Dodaj do ulubionych

Cytat dnia:-)

13.09.05, 13:36
"W Polsce nie mamy do czynienia z kryzysem w żadnej z powaznych dziedzin
państwa"........w Fundacji Batorego powiedział to kto???dodam ze bardzo duzo
osób z tego forum chce go miec za prezydenta:-))
Obserwuj wątek
    • mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:37
      to chyba nie ja... a masz na mysli Cimoszewicza może?
      • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38
        złoty oral dla pani a dla niego anal:-))
        • mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38
          mmagi napisała:

          > złoty oral dla pani a dla niego anal:-))

          cZyli zgadłam????????
          • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38
            jes:)
            • mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:40
              wiedziałam.... znowu ten mój zmysł qrka.... ale akurat ja na niego nie będę
              głosowała, więc uffff....
        • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:39

          • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41
            a nie buraka:-)))?
            • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:46
              mmagi napisała:

              > a nie buraka:-)))?

              ale cholera z Ciebie!
              • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:46
                no chciałam Cie rozweselic bos taki jakis ostatnio markotny:-)))
                • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:47
                  mmagi napisała:

                  > no chciałam Cie rozweselic bos taki jakis ostatnio markotny:-)))

                  markotny,bo mio sperma do glowy juz bije;))))
                  • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:49
                    jak moge Ci.pomóc;-)?
                    • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:50
                      Spokojnie Mmagi, on potrafi sam sobie pomóc;)
                      • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51
                        wiem ale staram sie byc uprzejma:-)
                      • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51
                        migdalek.niebieski napisała:

                        > Spokojnie Mmagi, on potrafi sam sobie pomóc;)

                        jakos mi to ostatnio nie wychodzi...
                        >
                        • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54
                          Bo chyba wpadłeś w rutynę:))
                          • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:58
                            migdalek.niebieski napisała:

                            > Bo chyba wpadłeś w rutynę:))

                            Jeszcze chwila i to sie zmieni!
                            >
                            • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:00
                              A co takiego szykujesz Oralku??? jestem uwzględniona w Twoim nowym planie
                              Koteczku..??:)
                              • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:03
                                migdalek.niebieski napisała:

                                > A co takiego szykujesz Oralku??? jestem uwzględniona w Twoim nowym planie
                                > Koteczku..??:)

                                Jesli tylko lubisz Oralka (a mysle,ze tak) to jestes;))))
                                • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:05
                                  I cóż bym musiała czynić aby Cię zadowolić..????bo rozumiem że nie tylko mnie w
                                  tym planie ująłeś??dlatego nie jest to dla mnie wcale takie jasne:)
                                  • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:18
                                    migdalek.niebieski napisała:

                                    > I cóż bym musiała czynić aby Cię zadowolić..????bo rozumiem że nie tylko mnie
                                    w
                                    >
                                    > tym planie ująłeś??dlatego nie jest to dla mnie wcale takie jasne:)


                                    pogadamy przy piwie;)-wtedy bedziesz latwiejsza do urobienia;)
                                    >
                                    • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:23
                                      Coś czuję, że chcesz mnie potraktować przedmiotowo....???? Może ja jestem łatwa
                                      tylko Ty jesteś ciamajda??;))))))))))
                                      • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:25
                                        migdalek.niebieski napisała:

                                        > Coś czuję, że chcesz mnie potraktować przedmiotowo....???? Może ja jestem
                                        łatwa
                                        >
                                        > tylko Ty jesteś ciamajda??;))))))))))

                                        ale ja nie lubie latwych kobiet! (ciekawe co mialas na mysli)
                                        • migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:30
                                          No duży już jesteś!!!chciałam się z Tobą podroczyć ale nie wyszło.
                    • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51
                      mmagi napisała:

                      > jak moge Ci.pomóc;-)?

                      a myslisz,ze mozesz?
                      • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51
                        no jakas poradą pewnie tak;-)
                        • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:52
                          mmagi napisała:

                          > no jakas poradą pewnie tak;-)

                          po porade to ja se moge isc do psychologa,albo do pani w sklepie za rogiem!-ja
                          potrzebuje...
                          • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:53
                            Reni;-))
                            • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54
                              mmagi napisała:

                              > Reni;-))

                              Renia zapodziala gdzies rekawiczke;))))
                              • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54
                                a nie masz tam jakiejś ładnej kobiałki:-)
                                • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:56
                                  mmagi napisała:

                                  > a nie masz tam jakiejś ładnej kobiałki:-)

                                  Juz mi sie wszystkie skonczyly...
                                  • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:57
                                    iiiiiiiii wciąz Ci mało,aaaaaaaaa Ty zboczku jeden to ja Cie tu żałuję a Ty
                                    taki dmuchawiec;-))))
                            • mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54
                              mmagi napisała:

                              > Reni;-))

                              Reni Grabowskiej :)
          • mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41
            jak wrócisz na ojczyzny łono, to pogadamy :))
            PS. jak się dzisiaj czujesz?
            • mmagi Oral a Ty gdzie wyfrunołeś??? 13.09.05, 13:42

              • szary.eminent nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:46
                mmagi napisała:

                >
                • mmagi Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:47
                  no to co Mamba pisze:-)?
                  • szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:48
                    mmagi napisała:

                    > no to co Mamba pisze:-)?


                    aaaaa!bo ja nie mieszkam w polandzie;)-Dania i Szwecja czasami;)
                    • mmagi Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:50
                      to mi to jakos umkło:-))
                      • szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:50
                        mmagi napisała:

                        > to mi to jakos umkło:-))

                        tak mnie czytasz!!!-olewasz jednym slowem:)
                        • mmagi Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:52
                          wczoraj Ci napisałam ze w ramach solidarnosci z Tobą oleje sie sama;-)
                          • szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:55
                            mmagi napisała:

                            > wczoraj Ci napisałam ze w ramach solidarnosci z Tobą oleje sie sama;-)

                            tylko nie pryskaj na sciane;)i na wlochaty dywanik przy kibelku;)
            • szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:45
              mamba30 napisała:

              > jak wrócisz na ojczyzny łono, to pogadamy :))
              > PS. jak się dzisiaj czujesz?

              Jeszcze mnie meczy zoladek,ale jest sukces,bo nawet zjadlem maly lunch;)i nawet
              sie nie zwijam z bolu!
              • mamba30 Oralku kochany 13.09.05, 13:46
                zaparz sobie miętówkę... tak mój Sebek nazywa zaparzona miętę.... dzisiaj w
                pracy, czy jeszcze na L4?
                • szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:50
                  mamba30 napisała:

                  > zaparz sobie miętówkę... tak mój Sebek nazywa zaparzona miętę.... dzisiaj w
                  > pracy, czy jeszcze na L4?

                  W pracy sie kisze!-a do lekarza to ja w zyciu nie poleze!!!-a z ziolowych to ja
                  mam tylko melise;)))-a tutaj to nie wiem czy dostane w sklepie mietowke;)-
                  wspomagam sie orbitkami!-tez mietowe!
                  • mamba30 Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:51
                    a du.pa... meliska na uspokojenie nerwów, a Ty miałeś żołądek uspokoić, więc
                    miętówka, tudież rumianek :)
                    • szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:53
                      mamba30 napisała:

                      > a du.pa... meliska na uspokojenie nerwów, a Ty miałeś żołądek uspokoić, więc
                      > miętówka, tudież rumianek :)

                      To dzis poszukam w sklepie!-ale mysle,ze jak przyjade do polski to skocze na
                      badania,bo wrzodami mi to pachnie!
                      • mamba30 Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:55
                        wrzody też moga być... maja to do siebie, że się odzywają najbardziej w okresie
                        przesilenia wiosennego i jesiennego :(
                        • mmagi Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:58
                          moze niech sie walnie do apteki,tam chyba tez jest cos takiego:-)?
                          • szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:04
                            mmagi napisała:

                            > moze niech sie walnie do apteki,tam chyba tez jest cos takiego:-)?

                            Tutaj nie ma aptek!!-tu sa APOTEKI;))))i trzeba numerek brac itd...
                            • mamba30 Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:05
                              chyba z niemieckiego Aphoteka :))
                            • mmagi Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:05
                              hu.j z nazwa :-)
                              no to weżmiesz:-)
                              • szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:12
                                mmagi napisała:

                                > hu.j z nazwa :-)
                                > no to weżmiesz:-)

                                a wezme sobie!co se bede zalowal;)
    • edzia-fredzia Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38
      jak duzo osob chce, to mogl powiedziec tylko A.L. :DDDDD...
      • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38
        nie tu sie okazało w ub tygodniu ze WC:)
        • edzia-fredzia Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:39
          leeeeeeeeeee... ;))))))...
    • krysica Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:39
      on o tej samej Polsce myśli co my??
    • trzydziecha1 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:40
      No pewnie ze nie mamy :DDDD Takiej Katriny na przykład nie mieliśmy, takiego
      WTC, nie mamy muchy tsetse i w zasadzie malarii tez nie mamy :DDDD
      Czego chcieć wiecej????????
      • krysica Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41
        Aidsa też nie:)
        • trzydziecha1 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41
          aaa tego trochę mamy w Polsce :DDD
          • krysica Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:42
            ale o poważnych ilościach nie ma mowy....:)
    • omcrew jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki prob 13.09.05, 13:44
      lem, wszyscy narzekaja ze wladza kradnie, ze lapowki itd itp i jest ogolnie syf
      a tymczasem sami jestesmy tacy sami bo dajemy koperty lekarzom, wkladamy 50 do
      dowodow rejestracyjnych, kupujemy pirackie plyty CD i DVD
      krotko mowiac narzekamy na ludzi u wladzy a sami robimy to samo tylko w innym
      zakresie dopoki nie zmieni sie mentalnosc polakow doputy nie zmieni sie w polsce
      nic i nie pomoga krzykacze z LPR, Samoobrony i PiS ktorzy poza wsadzaniem do
      wiezienia kogo poadnie niemaja zadnego pomyslu na rzadzenie
      • mamba30 Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:45
        popieram, a co powiesz o PO???
        • omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:59
          PO? wedlug mnie maja 3 problemy:
          1. rokita czasem mnie przeraza ze swoimi radykalnymi pomyslami
          2. tusk zasadniczo rozsadny facet czasem daje sie podpuszczac i powtarza to co
          mu podpowiadaja zamiast pomyslec najpierw
          3. PO jest teraz "trendy" pozatym oficjalnie przedstawiaja sie jako ci ktorzy
          wspieraja maly i sredni biznes wiec efekt jest taki ze napewno przyciagaja sporo
          szumowin jak 4 lata temu SLD i obawiam sie ze podobnie skoncza
      • dyskopata Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:47
        ja się z panem w pełni zgadzam dodałbym do tego jeszcze oczekiwanie od państwa
        maksymaknie dużo nie dając nic w zamian
        • omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 14:00
          "nie pytaj co kraj moze zrobic dla ciebie, zapytaj co ty mozesz zrobic dla kraju"
          • dyskopata Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 16:26
            parafraza kennedy"ego tak?
            • omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 16:27
              cos w tym stylu :)
      • mmagi Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:48
        panu dziekujemy:P
        • omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 14:01
          ze mna niewolno zaczynac tematow politycznych :D
      • krysica Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:48
        mam ok. 800 płyt....ZERO pirata....jeszcze w zyciu nie dałam w łape nikomu....
        raz w morde ośmioklasiście bo mi przeszkadzał grać w klasy i wkurzają mnie
        uogólnienia...
        • mamba30 Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:50
          krysica napisała:

          > mam ok. 800 płyt....ZERO pirata....jeszcze w zyciu nie dałam w łape
          nikomu....
          > raz w morde ośmioklasiście bo mi przeszkadzał grać w klasy i wkurzają mnie
          > uogólnienia...

          Krysi, nie denerwuj się Słonko :))))
          • krysica Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:55
            Tęsknie....:)
        • omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:54
          wyjatek potwierdzajacy regule... niestety
    • ticoqp Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:47
      a ten?
      Za Reagana istniał plan wcielenia wszystkich homoseksualistów do wojska.
      Mieli zajść Ruskich od tyłu.
      • mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:49
        nie wiem ale dobry:-)))
    • pimpek_sadelko ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:53
      w radiu ( nie wiem jakie, bo w poczekalni u lekarza gralo) rozmawiali kandyaci
      na (p)oslow o moim regionie... dla tych co nie orientuja sie... wyjasnie, ze
      warmia i mazury to jeden z najbiedniejszych regionow w kraju. o ile w miastach
      jest jako-tako o tyle na wsiach.... male ploczki a w zsadzie czworaki po pgr-
      ach, w niektorych domach zamiast podlog LEPIANKA z gliny ( powaga). otoz jeden
      z tych kandydatow walnal tekst" nie powinnismy sie wstydzic gogactwa wsi warmii
      i mazur". myslam, ze sie przeslyszalam, ale maz slyszal... i czekajace na swoja
      kolej pacjentki tez:)
      ale ktos blysnal...
      im blizej wyborow tym czesciej mam mysli by je olac.
      wiem, wiem.. obyatelski obowiazek itd... ale ja mam w dupie wybory, w ktorych
      ide glosowac przeciwko komus... bo nie wsrod partii politycznych takiej, na
      ktora moglabym oddac glos z przekonania. wybor miedzy ucieciem prawej reki czy
      prawej nogi to dla mnie zaden wybor.
      • mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:54
        nie gadaj tyle tylko mów co u bejbi?:-)
        • pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:58
          mmagi napisała:

          > nie gadaj tyle tylko mów co u bejbi?:-)

          ma mnie w dupie. siedzi dalej w brzuchu, powoli zaczynam byc zla na wlasne
          dziecko:(
          • mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:59
            jak to mawiał pewnien madry lekarz pewnie jemu tyle potrzeba:-))i twierdził ze
            nie ma ciąz przenoszonych:-)))
            • pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:03
              mmagi napisała:

              > jak to mawiał pewnien madry lekarz pewnie jemu tyle potrzeba:-))i twierdził
              ze
              > nie ma ciąz przenoszonych:-)))

              glupi byl ten lekarz:)
              • mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:04
                no co prawda starej daty ale czy głupi to nie wiem,bo pacjentek miał na ful i
                znany:-))
                • pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:14
                  mmagi napisała:

                  > no co prawda starej daty ale czy głupi to nie wiem,bo pacjentek miał na ful i
                  > znany:-))

                  nooo a wiesz co znany profesor ginekolog ostatnio powiedzial w tvn? ze kobiety
                  do porodow nie powinny byc znieczulane, bo porod to pryszcz. on osobiscie
                  barziej od bolu porodowego boi sie wyrwania zeba:D
                  1) skad wie jak noli porod?
                  2) kto wyrywa zeby bez znieczulenia?
                  3) to ma byc lekarz?:)))))
    • 0sram Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 20:24
      Everyone,let's vote for Mmagi ;)
      • mmagi jeszcze jeden co mi ubliża:-))))?? 13.09.05, 20:27

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka