Dodaj do ulubionych

Który lepszy?

IP: 82.160.110.* 30.01.05, 05:14
jestem naturalna szatynka i chciałabym zrobić sobie blond pasemka.Dotychczas
używalam rozjaśniacza do pasemek i balejażu z Joanny ale ostanio widzialam w
drogerii specjalny rozjaśniacz do pasemek z Palette(ten z już gotowym
czepkiem) Czy moze wie ktoś z Was który z tych dwóch rozjaśniaczy jest lepszy-
ten z Palette czy z Joanny?Wiem,ze najlepsza jest wizyta u fryzjera ale w tym
przypadku chodzi mi o te dwa konkretne produky.Bardzo proszę o odpowiedzi i i
opinie.Z góry dziekuję i gorąco pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Karolina Re: Który lepszy? IP: 82.160.110.* 30.01.05, 17:43
      odświeżam
    • Gość: Joe Re: Który lepszy? IP: *.chello.pl 30.01.05, 17:46
      Na pewno pomogą ci dziewczyny z forum uroda, tam zadaj swoje pytanie.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka