Dodaj do ulubionych

HENRYKA BOCHNIARZ

07.06.05, 10:04
BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ, DZIEWCZYNY?
Obserwuj wątek
    • kobieta_na_pasach Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:06
      bisoux napisała:

      > BĘDZIECIE GŁOSOWAĆ, DZIEWCZYNY?

      sobie zajrzyj do mojego sobotniego watku to sie dowiesz.
      • bisoux Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:15

        > sobie zajrzyj do mojego sobotniego watku to sie dowiesz.

        to ja poprosze link do tego wątku
    • boski.zawodowiec to była PZPRuwa wiec głupotą jest głosować 07.06.05, 10:06

    • landrynka8 Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:23
      Oprócz prezesowania w swojej Konfederacji, nie zauwazyłam u niej jakiejkolwiek
      innej aktywnosci na rzecz zwykłych ludzi. A to ze lubi otaczać sie w kręgach
      obecnego Prezydenta, to fakt naoczny, co każdy widzi (np.w momencie ogłaszania
      wyników referendum wstąpienia do UE).

      Był kiedyś z nią artykuł w "Twoim Stylu" i nie przypadła mi do gustu. Jest
      stronnicza i tyle, wątpie żeby była odpowiednim kandydatem do tego urządu.
      • krolowapoludnia Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:41
        no tak, to na kogo? NIE MA NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ...

        MARNY MAMY WYBÓR: albo KACZKA, albo DONALD...
        • fredron Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:42
          krolowapoludnia napisała:

          > no tak, to na kogo? NIE MA NA KOGO ZAGŁOSOWAĆ...
          >
          > MARNY MAMY WYBÓR: albo KACZKA, albo DONALD...


          :)))
        • marta.uparta Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:43
          ale Stan Tyminski powraca, jest w sercu nadzieja:)))))
          • landrynka8 Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:46
            Stan to jest to!

            A tak poważnie , to nie ma na kogo.
            • marta.uparta Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:49
              Lista kandydatów rosnie, a wybór coraz mniejszy:)
    • mamdylemat Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 10:57
      eeee... kobieta? prezydentem?
      • bisoux Re: HENRYKA BOCHNIARZ 07.06.05, 12:40
        no to właśnie może dobrze by było, że kobieta

        oczywiście, ta kandydatura nie jest bez wad

        ale tak sobie dywaguję, bo inne kandydatury...no sami wiecie

        no, nie mam na kogo zagłosować

        a chyba wolę na kobietę niż na chirurga
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka