Dodaj do ulubionych

typowe kobiety

IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.03, 09:18
takie sa nasze panie :
www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml
az niedo uwierzenia

Obserwuj wątek
    • wiktoria21 Re: typowe kobiety 06.02.03, 09:34
      Gość portalu: kobieciarz napisał(a):

      > takie sa nasze panie :
      > <a
      href="www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml"target="
      > _blank">www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml</a>
      > az niedo uwierzenia
      >


      ***
      Uważasz,że wszystkie kobiety w Polsce takie są???
      ***
    • drzazga1 Re: typowe kobiety 06.02.03, 09:39
      Gość portalu: kobieciarz napisał(a):

      > takie sa nasze panie :

      Nasze???? Yyyyy???


      > <a
      href="www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml"target="
      > _blank">www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml</a>
      > az niedo uwierzenia
      >

      A dlaczego "nie do uwierzenia"? Głupota ludzka nie zna granic. Desperacja też
      jak widać.
      "Najwięcej od nauczycielek" - hmm....
    • Gość: fikuska Re: typowe kobiety IP: *.devs.futuro.pl 06.02.03, 09:43
      jak poziom facetow taki slaby w kraju , to baby biora co jest...
      • Gość: stary_dran Re: typowe kobiety IP: *.ipartners.pl / *.gamet.com.pl 06.02.03, 09:47
        a moze to wynik tego, ze na 105 babek przypada 100 facetow

        no ale to 5 czy 6 na tego 100-nego a skad te pozostale 194?

        tak sobie mysle - z wiekiem wymagania rosna a potem dla odsetka nagle pojawia
        sie desperacja

        to smutne




        Gość portalu: fikuska napisał(a):

        > jak poziom facetow taki slaby w kraju , to baby biora co jest...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka