20.01.06, 17:38
Pisze o tutaj, bo moze sie znacie na tym. Biore Yasmin (tab.
antykoncepcyjne). Jestem po 7-dmio dniowej przerwie. Dzisaj jest 8 dzie i
wzielam pierwsza tabl. z nastepnego opakowania. Krawienie skonczylo sie
wczoraj z samego rana i juz nic nie leciało, ani wczoraj, ani dzisiaj w nocy.
Kolo 12 dzisiaj w dzien natomisat, kochałam się i po tym stocunku, najpierw
normalnie, jak zawsze wyleciala z pochwy sperma, a pozniej po okolo pol
godzinie zaczelam krawic, dosc mocno, tak mniej wiecej, jak w srodku okresu.
Jak stalam to krew lecala mi po nodze, nie wiem, co mam zrobic, byl tam jeden
malusienki skrzepik i to wszytsko. Nie wiem, skad sie to wzielo, bo tak, jak
napisalam wczesniej okres mi sie juz skonczyl. Na pewno nie przebita zostala
blona dziewicza, bo uprawiam sex od okolo pol roku w miare regularnie,
zadrapanie mysle, ze to tez nie jest, bo krew poleciala by od razu, a nie po
takim czasie. Teraz czuje drętwy brzuch, ale mysle, ze nie moge tego brac na
powaznie do konca, bo to moze byc z nerowow (jestem bardzo nerowowa), a nie z
miesiaczki. Krew leciala przez okolo 3 godziny, teraz troszke ustało. Nie
wiem, co mam zrobic, bardzo prosze o pomoc, bo mam dopiero 19 lat, mamie nie
chce o tym mowic, a naprawde sie denerwuje. Czy mam jechac z tym dzisiaj do
lekarza? Czy dac sobie spokoj, jak przestalo leciec? Czy mozliwe, zeby to byl
jeszcze okres?
Obserwuj wątek
    • andzjap Re: POMOCY!:( 20.01.06, 17:42
      cze:)
      Uważam,że powinnaś jak najszybciej iść do ginekologa-najlepiej to jeszcze
      dzisiaj, a jak nie jutro!tylko on będzie wiedział jak Ci pomóc:)
      głowa do góry:)
      bedzie ok:)
    • kaktusik0 Re: POMOCY!:( 20.01.06, 17:43
      jak się denerwujesz to idź do lekarza.
      Nikt tu chyba na 100% nie rozwieje Twoich obaw.
      • carmen33 Re: POMOCY!:( 20.01.06, 17:45
        koniecznie powiedz o tym mamie.
    • f_emmefatale Re: POMOCY!:( 20.01.06, 18:00
      Skoro zamieszczasz taki sam wątek równocześnie na kilku Forach to proszę Cię o
      nie rozpoczynanie go słowami 'pisze tutaj,bo może znacie się na tym'.
      To ogłupiające,a dziewczyny starają Ci się pomóc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka