IP: *.2city.net 31.01.05, 23:07
Zdarza mi sie rozdrabniac tabletki typu paracetamol jak bardzo jest to
szkodliwe?Nie umiem polknac takiej.Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: lisek Re: tabletki IP: *.icpnet.pl 31.01.05, 23:37
      Ja też tak robię, z czego wcale nie jestem dumna:(
      Na pewno jest szkodliwe, po coś one mają te osłonki, myślę, że nasze żołądki nie
      są zachwycone takim podrażnieniem. Pewnie też gorzej się wchłaniają, tak sobie
      myślę.
      Ale ostatnio nauczyłam się łykać kapsułki;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka