dyskopata 24.09.05, 19:01 mamy medal mistrzostw europy wielki ukłon dla tych pięknych pań ale ile to nerwów kosztowało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tygrysio_misio Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:05 a Chelsea dzis wkoncu stracila gola:)) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:07 i dobrze nie lubie ich przypuszczam że baros strzelił Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:17 44' L. Moore dla mnie Londyn to najpiekniejsze miasto na ziemi za wzgledu na 12 zawodowych zespolow pilkarskich z czego 6 od kiedy ogladam lige angielska gra w najwyzszej lidze... z Londynskich zespolow najbardziej lubilam Chelsea..ale to bylo za czasow Zolli i Wisa i de Goya:)) po wykupieniu przez Abramowicza chce zeby spadli do 2 ligi Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:41 ach to były czasy jeszcze vialli ravanelli lebouf ja z londynu to lubię jedynie fulham i tottenham Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:17 ...chyba nie zostaje mi nic innego jak zacząć grać w siatkę... Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:39 ja po prostu chciałem zrobić miejsce żebyśmy mieli gdzie pogadać Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:42 Wychwalasz tu jakieś inne dziewczynki i myślisz że się na to nabiorę..???:( Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:48 skoro poszłaś to kogoś muszę do ciebie to i tak im daleko dzisiaj chyba będę miał dużo czasu bo nigdzie nie idę ale i tak pewnie mamuśka będzie chciała zagrać w kyodaia Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:49 ;)))jak ładnie wybrnołeś;)))doceniam;))) a dlaczego nigdzie nie idziesz??? Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:52 nie wytrzymałbym tyle bez ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:54 ;)))nie dam się nabrać;))mów tu szybko prawdę;))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:56 drugim ale naprawdę nieistoynym powodem jest brak kasy Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:58 ;)))to naciągnij troszkę mamuśkę;))wspomnij tak od niechcenia że ładnie posprzątałeś..;)))wykorzystaj troszkę swój urok;)) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 19:59 wiedząc że tyle będzie kosztował mój wyjazd ja nie potrafię brać od niej pieniędzy Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:18 Na pewno jest z Ciebie dumna. Nie napiszę nic więcej, bo się zarozumiały zrobisz;))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:28 czy dumna to nie wiem ale często mi powtarza że sobie nie wyobraża domu beze mnie co mi bardzo utrudnia wyjazd zarozumiałość mi chyba nie grozi bo wobec siebie jestem krytyczny i mam szczególne wymagania Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:31 Nie obraź się ale widzę że wszystkich uszczęśliwiłeś wyjazdem... Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:34 dodałbym do tego jeszcze psa który rano będzie musiał podkręcać zawory ale kiedyś się trzeba nauczyć życia chciałbym tu jednak kiedyś wrócić ale wtedy już będę stary Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:36 ale za to brat się cieszy będzie miał wreszcie sam pokój Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:39 To do tej pory rano Ty z nim wychodziłeś, a teraz kto??? tak naprwdę to cała młodość przed Tobą i wyjazd na pewno ją uświetni, ale rozstanie to raczej trudne będzie..:( Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:41 teraz brat będzie musiał młodość to ja mam już dawno za sobą a ty sama mieszkasz? Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:42 No co Ty opowiadasz!!!młodość ma za sobą!!!;))bez rodziców ale nie sama Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:44 a możesz przybliżyć wynajmujesz pokój? z chłopakiem mężem kochankiem? coś w stylu hotelu pielęgniarskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:48 Mam prawie swoje mieszkanko, i mieszkam ze znajomymi. A Ty gdzie będziesz mieszkał??akademik? Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:51 z jednym chłopakiem którego poznałem na obozie i z jeszcze jedną osobą której wciąż szukamy i z którą będę dzielił pokój liczyłem na kogoś spośród płci pięknej ale chyba są małe szanse a ty jesteś rodowita szczecinianka? Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:54 Nie bardzo, wcześniej mieszkałam w gryfinie, to pod szczecinem, dość blisko. W akademiku nie dadzą wam dziewczynki do pokoju;))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:57 ale to jest mieszkanie tego kolegi dzięki za lekcje geografii ale wiem gdzie jest gryfino fajna wioska:) każdą taką dziewczynę jak ty w szczecinie powitamy z radością idę się trochę potopić w pianie Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:59 No wybacz;))nie każdy wie gdzie jest gryfino;)) dobry jesteś;))) a masz taką żółtą kaczuszkę..???;)) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:02 jednak poczekam jeszcze bo koleżanka do matuli przyjdzie a tak głupio w samych bokserkach łazić nie mam kaczuszki ale mam taką zajebistą rękawicę do mycia pleców Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:08 Łee, nie masz kaczuszki..???każdy prawdziwy mężczyzna ma;))) chętnie bym Cię zobaczyła w tych bokserkach...;) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:12 daj spokój wiesz ile one malą lat a tak się do nich przywiązałem że nie zamienie ich nigdy a tą kaczuszkę mam rozumieć dosłownie czy w przenośni bo jak w przenośni to to nijak nie mogę się zgodzić ok to ja przychodzę do ciebie w bokserkach a ty czekasz w białych figach i w białym staniku bez koronek Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:16 Kaczuszka była dosłownie;)) czyli się umówiliśmy..??? jejku jak sobie pomyślę.. wysoki jesteś, masz włochate nogi, duże dłonie...ach... Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:18 a o włochatych nogach nie wspominałem czy to jest twój sposób wyciągania ze mnie informacji o sobie Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:27 Ja sobie Ciebie tak wyobrażam.. Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:32 no przyznaję że włosów na nogach mi nie brakuje jeżeli chcesz coś jeszcze o mnie wiedzieć to powiem ci że moja waga waha się 0d 67 do 70, mam ukruszoną prawą górną 7, dość głęboko wycięty pępem, zielone oczy (o właśnie a jaki ty masz kolor?), bliznę na prawym łokciu a możesz przypomnieć twoje wymiary bo mnie zwalił z nóg szczególne jeden i tylko go zapamiętałem Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:43 Też mam zielone;)) cieszy mnie, że chociaż jeden wymiar zapamiętałeś;))) nie wspomniałeś nic o nr buta..???? Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:48 numer buta 45 tak naprawdę to jeszcze jeden pamiętam ale zapomniałem tego drugiego co do ważności no nic jakoś to sobie ułożę w wyobraźni Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:50 ale to jest niesprawiedliwe chciałem poraz kolejny (10?) zobaczyć twoją fotkę a tu nastąpił błąd w czytaniu załącznika Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:56 A ja nie mogę Cię oglądać..to jest bardziej niesprawiedliwe, buu:(( jejku jakie Ty masz duże stopy.. Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 21:58 raczej długie ale ja mam z tego przyjemność a ty byś miała raczej wątpliwą Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:05 A skąd taki wniosek że wątpliwą..??? tu się z Tobą niezgodzę..a nawet zaprzeczę.....i o kolorze włosów zapomniałeś mnie poinformować..:((( Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:07 co do kolru do kiedyś był blond a teraz to trudno stwierdzić bo mi ściemniały bardzo (to na głowie oczywiście) poza tym wszędzie czarne tylko pod pachami jakieś rudawe Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:14 No to jesteś chodzący ideał...zaraz zrobię scenę i nigdzie nie pojedziesz!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:20 oj przestań w końcu się otworzyły zdjęcia i bez scen proszę obiecuję ci że wyślę ci jakieś słodkie życzenia na urodziny Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:25 Nie przekonałeś mnie. Robię scene. Odpowiedz Link Zgłoś
migdalek.niebieski Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:30 Taaak..??;))) to Ty masz bez aktu!!;) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 22:33 dlaczego ja bardzo lubię akty Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:33 Taaaak wielkie brawo dla dziewczyn :))) Jutro prosimy o powtórkę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:40 :)))) A jak myślisz? Chyba z Włoszkami przyjdzie nam zagrać o złoto co? Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:41 właśnie włoszki mają piłkę meczową będzie ciężko naszym Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:43 niop... ale ja w nie wierzę :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:45 no baa ja też a oglądałaś w ogóle nasz mecz? Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:47 No oczywiście!!!! Moi współoglądacze skakali po całym pokoju i krzyczeli więc momentami miałam utrudniony odbiór , ale oczywiście, że siedziałam przed telewizorkiem :)))) P.S. Oglądałam wszystkie mecze:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:48 myślę że kardiologowie będą mieli jutro dużo roboty Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: wspaniałe dziewczynki 24.09.05, 20:52 ja zawsze wiedziałem że kobiety mogą przynieść masę radości szczególnie polki Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: :)))))))))))))))))))) 24.09.05, 20:54 czy to znaczy że podzielasz moje zdanie? Odpowiedz Link Zgłoś
dulce3 Re: :)))))))))))))))))))) 24.09.05, 21:00 Jeeeeeeep jak to mówi Małgosia Glinka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyskopata Re: :)))))))))))))))))))) 24.09.05, 21:17 ale ona to rzeczywiście z jakiejś innej gliny ulepiona taka siła Odpowiedz Link Zgłoś