Dodaj do ulubionych

Jak PiS dyma PO

20.10.05, 13:44
na poczatku zaznacze ze nie glosowalem ani na PiS ani na PO
wiec moge sobie bez emocji poobserwowac kampanie wyborcza :))

dymanko I: Kaczynski mowi ze "zwyczaj polityczny" wymaga aby szef parti byl
kandydatem na premiera... po wyborach parlamenatrnych okzauje sie "zwyczaj
polityczny" przejal po AWS i kandytat na premiera pochodzi z kapelusza

dymanko II: PiS umawia sie z PO ze jak jedni maja premiera to drudzy
marszalka... pierwsze posiedzenie sejmu zostaje przerwane marszalek nie wybrany

dymanko III: w poprzedniej kadencji Kaczynski wyzywa Leppera od kryminalistow
i mowi ze takiego czlowieka wogole nie powinno byc w sejmie bo PRAWO i
SPRAWIEDLIWOSC musi byc... Kaczynski mowi zw "zwyczaj polityczny" jest taki
zeby szef klubu parlamentarnego byl kandydatem na wice-marszalka czyli Lepper
jest OK

dymanko IV (w przyszlosci): Kaczynski jezdzi po polsce i opowiada co on to
narozdaje: rolnikom, gornikom itd itp oczywiscie nic z tego nie spelni a potem
powie ze liberalowie z PO mu niepozwolili

a jak sie KAczynski tlumaczy? to nie ja to moj brat :))))
Obserwuj wątek
    • pimpek_sadelko Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 13:46
      zgadzam sie w 100%.
    • omcrew Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 13:48
      i zapomnialem o tym ciaglym narzekaniu na brudna kampanie :)
      • pimpek_sadelko Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 13:50
        a po udaje dziewice hehehehe:)
    • ticoqp Re: Jak PiS POdyma ?;) 20.10.05, 13:50

      • omcrew Re: Jak PiS POdyma ?;) 20.10.05, 13:51
        :))))
    • margie Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 13:52
      Brawo:)) taka prawda o kaczorach, prawo i sprawiedliwosc, pusty smiech mnie
      ogarnia....
    • chitarini Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 14:22

      >
      > dymanko III: w poprzedniej kadencji Kaczynski wyzywa Leppera od kryminalistow
      > i mowi ze takiego czlowieka wogole nie powinno byc w sejmie bo PRAWO i
      > SPRAWIEDLIWOSC musi byc... Kaczynski mowi zw "zwyczaj polityczny" jest taki
      > zeby szef klubu parlamentarnego byl kandydatem na wice-marszalka czyli Lepper
      > jest OK
      >
      >Ja nie słyszałam, żeby Kaczyński proponował Lepperowi stołek wicemarszałka w
      związku z tym nasuwa mi się pytanie ile ci płaci Tusk za rozsiewanie fałszywej
      propagandy wyborczej?
      • omcrew Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 14:37
        a ja nie slyszalem zebym pisal ze kaczynski cos lepperowi oferowal,
        a co do moich preferencji to tez napisalem ze nie popieram PO ani tuska
        naucz sie czytac dziecko
        • bluean Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 20:31
          Oczywiście nie popierasz...tak ci się tylko wymksnęło.Trzeba to jakoś
          wytłumaczyć no nie?
          • omcrew Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 21:34
            oczywiscie ze nie popieram, nie glosowalem ani na PO ani na tuska
    • aguszak Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 14:43
      he he he... niezłe podsumowanie walnąłeś.
      Zgadzam się w całej rozciągłości :)))
    • tygrysio_misio Re: Jak PiS dyma PO 20.10.05, 14:57
      i to jest najgorsze.... PIS napsuje/namota/namataczy/nakradnie a wina spadnie
      na PO ktore nie pozwolilo im zrobic planow ktore i tak z gory sa nie do
      zrobienia i PIS o tym dobrze wie,wie tez ze ciemniakom takie keksty najlepiej
      wchodza wiec mowi i mowi i pokazuje kartelyszki i sle listy do Po i Tuska
    • widokzmarsa Niech się dymają 20.10.05, 15:02
      Jeżeli będzie rząd popis to nawet komunista kaczor jako prezio dużo krzywdy nie
      zrobi a może paru ubeków up.oli, choć wątpie, bo układ musi być stały. Ale jak
      będzie rząd PIS LPR PSL Samoobrona, na co się zanosi.., to strach myśleć. Wolę
      ubeckich bandytów na wolności i psudowolność wolność gospodarcza(czyli socjalzm
      europejski) niż paru ubeków skasowanych dla pozorów i pełny socjalizm w
      wykonaiu polskiej prawicy narodowo socjalistycznej(PIS< LPR LEPPER)
      • omcrew Re: Niech się dymają 20.10.05, 21:38
        > Niech się dymają
        to jest wlasciwe podsumowanie :)

        z tym prezydentem to jest taki jeden maly problem, parlament mozna rozwiazac
        przed terminem z prezydentem to juz znacznie trudniej a przez 5 lat moze sporego
        obciachu w swiecie narobic
        • widokzmarsa Re: Niech się dymają 20.10.05, 22:45
          tak, ja raczej nie głosuję, nie potrafie legitymizować ani jednej ani drugiej
          opcji. Oni wszyscy już byli
          • omcrew Re: Niech się dymają 21.10.05, 10:31
            dopisz 3 nazwisko odpowiadajacego ci kandydata i postaw przy nim znak "X" - ja
            tak zrobie :)
    • mmagi Owca jak długo na FK beda sie ciągneły 20.10.05, 22:47
      watki polityczne,chyba na to jest odpowiednie forum tak jak i na pogaduchy:-)))
      :P
      • owca Re: Owca jak długo na FK beda sie ciągneły 20.10.05, 22:48

        czy kobiety nie mają prawa rozmowy o polityce?
        • mmagi Re: Owca jak długo na FK beda sie ciągneły 20.10.05, 22:50
          :P
          a nie ma forum polityka????podgladasz???
          a te duperele co poniektore tez sa na pogaduchy:-))
          wez sie lepiej za dzemiki,co????:-)))
        • tygrysio_misio Re: Owca jak długo na FK beda sie ciągneły 20.10.05, 22:57
          a znacz Offca Pascala z FM??

          on uwaza ze mezczyzni nie rozmawiaja o pilce noznej i wycinal mi kiedys watki o
          pilce albo bez pozwolenia przenosil na forum o pilce

          tak samo jak o ksiazkach pisalam

          tak samo faceci nie maluja scian

          to jak facet nie moze o pilce pogadac to kobieta moze o polityce???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka