Dodaj do ulubionych

przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł!

27.04.05, 13:39
poszukam na strychu dmuchanego basenika, ugotuję kisiel, kluski i cokolwiek
tam jeszcze. dziś wieeeeelka bitwa: mamdyleeeemat kontra boskiiiii zawodowiec!
kto wydłubie komu oiczy? czy boski zdecyduje się opublikować listy miłosne od
dylemata? jak zareaguje dylemat? i czy wreszcie dowiemy się prawqdy o tym kto
ma ładniejszy samochód?

o tym wszystkim już wkrótce się przekonamy. zostańcie państwo z nami.
Obserwuj wątek
    • listek_a Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 13:40
      a Pani matury nie zdawała przypadkiem? jak poszło?
      • sagis po maturze, to będzie tutaj wysyp małolat:-)) 27.04.05, 13:45
        Nowe Cosmo będzie na luzie:)))))))
        • listek_a Re: po maturze, to będzie tutaj wysyp małolat:-)) 27.04.05, 13:47
          ale ja powaznie mowie!
      • chicquita Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 13:46
        ciiiiii... maturę mam jutro ;) prezentacja jeszcze nie do końca gotowa, ale nie
        mogę się zebrać. eeee... będzie dobrze, ja z gadaniem nie mam problemów. z
        pisaniem gorzej, bo mam tą wymyśloną na złość forumowiczkom przypadłość, ale
        też nie narzekam ;) najgorzej mi idzie z przyswajaniem wiedzy, bo nie uniem/nie
        lubię się uczyć.
        • sagis Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 13:48
          To masz pecha, bo uczyć się trzeba przez całe życie:-)))
    • ticoqp Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 13:41
      jak wyciągniesz ten basenik nalej ciepłej wody zapros paru facetów i zarządź
      kluski lane:)
      • margie lanie kluską 27.04.05, 13:43
        trzeba by zarzadzic, skoro kilku facetow:)) niech sie leja kluskami:)
    • sagis i tak sama będziesz jadła i piła to piwko:-))) 27.04.05, 13:43

    • mamdylemat Re: przynies´ piwko i precelki- wielki szooooo?! 27.04.05, 13:43
      to ja tez poprosze. tylko zamiast piwa martini. wytrawne. z oliwka. dziekuje.
      • chicquita Re: przynies´ piwko i precelki- wielki szooooo?! 27.04.05, 13:48
        no dla gwiazdy przedstawienia załatwimy martini nawet. i możesz sobie wybrać
        kolor szlafroczka.
        • mamdylemat Re: przynies´ piwko i precelki- wielki szooooo?! 27.04.05, 13:50
          slicznie dziekuje (to za martini)
          hmm... a kolor szlofroczka? e tam... ja tylko popatrzec chcialam.
    • boski.zawodowiec to moze zjedz kotleta u mnie 27.04.05, 13:50
      to lepsze niz precelki
      • chicquita Re: to moze zjedz kotleta u mnie 27.04.05, 13:53
        ja i tak nie będę jeść. muszę przyjmować zakłady + sprawy organizacyjne. będę
        tylko chodzić i udawać zmęczoną i bardzo zajętą. uwielbiam tą robotę ;)

        ty oczywiście tez możesz sobie wybrać kolor szlafroczka. piwko gratis.
        • boski.zawodowiec Re: to moze zjedz kotleta u mnie 27.04.05, 14:09
          dawaj czerwony szlafrok
          • chicquita Re: to moze zjedz kotleta u mnie 27.04.05, 14:14
            mmmmmmm. ognisty! tłumy to kochają! ;)
            • boski.zawodowiec Re: to moze zjedz kotleta u mnie 27.04.05, 14:19
              i prosze ejszcze o napis na tym szlafroczku: "wszystkie mnie pragną"
    • chicquita Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 14:13
      dla zainteresowanych: lanych nie będzie, bo to chyba za skomplikowane. będą
      świderki ;)

      po chwilowym ostudzeniu nastrojów wrogość odrzyła! ah te lwie serca! ah ten
      ogień w oczach! już zaczynają sobie podwarkiwać!

      drodzy państwo! kto ma rację? czy boski zawodowiec jest przedstawicielem
      pierwotniaków, jak zarzuca mu to dylemat? i czy jej reakcja na zaloty zawodowca
      do miawellas jest wyrazem zazdrości? kto zaatakuje pierwszy?

      tego dowiemy się jeszcze dzisiaj. dalsza relacja wraz z rozwojem wydarzeń.
      • boski.zawodowiec Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 14:16
        sadze ze zazdroscią ale nie o miawalles która ma meza ale o moją nową
        dziewczyne która poznałem niedawno.
        • chicquita Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 14:24
          mamdylemat nie odpowiada kontratakiem. możemy jedynie spekulować, co ta cisza
          oznacza.... może chce się przyczaić i powalić przeciwnika na łopatki przez
          zaskoczenie? a może atak był abyt mocny?
          • feel.good.inc Re: przynieś piwko i precelki- wielki szoooooł! 27.04.05, 14:49
            to ja postawię może, a może nie :-?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka