bisoux 07.06.05, 10:04 BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ, DZIEWCZYNY? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kobieta_na_pasach Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:06 bisoux napisała: > BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ, DZIEWCZYNY? sobie zajrzyj do mojego sobotniego watku to sie dowiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
bisoux Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:15 > sobie zajrzyj do mojego sobotniego watku to sie dowiesz. to ja poprosze link do tego wątku Odpowiedz Link Zgłoś
landrynka8 Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:23 Oprócz prezesowania w swojej Konfederacji, nie zauwazyłam u niej jakiejkolwiek innej aktywnosci na rzecz zwykłych ludzi. A to ze lubi otaczać sie w kręgach obecnego Prezydenta, to fakt naoczny, co każdy widzi (np.w momencie ogłaszania wyników referendum wstąpienia do UE). Był kiedyś z nią artykuł w "Twoim Stylu" i nie przypadła mi do gustu. Jest stronnicza i tyle, wątpie żeby była odpowiednim kandydatem do tego urządu. Odpowiedz Link Zgłoś
krolowapoludnia Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:41 no tak, to na kogo? NIE MA NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ... MARNY MAMY WYBÓR: albo KACZKA, albo DONALD... Odpowiedz Link Zgłoś
fredron Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:42 krolowapoludnia napisała: > no tak, to na kogo? NIE MA NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ... > > MARNY MAMY WYBÓR: albo KACZKA, albo DONALD... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
marta.uparta Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:43 ale Stan Tyminski powraca, jest w sercu nadzieja:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
landrynka8 Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:46 Stan to jest to! A tak poważnie , to nie ma na kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
marta.uparta Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:49 Lista kandydatów rosnie, a wybór coraz mniejszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
bisoux Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 12:40 no to właśnie może dobrze by było, że kobieta oczywiście, ta kandydatura nie jest bez wad ale tak sobie dywaguję, bo inne kandydatury...no sami wiecie no, nie mam na kogo zagłosować a chyba wolę na kobietę niż na chirurga Odpowiedz Link Zgłoś