mona813
02.11.05, 23:27
po czternastu latach szczesliwego malzenstwa, dowiedzialam sie, ze maz ma od
pol roku kochanke. Jest mocno zakochany, ale mowi, ze ja i dzieci dla niego
duzo znaczymy i chce sprobwac przy nas zostac. Co robic? Kopnac w d... czy
dac szanse. Jakie zrobilyscie doswiadczenia, czy jest mozliwosc odbudowania
zaufania, czy jest to tylko strata czasu???
Pomozcie!!! Poradzcie!!!