Dodaj do ulubionych

ATMOSFERA W PRACY

IP: 217.153.67.* 27.01.05, 12:44
Mam pytanko: Jakie stosunki panują u was w pracy? Czy pracujecie w młodym
zespole, czy z ludźmi w różnym wieku? Czy dobrze się czujcie w pracy? Możecie
się wyluzować? Spędzacie czas wolny z ludzmi z pracy?
czy możliwe są przyjaźnie w pracy?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • sagis Re: ATMOSFERA W PRACY 27.01.05, 13:01
      W pracy nie, ale po zakończeniu pracy w danej firmie tak.
      W pracy każdy ma sprzeczny interes, a szczególnie w tych czasach każdy walczy o
      swój tyłek. Moja młoda przyjaciółka już też sama o tym przekonała się:-((
      Ludzie mogą udawać w pracy przyjaciół, ale niektórzy mogą nie zdawać sobie
      sprawy, że w jakimś celu je "budują".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka