Gość: kobieciarz IP: *.dip.t-dialin.net 06.02.03, 09:18 takie sa nasze panie : www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml az niedo uwierzenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiktoria21 Re: typowe kobiety 06.02.03, 09:34 Gość portalu: kobieciarz napisał(a): > takie sa nasze panie : > <a href="www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml"target=" > _blank">www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml</a> > az niedo uwierzenia > *** Uważasz,że wszystkie kobiety w Polsce takie są??? *** Odpowiedz Link Zgłoś
drzazga1 Re: typowe kobiety 06.02.03, 09:39 Gość portalu: kobieciarz napisał(a): > takie sa nasze panie : Nasze???? Yyyyy??? > <a href="www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml"target=" > _blank">www.se.com.pl/iso/dzisiaj/Wiadomosci/Kraj/kraj_1.shtml</a> > az niedo uwierzenia > A dlaczego "nie do uwierzenia"? Głupota ludzka nie zna granic. Desperacja też jak widać. "Najwięcej od nauczycielek" - hmm.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fikuska Re: typowe kobiety IP: *.devs.futuro.pl 06.02.03, 09:43 jak poziom facetow taki slaby w kraju , to baby biora co jest... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary_dran Re: typowe kobiety IP: *.ipartners.pl / *.gamet.com.pl 06.02.03, 09:47 a moze to wynik tego, ze na 105 babek przypada 100 facetow no ale to 5 czy 6 na tego 100-nego a skad te pozostale 194? tak sobie mysle - z wiekiem wymagania rosna a potem dla odsetka nagle pojawia sie desperacja to smutne Gość portalu: fikuska napisał(a): > jak poziom facetow taki slaby w kraju , to baby biora co jest... Odpowiedz Link Zgłoś