Gość: Kaśka
IP: 217.153.67.*
27.01.05, 12:44
Mam pytanko: Jakie stosunki panują u was w pracy? Czy pracujecie w młodym
zespole, czy z ludźmi w różnym wieku? Czy dobrze się czujcie w pracy? Możecie
się wyluzować? Spędzacie czas wolny z ludzmi z pracy?
czy możliwe są przyjaźnie w pracy?
Pozdrawiam