29.08.05, 06:52
..pod oczami. dziewczyny macie jakis wyprobowany sposob zeby sie ich pozbyc?
bede dozgonnie wdzieczna:)
Obserwuj wątek
    • marouder Nie dac sie lac:) 29.08.05, 06:54
      paracetam.ol napisała:

      > ..pod oczami. dziewczyny macie jakis wyprobowany sposob zeby sie ich pozbyc?
      > bede dozgonnie wdzieczna:)
    • scania81 Re: sinice... 29.08.05, 08:04
      sinice powiadasz... a pantofelki i inne dziwne glony też? a juz myslałam, ze
      znalazła sie jakas w miarę niescosmoprzerobiona, z którą mozna pogadac o
      ekologii, a tu zonk, nawet pisac to to nie potrafi...
      • paracetam.ol Re: sinice... 29.08.05, 20:58
        kotku nei czepiaj sie glupot zwlaszcza jak sa pisane o 7 rano. ok?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka