Dodaj do ulubionych

pytanie do Pań

19.07.05, 20:30
W ostatnim okresie czasu chodzi mi po głowie myśl: Dlaczego tak wiele
samotnych kobiet zarówno panien, rozwodniczek czy wdów pomimo tego iz na
dzisiejszym rynku jest bardzo dużo samotnych męzczyzn decyduja sie na
zawarcie związku z obcokrajowcem. Swoja mysl motywuje tym iz biura
matrymonialne przeznaczone głownie dla rodaków maja znacznie mniej ofrt pań
niz biura matrmonialne z ofrtani panów zagranicznego pochodzenia.To opinię
wyraziłem na podstawie badan przeprowadzonych przez określony osrodek badań.
W związku z powyższym proszę powiedzieć mi co według was drogie Panie jest
tego przyczyną? Czyzby chęc poprawienia sobie warunków materialnych lub
poprawienia sobie życia doczesnego? A może małżeństwa mieszane. W koncu
jesteśmy członkami Unii Europejskiej.
Proszę o ewentualną opinie
pozdrawiam i dziękuję
Obserwuj wątek
    • turbolover Re: pytanie do Pań 19.07.05, 20:34
      A ja słyszałem, że to mężczyźni w Polsce żenią się z kobietami zza wschodniej
      granicy - nie rozpaskudzonych popkulturą raczkującego kapitalizmu i kobiecymi
      pisemkami, zdrowych i pracowitych dziołch:] Podobno to jest plaga. Ale nie znam
      badań, tylko wypowiadam się w oparciu o jakiś prasowy artykuł.
      • nataan Re: pytanie do Pań 19.07.05, 20:35
        Turbolover ma niestety racje.... cudze chwalimy...
        • fajnaret Re: pytanie do Pań 19.07.05, 21:39
          Wszystko sie zgadza ale kobiety z za wschodniej granicy nie smierdzą groszem
          zas faceci z zachodu tak. Więc kto tu jest materialistą Gdyby krajanki były
          zainteresowane krajanami to męzczyzni nie musieli by szukac zon za wschodnia
          granica. Potrzeba matka.....
    • dziewczynazbagien Re: pytanie do Pań 19.07.05, 20:37
      a gdzie Ci samotni fantastyczni polscy faceci? no gdzie? ja jakoś nie mogę sie
      na zadnego natknac? dawać ich tu!
      • turbolover zdjęcie, wymiary, parę słów osobie... 19.07.05, 20:38
        ...do mnie na skrzynkę!
        :D
        • dziewczynazbagien Re: zdjęcie, wymiary, parę słów osobie... 19.07.05, 20:41
          a fajny jesteś warto?
    • sumire Re: pytanie do Pań 20.07.05, 10:03
      Proste - bo tacy akurat się pojawiają na ich drodze.
      I ciekawość jest ważna.
      A sprawa cudzoziemskiej kieszeni też chyba ma znaczenie, niestety. Znam
      kobiety, które głównie na to zwracają uwagę. Też się nasłuchałam idiotycznych
      komentarzy, że nieprzypadkowo randkuję z cudzoziemcami... Tak czy inaczej,
      warunków materialnych mi to nie poprawia za bardzo, bo muszę wydawać na bilety
      lotnicze ;) ale nie zamieniłabym się. Niektóre po prostu zakochują się w
      facetach z innej części świata.
    • rachela180 Cześć Boski :))))))) 20.07.05, 10:21

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka