paracetam.ol 29.08.05, 06:52 ..pod oczami. dziewczyny macie jakis wyprobowany sposob zeby sie ich pozbyc? bede dozgonnie wdzieczna:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marouder Nie dac sie lac:) 29.08.05, 06:54 paracetam.ol napisała: > ..pod oczami. dziewczyny macie jakis wyprobowany sposob zeby sie ich pozbyc? > bede dozgonnie wdzieczna:) Odpowiedz Link Zgłoś
scania81 Re: sinice... 29.08.05, 08:04 sinice powiadasz... a pantofelki i inne dziwne glony też? a juz myslałam, ze znalazła sie jakas w miarę niescosmoprzerobiona, z którą mozna pogadac o ekologii, a tu zonk, nawet pisac to to nie potrafi... Odpowiedz Link Zgłoś
paracetam.ol Re: sinice... 29.08.05, 20:58 kotku nei czepiaj sie glupot zwlaszcza jak sa pisane o 7 rano. ok? Odpowiedz Link Zgłoś