renius22
03.01.06, 16:56
[b] Dzień dobry Wam Wszytkim,
Mam do Was i prośbę o odpowiedź na moje pytanie.
Rok temu stwierdzno u mnie krwawiącą nadżerkę (krwawi prawie podczas każdego
stosunku).
Chodziłam do lekarza przez pół roku, prawie 2, 3 razy w miesiącu, lekarz
zachowywała się tak jakby chciał wyciagać ode mnie tylmo pieniądze, żadnych
konkretów, tylko badanie kontrole itp.
We wrzesniu poszłam do innego lekarza. Lekarka zrobiła badanie cytologiczne,
na chlamydie i jeszcze jakieś jedo, zapłaciłam za nie 140zł. Powiedziała że
po wyniku badań stwierdzi jakie będzie leczenie. Wczoraj zadzwoniłam i
powiedziała że zrobi mi to prądem elektrycznym czy jakoś tak ale nie wiem
dokładnie o co chodzi, i abym przy rejestracji podała słowo LEEP, aby potem
wiedziała co przygotować.
Bardzo proszę o opisanie tego zabiegu jeśli ktoś się orientuje, bardzo mi
zalezy, poniewaz bardzo się martwię :-( Zabieg będzie kosztować 200zł
Czy ktoś wie cos ja jego temat?, czy jest dobrym zabiegiem?
bardzo proszę....
pozdrawiam i z góry dziekuję...ps umówiłąm się na 16.01,i chciałabym
dowiedziec sie czegoś