mmagi 13.09.05, 13:36 "W Polsce nie mamy do czynienia z kryzysem w żadnej z powaznych dziedzin państwa"........w Fundacji Batorego powiedział to kto???dodam ze bardzo duzo osób z tego forum chce go miec za prezydenta:-)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:37 to chyba nie ja... a masz na mysli Cimoszewicza może? Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38 złoty oral dla pani a dla niego anal:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38 mmagi napisała: > złoty oral dla pani a dla niego anal:-)) cZyli zgadłam???????? Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:40 wiedziałam.... znowu ten mój zmysł qrka.... ale akurat ja na niego nie będę głosowała, więc uffff.... Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:46 mmagi napisała: > a nie buraka:-)))? ale cholera z Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:46 no chciałam Cie rozweselic bos taki jakis ostatnio markotny:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:47 mmagi napisała: > no chciałam Cie rozweselic bos taki jakis ostatnio markotny:-))) markotny,bo mio sperma do glowy juz bije;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:50 Spokojnie Mmagi, on potrafi sam sobie pomóc;) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51 migdalek.niebieski napisała: > Spokojnie Mmagi, on potrafi sam sobie pomóc;) jakos mi to ostatnio nie wychodzi... > Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54 Bo chyba wpadłeś w rutynę:)) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:58 migdalek.niebieski napisała: > Bo chyba wpadłeś w rutynę:)) Jeszcze chwila i to sie zmieni! > Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:00 A co takiego szykujesz Oralku??? jestem uwzględniona w Twoim nowym planie Koteczku..??:) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:03 migdalek.niebieski napisała: > A co takiego szykujesz Oralku??? jestem uwzględniona w Twoim nowym planie > Koteczku..??:) Jesli tylko lubisz Oralka (a mysle,ze tak) to jestes;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:05 I cóż bym musiała czynić aby Cię zadowolić..????bo rozumiem że nie tylko mnie w tym planie ująłeś??dlatego nie jest to dla mnie wcale takie jasne:) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:18 migdalek.niebieski napisała: > I cóż bym musiała czynić aby Cię zadowolić..????bo rozumiem że nie tylko mnie w > > tym planie ująłeś??dlatego nie jest to dla mnie wcale takie jasne:) pogadamy przy piwie;)-wtedy bedziesz latwiejsza do urobienia;) > Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:23 Coś czuję, że chcesz mnie potraktować przedmiotowo....???? Może ja jestem łatwa tylko Ty jesteś ciamajda??;)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:25 migdalek.niebieski napisała: > Coś czuję, że chcesz mnie potraktować przedmiotowo....???? Może ja jestem łatwa > > tylko Ty jesteś ciamajda??;)))))))))) ale ja nie lubie latwych kobiet! (ciekawe co mialas na mysli) Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 14:30 No duży już jesteś!!!chciałam się z Tobą podroczyć ale nie wyszło. Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:51 mmagi napisała: > jak moge Ci.pomóc;-)? a myslisz,ze mozesz? Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:52 mmagi napisała: > no jakas poradą pewnie tak;-) po porade to ja se moge isc do psychologa,albo do pani w sklepie za rogiem!-ja potrzebuje... Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54 mmagi napisała: > Reni;-)) Renia zapodziala gdzies rekawiczke;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54 a nie masz tam jakiejś ładnej kobiałki:-) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:56 mmagi napisała: > a nie masz tam jakiejś ładnej kobiałki:-) Juz mi sie wszystkie skonczyly... Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:57 iiiiiiiii wciąz Ci mało,aaaaaaaaa Ty zboczku jeden to ja Cie tu żałuję a Ty taki dmuchawiec;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:54 mmagi napisała: > Reni;-)) Reni Grabowskiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41 jak wrócisz na ojczyzny łono, to pogadamy :)) PS. jak się dzisiaj czujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:48 mmagi napisała: > no to co Mamba pisze:-)? aaaaa!bo ja nie mieszkam w polandzie;)-Dania i Szwecja czasami;) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:50 mmagi napisała: > to mi to jakos umkło:-)) tak mnie czytasz!!!-olewasz jednym slowem:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:52 wczoraj Ci napisałam ze w ramach solidarnosci z Tobą oleje sie sama;-) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: nigdzie!!!?? 13.09.05, 13:55 mmagi napisała: > wczoraj Ci napisałam ze w ramach solidarnosci z Tobą oleje sie sama;-) tylko nie pryskaj na sciane;)i na wlochaty dywanik przy kibelku;) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:45 mamba30 napisała: > jak wrócisz na ojczyzny łono, to pogadamy :)) > PS. jak się dzisiaj czujesz? Jeszcze mnie meczy zoladek,ale jest sukces,bo nawet zjadlem maly lunch;)i nawet sie nie zwijam z bolu! Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Oralku kochany 13.09.05, 13:46 zaparz sobie miętówkę... tak mój Sebek nazywa zaparzona miętę.... dzisiaj w pracy, czy jeszcze na L4? Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:50 mamba30 napisała: > zaparz sobie miętówkę... tak mój Sebek nazywa zaparzona miętę.... dzisiaj w > pracy, czy jeszcze na L4? W pracy sie kisze!-a do lekarza to ja w zyciu nie poleze!!!-a z ziolowych to ja mam tylko melise;)))-a tutaj to nie wiem czy dostane w sklepie mietowke;)- wspomagam sie orbitkami!-tez mietowe! Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:51 a du.pa... meliska na uspokojenie nerwów, a Ty miałeś żołądek uspokoić, więc miętówka, tudież rumianek :) Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:53 mamba30 napisała: > a du.pa... meliska na uspokojenie nerwów, a Ty miałeś żołądek uspokoić, więc > miętówka, tudież rumianek :) To dzis poszukam w sklepie!-ale mysle,ze jak przyjade do polski to skocze na badania,bo wrzodami mi to pachnie! Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:55 wrzody też moga być... maja to do siebie, że się odzywają najbardziej w okresie przesilenia wiosennego i jesiennego :( Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Oralku kochany 13.09.05, 13:58 moze niech sie walnie do apteki,tam chyba tez jest cos takiego:-)? Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:04 mmagi napisała: > moze niech sie walnie do apteki,tam chyba tez jest cos takiego:-)? Tutaj nie ma aptek!!-tu sa APOTEKI;))))i trzeba numerek brac itd... Odpowiedz Link Zgłoś
szary.eminent Re: Oralku kochany 13.09.05, 14:12 mmagi napisała: > hu.j z nazwa :-) > no to weżmiesz:-) a wezme sobie!co se bede zalowal;) Odpowiedz Link Zgłoś
edzia-fredzia Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38 jak duzo osob chce, to mogl powiedziec tylko A.L. :DDDDD... Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:38 nie tu sie okazało w ub tygodniu ze WC:) Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:40 No pewnie ze nie mamy :DDDD Takiej Katriny na przykład nie mieliśmy, takiego WTC, nie mamy muchy tsetse i w zasadzie malarii tez nie mamy :DDDD Czego chcieć wiecej???????? Odpowiedz Link Zgłoś
trzydziecha1 Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:41 aaa tego trochę mamy w Polsce :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:42 ale o poważnych ilościach nie ma mowy....:) Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki prob 13.09.05, 13:44 lem, wszyscy narzekaja ze wladza kradnie, ze lapowki itd itp i jest ogolnie syf a tymczasem sami jestesmy tacy sami bo dajemy koperty lekarzom, wkladamy 50 do dowodow rejestracyjnych, kupujemy pirackie plyty CD i DVD krotko mowiac narzekamy na ludzi u wladzy a sami robimy to samo tylko w innym zakresie dopoki nie zmieni sie mentalnosc polakow doputy nie zmieni sie w polsce nic i nie pomoga krzykacze z LPR, Samoobrony i PiS ktorzy poza wsadzaniem do wiezienia kogo poadnie niemaja zadnego pomyslu na rzadzenie Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:45 popieram, a co powiesz o PO??? Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:59 PO? wedlug mnie maja 3 problemy: 1. rokita czasem mnie przeraza ze swoimi radykalnymi pomyslami 2. tusk zasadniczo rozsadny facet czasem daje sie podpuszczac i powtarza to co mu podpowiadaja zamiast pomyslec najpierw 3. PO jest teraz "trendy" pozatym oficjalnie przedstawiaja sie jako ci ktorzy wspieraja maly i sredni biznes wiec efekt jest taki ze napewno przyciagaja sporo szumowin jak 4 lata temu SLD i obawiam sie ze podobnie skoncza Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:47 ja się z panem w pełni zgadzam dodałbym do tego jeszcze oczekiwanie od państwa maksymaknie dużo nie dając nic w zamian Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 14:00 "nie pytaj co kraj moze zrobic dla ciebie, zapytaj co ty mozesz zrobic dla kraju" Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 16:26 parafraza kennedy"ego tak? Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 16:27 cos w tym stylu :) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:48 panu dziekujemy:P Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 14:01 ze mna niewolno zaczynac tematow politycznych :D Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:48 mam ok. 800 płyt....ZERO pirata....jeszcze w zyciu nie dałam w łape nikomu.... raz w morde ośmioklasiście bo mi przeszkadzał grać w klasy i wkurzają mnie uogólnienia... Odpowiedz Link Zgłoś
mamba30 Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:50 krysica napisała: > mam ok. 800 płyt....ZERO pirata....jeszcze w zyciu nie dałam w łape nikomu.... > raz w morde ośmioklasiście bo mi przeszkadzał grać w klasy i wkurzają mnie > uogólnienia... Krysi, nie denerwuj się Słonko :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
krysica Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:55 Tęsknie....:) Odpowiedz Link Zgłoś
omcrew Re: jak na moj gust to w polsce mamy jeden wielki 13.09.05, 13:54 wyjatek potwierdzajacy regule... niestety Odpowiedz Link Zgłoś
ticoqp Re: Cytat dnia:-) 13.09.05, 13:47 a ten? Za Reagana istniał plan wcielenia wszystkich homoseksualistów do wojska. Mieli zajść Ruskich od tyłu. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:53 w radiu ( nie wiem jakie, bo w poczekalni u lekarza gralo) rozmawiali kandyaci na (p)oslow o moim regionie... dla tych co nie orientuja sie... wyjasnie, ze warmia i mazury to jeden z najbiedniejszych regionow w kraju. o ile w miastach jest jako-tako o tyle na wsiach.... male ploczki a w zsadzie czworaki po pgr- ach, w niektorych domach zamiast podlog LEPIANKA z gliny ( powaga). otoz jeden z tych kandydatow walnal tekst" nie powinnismy sie wstydzic gogactwa wsi warmii i mazur". myslam, ze sie przeslyszalam, ale maz slyszal... i czekajace na swoja kolej pacjentki tez:) ale ktos blysnal... im blizej wyborow tym czesciej mam mysli by je olac. wiem, wiem.. obyatelski obowiazek itd... ale ja mam w dupie wybory, w ktorych ide glosowac przeciwko komus... bo nie wsrod partii politycznych takiej, na ktora moglabym oddac glos z przekonania. wybor miedzy ucieciem prawej reki czy prawej nogi to dla mnie zaden wybor. Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:54 nie gadaj tyle tylko mów co u bejbi?:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:58 mmagi napisała: > nie gadaj tyle tylko mów co u bejbi?:-) ma mnie w dupie. siedzi dalej w brzuchu, powoli zaczynam byc zla na wlasne dziecko:( Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 13:59 jak to mawiał pewnien madry lekarz pewnie jemu tyle potrzeba:-))i twierdził ze nie ma ciąz przenoszonych:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:03 mmagi napisała: > jak to mawiał pewnien madry lekarz pewnie jemu tyle potrzeba:-))i twierdził ze > nie ma ciąz przenoszonych:-))) glupi byl ten lekarz:) Odpowiedz Link Zgłoś
mmagi Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:04 no co prawda starej daty ale czy głupi to nie wiem,bo pacjentek miał na ful i znany:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: ja slyszalam lepszy tekst... 13.09.05, 14:14 mmagi napisała: > no co prawda starej daty ale czy głupi to nie wiem,bo pacjentek miał na ful i > znany:-)) nooo a wiesz co znany profesor ginekolog ostatnio powiedzial w tvn? ze kobiety do porodow nie powinny byc znieczulane, bo porod to pryszcz. on osobiscie barziej od bolu porodowego boi sie wyrwania zeba:D 1) skad wie jak noli porod? 2) kto wyrywa zeby bez znieczulenia? 3) to ma byc lekarz?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś