aga1980
13.05.06, 15:20
otoz zaczelam prace w miejscu gdzie jest dosc niska temperatura i jak
wychodze na dwor, na ciplo, to od razu nos i poliki robia mi sie czerwone.
jest to dla mnie problemem, bo nos nie dosc ze duzy, to staje sie jeszcze
bardziej widoczny. czy sa moze jakies kremy, masci lub inne specyfiki, ktore
moglyby pomoc mi zapobiec temu czerwienieniu? czy wogole w jakis sposob moge
chronic skore twarzy przed takimi zjawiskami i zmiana temperatur?