fajnaret
19.07.05, 20:30
W ostatnim okresie czasu chodzi mi po głowie myśl: Dlaczego tak wiele
samotnych kobiet zarówno panien, rozwodniczek czy wdów pomimo tego iz na
dzisiejszym rynku jest bardzo dużo samotnych męzczyzn decyduja sie na
zawarcie związku z obcokrajowcem. Swoja mysl motywuje tym iz biura
matrymonialne przeznaczone głownie dla rodaków maja znacznie mniej ofrt pań
niz biura matrmonialne z ofrtani panów zagranicznego pochodzenia.To opinię
wyraziłem na podstawie badan przeprowadzonych przez określony osrodek badań.
W związku z powyższym proszę powiedzieć mi co według was drogie Panie jest
tego przyczyną? Czyzby chęc poprawienia sobie warunków materialnych lub
poprawienia sobie życia doczesnego? A może małżeństwa mieszane. W koncu
jesteśmy członkami Unii Europejskiej.
Proszę o ewentualną opinie
pozdrawiam i dziękuję