Gość: Karolina
IP: 82.160.110.*
30.01.05, 05:14
jestem naturalna szatynka i chciałabym zrobić sobie blond pasemka.Dotychczas
używalam rozjaśniacza do pasemek i balejażu z Joanny ale ostanio widzialam w
drogerii specjalny rozjaśniacz do pasemek z Palette(ten z już gotowym
czepkiem) Czy moze wie ktoś z Was który z tych dwóch rozjaśniaczy jest lepszy-
ten z Palette czy z Joanny?Wiem,ze najlepsza jest wizyta u fryzjera ale w tym
przypadku chodzi mi o te dwa konkretne produky.Bardzo proszę o odpowiedzi i i
opinie.Z góry dziekuję i gorąco pozdrawiam