr Piotra Niedzielę (pietia
      woskriesienije :-). Atmosferę tworzą w końcu ludzie a nie miejsca. Mają tam
      ledwie kilka porodów na dobę więc nie ma fabryki, a Pani Ordynator schodzi do
      każdego porodu jeśli tylko jest w szpitalu. Poza tym zachowują właściwe
      proporcje pomiędzy wchodzeniem rodzicom "w cztery litery" a dobrem dziecka i
      wymaganiami medycznymi. W każdym razie troską, opieką i wsparciem jestesmy
      zaskoczeni. Położnej dalismy 200PLN (opieka przez dobę - od pierwszych skurczy
      + podczas porodu aż po przewiezienie na połoznictwo + pomoc w pierwszych
      dniach), anestezjologowi za ZO 300PLN (fachowo, szybko, umiejętnie + kilka
      wizyt w trakcie pobytu) i tyle. Rodzilismy sami więc na sali ogólnej, ale
      zawsze jest sala rodzinna za 300PLN jakby co. Ale przede wszystkim dr
      Rogiewicz!!!!! Polecam. Małżonka chce mieć więcej dzieci w takich warunkach. A
      jakieś tam zastrzeżenia zawsze są. Ew. zadzwońcie do mnie po więcej szczegółów
      602 509 443. Piotr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka