sagis Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 15:49 I wycina większe pałki od jego:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 15:50 hehehehehe... co nie jest znowu takie trudne, bo wszystkie sa wieksze. nawet azjatow. Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec ale sie cielaku dobijasz do mnie, popatrz jak ty 27.01.05, 15:54 sledzisz kazda moją litere! Odpowiedz Link Zgłoś
rachela180 Re: ale sie cielaku dobijasz do mnie, popatrz jak 27.01.05, 15:55 Przeciez jesteś boski, jak nie śledzić każdej Twojej litery? Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec ona w kołko uzywa słowa harcerzyk 27.01.05, 16:02 a bierze sie to stąd ze moje podejscie do kobiet jest takie z jakim ona sie nie moze pogodzić, ona mysliz e jak ktos ma 24 lata to pwoinen juz udawac mezczyzne takiego jakby miał 50 lat co najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat 24-LETNI HARCERZYKU... 27.01.05, 16:05 ... ALE ZES MNIE RZUCIL NA KANAPKE TERAPEUTYCZNA! Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat HEHEHEHEH... 27.01.05, 15:56 cielaku? a skad ty bierzesz takie slownictwo? w domu u ciebie sia tak mowi czy po zasadniczej szkole samochodowej jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
margie cielaku 27.01.05, 15:58 nie po zasadniczej zawodowej tylko rolnej ( jest taka wogole?!) skoro bokie dziecko ma skojarzenia agroturystyczne:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: cielaku 27.01.05, 16:00 hehehe... a to ladne! myslisz, ze wieczorowke tez o tym profilu skonczyl? bo juz sama sie pogubilam: wczesniej nazywal mnie pasztetem... hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec w kazdej szkole uczą co to jest cielak 27.01.05, 16:04 cielak czy młoda krowa inaczej mowiać, cielecina - miesa z cielaka. To moze to ty jestes z jakies tak zacofanej wiochy ze na cieleciny mowicie krowina albo byczyna. Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:07 OOOOOOOOO! ja na to nie wpadlam... krowina? byczyna? to u was tak sie mowi? Odpowiedz Link Zgłoś
boski.zawodowiec Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:09 u cibie sie chyba tak mowi skoro nie wiesz co to ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: w kazdej szkole ucza˛ co to jest cielak 27.01.05, 16:10 boski.zawodowiec napisa?: > u cibie sie chyba tak mowi skoro nie wiesz co to ciele. hehehe... u cibie? u was tak sie mowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.05, 16:09 a co?? ma dwururkę;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
mamdylemat Re: BOSKI JEST... GAJOWYM!!!!!!!!!!! 27.01.05, 16:12 no ba! zeby tylko jedna! Odpowiedz Link Zgłoś