16.08.13, 09:28
Tu można wrzucać ogłoszenia o szkoleniach
Obserwuj wątek
  • paluska78 Re: Szkolenia 05.11.13, 13:13
   Witam,
   zapraszam wszystkie chętne Panie do udziału w szkoleniach w ramach projektu "ECDL na START". Szkolenia z zakresu ECDL START skierowane są do osób z województwa lubelskiego z co najwyżej średnim wykształceniem. Więcej informacji można uzyskać na www.lcc.lublin.pl/szkolenia-efs lub pod numerami telefonu 791 222 183, 791 222 315. Zapraszamy do udziału - warto!
   • kami-lia Re: Szkolenia 09.02.14, 12:58
    Witam,
    w dniach 10.02.14-11.02.14 wybieram się na szkolenie "profesjonalna sekretarka/asystentka" organizowane przez HPR GROUP w Gliwicach. To nie jest pierwsze szkolenie organizowane dla działu administracyjnego przez tą Grupę i na pewno nie ostatnie. Dodam też, że wybrane szkolenia odbywają się również w Warszawie.
    Dla zainteresowanych podaję link:
    www.hprgroup.pl
    • bozenkajola Re: Szkolenia 13.04.14, 14:04
     27-28.05 Odbędzie się szkolenie "profesjjonalna aststentka/sekretarka" organizowane przez HPR Group. Szkolenie kierowane do osób świadomych własnych wartości i możliwości zawodowych, pragnących poszerzać swoje umiejętności, podczas zajęć można podzielić się własnym doświadczeniem z osobami z różnych branż. Więcej info znajdziesz tu www.hprgroup.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte/24-programy-szkole%C5%84/97-profesjonalna-sekretarka-asystentka
  • adoreassistant Re: Szkolenia 20.02.14, 17:07
   Drogie, zapraszam na praktycznego bloga zaprawionej w bojach asystentki:
   www.assistant.crazylife.pl :-)
   • wirtualne-bz Re: Szkolenia 21.02.14, 21:04
    Zapraszam na szkolenia organizowane przeze mnie, czyli przez Wirtualne Biuro Zarządu. Zaczynałam pracę jako asystentka i chętnie dzielę się moimi doświadczeniami z uczestnikami szkoleń. Poruszamy zagadnienia: prawne aspekty prowadzenia biura Zarządu, aktualizacje danych w KRS, organizacja spotkań, sprawne notowanie i sporządzanie pism firmowych itp.
    Gorąco zachecam do szkoleń, nie tylko moich, są doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, ale również do wymiany doświadczeń i nawiązywania realcji.
    Pozdrawiam!
  • wirtualne-bz Re: Szkolenia 21.02.14, 21:05
   Zapraszam na szkolenia organizowane przeze mnie, czyli przez Wirtualne Biuro Zarządu. Zaczynałam pracę jako asystentka i chętnie dzielę się moimi doświadczeniami z uczestnikami szkoleń. Poruszamy zagadnienia: prawne aspekty prowadzenia biura Zarządu, aktualizacje danych w KRS, organizacja spotkań, sprawne notowanie i sporządzanie pism firmowych itp.
   Gorąco zachecam do szkoleń, nie tylko moich, są doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, ale również do wymiany doświadczeń i nawiązywania realcji.
   Pozdrawiam!
   • adoreassistant Re: Szkolenia 21.02.14, 21:09
    Czy mogłaby pani podać jakiś kontakt do siebie?
    • wirtualne-bz Re: Szkolenia 21.02.14, 21:29
     Oczywiście, Małgorzata: biuro@wirtualne-bz.pl, 530-183-184 lub www.wirtualne-bz.pl
     Szkolenia są opisane szczegółowo na stronie (Szkolenia > Terminarz).
     Pozdrawiam!
  • kami-lia Re: Szkolenia 13.03.14, 11:25
   Witam,
   w kwietniu odbędzie się kolejne szkolenie "Profesjonalna asystentka/sekretarka" organizowane przez HPR GROUP dla zainteresowanych więcej informacji na www.hprgroup.pl
   Usługi są w pełni kompleksowe i profesjonalne. Każde szkolenie zakończone jest raportem przygotowanym przez trenera prowadzącego. Polecam.
  • allin1group Profesjonalna Asystentka - Warsztaty w Warszawie 29.04.14, 22:06
   Serdecznie zapraszamy wszystkie Asystentki, Sekretarki, Recepcjonistki, zainteresowane doskonaleniem swoich umiejętności zawodowych, na wyjątkowy warsztat pt. Profesjonalna Asystentka. Szkolenie poprowadzą specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym w zakresie zarządzania administracją biura. Zgłoś swoje uczestnictwo już dzisiaj! Liczba uczestników ograniczona.

   www.allin1group.pl/index.php/pl/aktualnosci/szkolenia/
   www.facebook.com/pages/ALLin1GROUP/307949696025663
  • lorelei_90 Re: Szkolenia 20.05.14, 08:29
   Hej dziewczyny :) jeśli któraś z Was jest z Lublina lub okolic to zapraszam na szkolenie, które odbędzie się 7-8 czerwca. Będzie można na nim poznać techniki skutecznej organizacji biura, nauczyć się obsługi klienta najwyższych standardów, nauczyć się radzić sobie w trudnych, stresujących sytuacjach i zdobyć umiejętności profesjonalnego reprezentowania firmy przy pomocy własnego wizerunku.
   Jest duży upust dla tych, którzy zapiszą się do końca maja :) Tu macie więcej info na ten temat: cs.unlimitedgroup.pl/szkolenia-
   specjalistyczne/profesjonalna-asystentka-sekretarka-obsuga-biura-sekretariatu.html
  • bozenkajola Re: Szkolenia 25.05.14, 14:15
   kolejne szkolenia z serii biuro i administracja - profesjonalna asystentka sekretarka odbędzie się 27.05-28.05.2014 Organizowane przez zespół trenerów z HPR Group więcej info na www.hprgroup.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte/24-programy-szkole%C5%84/97-profesjonalna-sekretarka-asystentka
   • milenaa123 Re: Szkolenia 03.07.14, 10:36
    Jednodniowe szkolenie dla Sekretarek pojawiło się 17 lipca. Organizatorek jest Centrum Doskonalenia STIMULUS, a wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie internetowej: stimulus.com.pl/kalendarz_firmy
  • bozenkajola Re: Szkolenia 22.07.14, 10:20
   Witam, szkolenia służą do podnoszenia naszej wiedzy merytorycznej, dlatego warto uczestniczyć w kursach organizowanych przez firmy szkoleniowe. Wiele ciekawych i tematycznych szkoleń/kursów z zakresu finansów i księgowości znalazłam na www.frr.pl/ Zachęcam do odwiedzenia strony jeżeli kogoś interesuje poszerzanie swoich umiejętności zawodowych.
   • kami-lia Re: Szkolenia 28.08.14, 09:34
    Witam, w najbliższym czasie wybieram się do Katowic na CERTYFIKOWANY KURS WEEKEDOWY KADRY I PŁACE OD PODSTAW, będzie organizowany przez Fundację Rozwoju Rachunkowości już wspomnianą w powyższych komentarzach. Zostało jeszcze kilka miejsc więc myślę,że warto odwiedzić stronę www.frr.pl/szkolenie/katowice/551/certyfikowany-kurs-kadry-i-place-od-podstaw-kurs-weekendowy-kod-zawodu-242307242310 dodam, że cena szkolenia jest obniżona o 5%
    • milenaa123 Re: Szkolenia 01.09.14, 15:18
     Uważam, że dobrym szkoleniem organizowanym dla Warszawskich sekretarek i asystentek jest "Profesjonalna Sekretarka". Odbywa się 29 i 30 września. Szczegóły zobaczycie na stronie organizatora, stimulus.com.pl/kalendarz_firmy
     Sama brałam udział w tym szkoleniu w czerwcu i dużo wniosło ono do mojej pracy.
  • avenhansen11 Re: Szkolenia 19.11.14, 16:06
   Zapraszamy serdecznie na szkolenie "Profesjonalna Asystentka/Sekretarka (Limitowana Edycja)", organizowane przez firmę AVENHANSEN. Dzięki temu szkoleniu poznają państwo techniki skutecznej organizacji biura, zyskają umiejętności profesjonalnego reprezentowania firmy przy pomocy własnego wizerunku, zrozumieją znaczenie obowiązków sekretarskich dla sprawnego funkcjonowania firmy oraz uzyskają możliwość omówienia swoich metod pracy z profesjonalistą. Szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonego Office managera, specjalistę od komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej przedsiębiorstwa. Gwarantujemy Państwu miłą i fachową obsługę, interesujące materiały szkoleniowe, ćwiczenia praktyczne w grupach oraz indywidualnie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/profesjonalna-asystentka-sekretarka-limitowana-edycja-2014-12-11-krakow.html . W razie pytań oraz wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistami od Organizacji Szkoleń, Joanna Damasiewicz: email: jdamasiewicz@avenhansen.pl, nr tel. 515 212 452 oraz Anna Sendorek, asendorek@avenhansen.pl, 515 212 451. Serdecznie zapraszamy !!!
  • coach.agnieszkabloch Re: Szkolenia 29.01.15, 10:38
   Jestem executive-assistant coachem – rozwijam kompetencje i postawę asystentów zarządów, asystentów expatów oraz dyrektorów zarządzających. Szkolę i coachuję osoby na stanowiskach wspierających kluczowych managerów w organizacjach.
   Prywatnie prowadzę blog- novel coaching, czyli wspieram ludzi w procesie zmiany poprzez wykorzystanie narzędzia, jakim jest storytelling – opieram proces coachingu o etapy tworzenia opowieści o sobie samym, zapraszam do poczytania: www.napiszsienanowo.blogspot.com.
   Pracuję w oparciu o następujące podejścia:
   • w coachingu – model GROW, model kompetencji coacha ICF, model NOVO,
   • w szkoleniach – model NOVO, podejście skoncentrowane na relacjach.
   Obszary mojej specjalizacji:
   • Executive-assistant coaching (coaching dla asystentów wyższej kadry kierowniczej) – dla firm, które zauważają istotność roli asystenta w efektywnym zarządzaniu na najwyższym szczeblu w organizacji
   • Szkolenia “Profesjonalny Asystent, czyli jak nie być sekretarką?”
   • Novel Coaching – coaching oparty o storytelling, czyli napisz opowieść o swojej zmianie.
   Moje przygotowanie merytoryczne:
   Jestem w trackie akredytacji ICF na poziom Associate Certified Coach (ACC).
   • Certyfikowany Coach Pracowni Coachingu NOVO
   • Dyplomowany Trener Pracowni Trenerskiej NOVO
   • Ponad 11 lat doświadczenia zawodowego w amerykańskiej korporacji, w szczególności w obszarach sprzedaży oraz profesjonalnego asystowania expatom (czyli kontraktowym managerom, m.in. z Finlandii, Irlandii oraz Holandii).
   • Finanse I bankowość – studia podyplomowe
   • Biolog Morza/Oceanograf - Wydział Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego.
   • współautor artykułu w czasopismie Oceanologia, 2006 by Institute of Oceanology PAS "Production of TEP in fixing cyanobacterium"
   Więcej o mnie:
   • Profil na Goldenline.pl – www.goldenline.pl/agnieszka-bloch4/
   • Profil na LinkedIn.pl – www.linkedin.com/pub/agnieszka-bloch/82/53/7b1

  • kami-lia Re: Szkolenia 17.02.15, 17:06
   zapraszam miłe panie na nowe szkolenie z serii "profesjonalny sekretariat" organizowane w dniach 19.02-20.02 w Warszawie przez Centrum Szkoleniowe HPR Group więcej o warsztatach można poczytać tu www.hprgroup.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte/2-selectone/156-profesjonalny-sekretariat
  • justy-na00 Re: Szkolenia 02.08.15, 19:42
   Z czystym sumieniem mogę polecić firmę szkoleniową Anspire z Poznania
   Firmę szkoleniową Anspire z Poznania.

   W jej ofercie znaleźć można:
   1. Szkolenia ze sprzedaży przez telefon</div><div><ul><li>szkolenie techniki sprzedaży i negocjacji</li><li>szkolenie techniki finalizacji sprzedaży</li></ul><p>2. Szkolenia z obsługi klienta<br></p><ul><li>szkolenie profesjonalna obsługa klienta</li><li>szkolenie obsługa reklamacji i trudnych klientów<br></li></ul><p>3. Szkolenia z marketingu internetowego<br></p><ul><li>szkolenie Google Analytics od podstaw</li><li>szkolenie Google AdWords od podstaw</li><li>szkolenie marketing w wyszukiwarkach</li></ul><p>4. Szkolenia z rozwoju osobistego </p><ul><li><a href="www.anspire.pl/szkolenia/rozwoj-osobisty/szkolenie-radzenie-sobie-ze-stresem/">szkolenie pokonywanie stresu w pracy<br></a></li><li>szkolenie motywowanie siebie i innych</li><li>szkolenie organizacja czasu pracy</li><li>szkolenie radzenie sobie z niepowodzeniami</li><li>szkolenie wyróżnienie się w zespole</li><li>szkolenie kreatywność w pracy

   Pozdrawiam
   Justyna
  • krokus07 Re: Szkolenia 14.01.16, 09:49
   Krokus to pracownia szkoleniowo-badawcza. Oferująca m.in warsztaty dla uczniów, szkolenia dla nauczycieli, rodziców, trening dla biznesu. Współpracujemy z Gminami na terenie całego kraju od 7 lat.
   W tym czasie przeprowadziliśmy tysiące godzin szkoleniowych oraz kilkadziesiąt projektów badawczych. Nasza pracownia to zespół pracowników dydaktyczno - naukowych oraz zespół trenerów, pasjonatów Pracowni Krokus.

   Oferujemy różnorodne programy szkoleń i warsztatów.

   Szkolenia są podzielone według modułów, dlatego nie ma problemu z ich modyfikowaniem, tak aby idealnie uwzględniały potrzeby uczestników. Możemy do nich dodawać nowe treści lub usuwać istniejące. Na specjalne życzenie uczestników łączymy tematy z kilku szkoleń. Więcej informacji i kontakt znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.krokus.edu.pl/
  • skyfall001 Re: Szkolenia 29.09.16, 09:04
   Firm szkoleniowych jest dużo i wyszukując ich powinno się kierować tym, co będzie nam potrzebne i co może się nam przydać, zwłaszcza gdy prowadzimy własną firmę. Można na przykład spróbować [url4change.pl]specjalnych szkoleń szytych na miarę z 4change[/url], zwłaszcza jeżeli szuka się szkoleń z zakresu sprzedaży i prowadzi się małe albo średnie przedsiębiorstwo. Takie szkolenia zdecydowanie mogą pomóc rozwinąć się firmie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka