starawyjadaczka
22.12.05, 20:05
facet który siedzial za znęcanie sie nad rodziną-wyszedł dziś z pudła i
zamordował swoja żonę. Myslę, że wszystkich bandziorów powinni wypuścic na
święta. szczególnie tych co siedzą za znęcanie się i bicie dzieci ze skutkiem
śmiertelnym. Od razu zrobi się rodzinnie i światecznie..