Dodaj do ulubionych

BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!!

27.01.05, 15:47
Obserwuj wątek
    • sagis Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 15:49
      I wycina większe pałki od jego:-))))
      • mamdylemat Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 15:50
        hehehehehe... co nie jest znowu takie trudne, bo wszystkie sa wieksze. nawet
        azjatow.
    • boski.zawodowiec ale sie cielaku dobijasz do mnie, popatrz jak ty 27.01.05, 15:54
      sledzisz kazda moją litere!
      • rachela180 Re: ale sie cielaku dobijasz do mnie, popatrz jak 27.01.05, 15:55
        Przeciez jesteś boski, jak nie śledzić każdej Twojej litery?
        • boski.zawodowiec ona w kołko uzywa słowa harcerzyk 27.01.05, 16:02
          a bierze sie to stąd ze moje podejscie do kobiet jest takie z jakim ona sie nie
          moze pogodzić, ona mysliz e jak ktos ma 24 lata to pwoinen juz udawac mezczyzne
          takiego jakby miał 50 lat co najmniej.
          • mamdylemat 24-LETNI HARCERZYKU... 27.01.05, 16:05
            ... ALE ZES MNIE RZUCIL NA KANAPKE TERAPEUTYCZNA!
      • mamdylemat HEHEHEHEH... 27.01.05, 15:56
        cielaku? a skad ty bierzesz takie slownictwo? w domu u ciebie sia tak mowi czy
        po zasadniczej szkole samochodowej jestes?
        • margie cielaku 27.01.05, 15:58
          nie po zasadniczej zawodowej tylko rolnej ( jest taka wogole?!) skoro bokie
          dziecko ma skojarzenia agroturystyczne:))
          • mamdylemat Re: cielaku 27.01.05, 16:00
            hehehe... a to ladne! myslisz, ze wieczorowke tez o tym profilu skonczyl? bo
            juz sama sie pogubilam: wczesniej nazywal mnie pasztetem... hehehe
            • nat.ka Re: cielaku 27.01.05, 16:05
              może chodziło o pasztet z cielaka:))))))
        • boski.zawodowiec w kazdej szkole uczą co to jest cielak 27.01.05, 16:04
          cielak czy młoda krowa inaczej mowiać, cielecina - miesa z cielaka.

          To moze to ty jestes z jakies tak zacofanej wiochy ze na cieleciny mowicie
          krowina albo byczyna.
          • mamdylemat Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:07
            OOOOOOOOO! ja na to nie wpadlam... krowina? byczyna? to u was tak sie mowi?
            • boski.zawodowiec Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:09
              u cibie sie chyba tak mowi skoro nie wiesz co to ciele.
              • mamdylemat Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:10
                boski.zawodowiec napisa?:

                > u cibie sie chyba tak mowi skoro nie wiesz co to ciele.


                hehehe... u cibie? u was tak sie mowi?
    • Gość: mm Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 16:09
      a co?? ma dwururkę;-))
      • mamdylemat Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 16:12
        no ba! zeby tylko jedna!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka