pimpek_sadelko dzis w tv 01.06.05, 13:18 mowili, ze co 10 tatus w niemczech, co 5 w usa i co 200 w polsce nie jst ojcem "swojego" dziecka.... Odpowiedz Link Zgłoś
dzien.dziecka Re: szukam tatusia 01.06.05, 12:22 a jam tatusia, a ja mam tatusia:) Odpowiedz Link Zgłoś
rachela180 Boski 01.06.05, 12:28 :))))))))) to bardzo zabawne, ale to chyba nie to forum? Odpowiedz Link Zgłoś
dzien.dziecka Re: szukam tatusia 01.06.05, 12:32 tatus!tatus! tatus sie znalazl! Odpowiedz Link Zgłoś
dzien.dziecka Re: a mamusi nie? 01.06.05, 13:26 mamusie mam, tatusia szukam, ale juz odnaleziony :))) tatus, tatus!:) Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: a mamusi nie? 01.06.05, 14:06 To już nie jesteś sierotką....ciesze się Odpowiedz Link Zgłoś