kasitza 04.08.05, 16:47 przeciez potrzepotania zaraz dostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mia.wallace Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 16:50 to tak jak ja tyle, ze ja wcinam pod prikazem rozumu Odpowiedz Link Zgłoś
mada1001 Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 16:52 zjedz banana!!!popij woda minera;lna i porzestanie ci sie chciec jesc...sprawdzone!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mia.wallace Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 16:54 nie szerzyc mi tu wrogiej propagandy! jedz kobieto, a nie o wodzie i bananie, jak malpiatko jakie! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 16:57 zjem w domu. ale dodam jeszcze, ze najchetniej to napilabym sie polskiego piwa i zjadla kielbaske z ogniska. w zasadzie to nie jest zaskoczeniem - odruchem pawlowa w pierwszej polowie sierpnia uaktywniaja sie nawyki bieszczadzko-solinskie. ja chce nad soline, buuuuu Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:03 Piwo. Dobry pomysł. Kupię po drodze do domu (albo dwa lepiej?). Ot, obiad człowieka pracującego... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
mia.wallace Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:09 dobrze prawisz! i ja tak poczynię! piwowstrętu jeszcze nie mam, jak dostanę, to niechybny to znak będzie, że zmarło mi się Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:11 jak mawia moj wujek weterynarz: jesli zre, sra i pierdzi, to o zdrowiu twierdzi Odpowiedz Link Zgłoś
sessetka Solina i kielbaska 05.08.05, 09:33 kasitza napisała: > ja chce nad soline, buuuuu i ja tez ja tez. Tego roku bylam strach sie bac jak bylo cudownie. Ludzie, slonce, namioty, gitara Jezu Chryste jak pod koniec sierpnia pojade to sie tam do drzewa przykuje a znasz Patelniaka - pole kempingowe? Odpowiedz Link Zgłoś
kursandka Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:26 kasitza napisała: > przeciez potrzepotania zaraz dostane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie obżeraj się, przytyć łatwo, schudnąść trudniej, lepiej być głodną niż nosić koło ratunkowe w pasie przez całe życie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:29 no wlasnie, probuje malenkie kolko ktore juz nosze na biodrach zrzucic :( Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:30 A tam - Angole to tak ładnie nazwali, 'love handles' :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kursandka Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:32 kasitza napisała: > no wlasnie, probuje malenkie kolko ktore juz nosze na biodrach zrzucic > :( jedz otremby przenne z jogurtem (i miodem ewentułalnie). Nasycają i poprawiaja spalanie, ale codziennie musisz to jeść. Smakuje trochę jak trociny, ale nie przytyjesz i głodna nie będziesz też. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:33 co jak co ale rozkosze podniebienia cenie sobie niezwykle i nie bede trocin wpi.erdalac. wole za to sie glodzic i jesc po cwierci hamburgera raz na sto lat zamiast michy otrebow :) Odpowiedz Link Zgłoś
kursandka Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:35 kasitza napisała: > co jak co ale rozkosze podniebienia cenie sobie niezwykle i nie bede trocin > wpi.erdalac. wole za to sie glodzic i jesc po cwierci hamburgera raz na sto lat > > zamiast michy otrebow > :) Twój wybór twoje prawo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:37 tak wlasnie jest, prawo do glodu kazdy czlowiek ma! :) Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:37 Popieram, zwłaszcza że z Italii niedawno wróciłam, nażarta pastą i niebywale szczęśliwa z tego powodu :) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 04.08.05, 17:38 oooo, chlop i ja zrobilismy spaghetti sami maszynka do makaronu, jezu jakie bylo dobre... Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 09:34 a ja cos jesc nie moge.apetyt mi wsiakl. co jadlas?:) Odpowiedz Link Zgłoś
sessetka Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 09:35 na glod dobra woda ze swiezym sokiem z cytryny Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 09:45 ja mam dziś wielkie smaczki.... Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko dajcie pomysla na jakis obiad 05.08.05, 09:48 tak zeby maz zjadl a ja zebym sie nie narobila:) Odpowiedz Link Zgłoś
sessetka Re: dajcie pomysla na jakis obiad 05.08.05, 09:51 spagetti z sosem ze sloika Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: dajcie pomysla na jakis obiad 05.08.05, 09:58 sessetka napisała: > spagetti z sosem ze sloika eeee, my nie jadamy nic typu "sloik", mrozonki itd... nie umiem tak sie najesc:( Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: dajcie pomysla na jakis obiad 05.08.05, 10:01 więc kup mrozonkę pt. warzywa na patelnię, poddus to ścierwo na oliwie, i dodaj podsmażonego, pokrojonego cycka z kurczaka. Ja sypię jeszcze przypraqwy: czosnek, majeranek, bazylia i tymianek. Zrobisz w 15 min. i chłop będzie zadowolony :) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 09:55 nie koniecznie kobita musi być w ciąży,by jeść dużo...i mieć smaczki,hihi! Odpowiedz Link Zgłoś
sessetka Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 09:56 o albo mozasz jesc ogorki marynowane maja malo kalorii Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 14:59 objadam się dzisiaj,a co? Jutro urodziny babci,więc także posmaczkuję...a od poniedziałku ponownie dieta:-(( Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:19 aaa gdzie tam! Okres, jesli moge byc tak szczera, sie zbliza! Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:26 O - mówiłam, zaraźliwe to jest. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:29 już po okresie...po prostu kocham jedzenie!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:36 zwlaszcza dobre. ciekawe co mezus i ja upichcimy w weekend? Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:37 Witanko! Śniło mi się, że mnie twój mężuś częstował jagodzianką:)) Ale nie było tam żadnego seksualnego podtekstu!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:53 juz dostal po jajach, bo mi sie tu na ta wiadomosc lubieznie usmiecha jedzac jogurt, a ty tez se uwazaj... Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:54 Ale to naprawdę była tylko jagodzianka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:56 ja wam dam jagodzianke! Kazal mi przekazac, ze on to rozumie i tez by chcial, ale nie powinniscie, no bo w sumie jest zonaty... zaraz mu kocowe zrobie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:29 tak juz jest zawsze - mamba i ja od paru miesiecy wiemy, ze mamy kompatybilne cykle. wiemy ze mamy tak samo na imie. wiemy ze w zwiazku z pmsem ktos u nas zawsze spi na sofie. najnowszym znanym nam faktem jest, iz urodziny mamy w tym samym dniu. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:48 kasitza napisała: > tak juz jest zawsze - mamba i ja od paru miesiecy wiemy, ze mamy kompatybilne > cykle. > wiemy ze mamy tak samo na imie. > wiemy ze w zwiazku z pmsem ktos u nas zawsze spi na sofie. > najnowszym znanym nam faktem jest, iz urodziny mamy w tym samym dniu. wczoraj A. dostał eksmisję z sypialni :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: to nic nadzwyczajnego poprostu 05.08.05, 16:54 wlasnie przeczytalam w jednym z watkow twoich dzisiejszych. u mnie nie bylo napiec, ale miedzy innymi, bo znajomi byli w odwiedziny i nie bylo czasu zajmowac sie problemami hormonalnymi Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 15:04 mam tak od poniedziałku :( Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 15:11 ja objadałam się,jak ś...od miesiąca,no i postanowiłam diete...jasne-3 dni! Po paru piwkach,aż ślinka leci na jedzonko:-))no i jem! Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:37 wlasnie, wczoraj byli znajomi i ja dzis na lekkim kacu i tak bym zjadla tlustego hamburgera... Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:40 cho,cho...to witam w klubie.U mnie także kacyk-ja byłam ze znajomymi w knjpce... a na kaca to pochłonęłabym słonia i konia z kopytami:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:41 no wlasnie. a tu dietka. jogurcik. bleeeee Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:45 uwielbiam jogurciki:-) i nie powinnam pić alkoholu,bo wtedy duuuużo jem,a i kac jest wielkim obżarstwem... a dziś kumpela zaprasza na winko i sery,które przywiozła z Francji...ufff! To juz trzeci dzień.Weeekend freee. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:48 a ja mam gorzej, jestem unowiona z przyjaciolka na palenie niepapierosow a od tego sie je... Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:53 No ja myślę, bo nie można ignorować tak ważkich i pełnych treści postów, to się nie godzi!!!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:55 nie uchodzi! a co tam, jak ci sie zyje? Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:56 Dalej robię to o czym pisałam :)))) Nie masz pojęcia ile z tym roboty, nowa szefowa jest bardzo sumienna. Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:57 o to nie wiedzialam, ze masz nowa szefowa, zmienilas prace, czy szefowa ci zmienili? Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:59 Później ci w mejlu napiszę. A swojego walnij w łeb ode mnie i powiedz mu, że z żonatymi to ja się brzydzę:) Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:57 Aha, tyle że chwilowo pracuję w domu i dzięki temu tu dziś jestem (na forum). A robota stoi w miejscu... Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 16:59 aha, znaczy szefowa ci zmienili? nowosci i ploteczki: roderik se wreszcie znalazl dziewczyne - kolezanka vanessy, czyli wszystko jest jak w beverly hills. Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:01 Bez urazy, ale roderika to ja bym nie chciała nawet gdyby go za darmo dodawali do płatków. Ale pewnie ma ciekawe wnętrze... Albo dobry jest w łóżku:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:05 ja powiem tak: chlop jest mily i poczciwy, dla niektorych przystojny, dobrze zbudowany, bogaty jak cholera, ale ja bym go zamordowala, gdybym miala z nim byc. az mi sie pogarsza jak o tym mysle. potrafi niezle denerwowac, zwlaszcza jak mowi godzine i nie przekazuje tresci i jest okropnie rozlazlym osobnikiem. Ale dwie rzeczy robi rewelacyjnie: gotuje i masuje Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:06 ja bym taki masaż chciała, gdzie się mogę zgłosić?? Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:08 za daleko, a czegość bliższego nie masz ppod ręką? Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:10 nie bardzo znam sie na warszawskich masazystach wiec pasuje. wyslij swojego chlopa na kurs masazu shiatsu Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:07 No tak, bogaty, powiadasz? Nie jest taki paskudny, stwierdzam po namyśle... Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza Re: Te, Kasitza! 05.08.05, 17:14 a bedziesz sie smiac, ale ja lubie ten jego styl, wielkomieszczanski niderlandzki. ma cos w sobie óstatencyjnie dekadenckiego Odpowiedz Link Zgłoś
kasitza spadam na sofe, 05.08.05, 17:17 oczy mi sie zamykaja a zoladek dopomina tlustego posilku, po wczorajszych paru piwkach i paru winkach Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 16:49 kasitza napisała: > wlasnie, wczoraj byli znajomi i ja dzis na lekkim kacu i tak bym zjadla > tlustego hamburgera... wypisz, wymaluj ja tak samo... też wczoraj znajomi byli i też z rana odczuwałam skutki wczorajszej libacji :)) Odpowiedz Link Zgłoś
psychcio Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 15:30 A wiesz ty, kobieto żarłoczna, że od nadmiaru zjedzonych potraw można zajść w ciążę ... spożywczą? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 15:39 racja,racja...przeżyłam to wczoraj wieczorem:-(( Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: tak sie ma jak sie jest w ciąży:P 05.08.05, 16:57 w ciąży to nie jestem... Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: zjadlam i dalej jestem glodna 05.08.05, 17:45 to niepokojące, nie sądzisz...? ;) Odpowiedz Link Zgłoś