gotusia 05.09.05, 15:37 witam. wiecie moze czy w poznaniu jest jakies "stowarzyszenie" gdzie moznaby pracowac popoludniami jako wolontariusz dla malych dzieci - np. w domach malego dziecka itp. lub dla starszych ludzi robiac im zakupy??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj