Gość: Agnieszka IP: *.2city.net 31.01.05, 23:07 Zdarza mi sie rozdrabniac tabletki typu paracetamol jak bardzo jest to szkodliwe?Nie umiem polknac takiej.Prosze o pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lisek Re: tabletki IP: *.icpnet.pl 31.01.05, 23:37 Ja też tak robię, z czego wcale nie jestem dumna:( Na pewno jest szkodliwe, po coś one mają te osłonki, myślę, że nasze żołądki nie są zachwycone takim podrażnieniem. Pewnie też gorzej się wchłaniają, tak sobie myślę. Ale ostatnio nauczyłam się łykać kapsułki;) Odpowiedz Link Zgłoś