kobieta_na_pasach
12.09.05, 10:00
he,he, to nie do Ciebie.
od jutra w moim miescie zaczyna sie kurs salsy.kiedys uwielbialam tanczyc,
ale teraz nie mam juz okazji. wlasnie sie trafila, a ja mam problem czy isc
samej, zeby sie nie wyglupic (moze beda sami mlodzi?). jak myslicie - isc?