Dodaj do ulubionych

czy lubicie mlodszych?

IP: *.library.uu.nl 11.05.01, 19:05
kobiety czy podobaja wam sie mlodzi chlopcy(okolice 20)?a jesli tak to dlaczego?
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Do mlodego IP: *.246.94.222.Dial1.NewYork1.Level3.net 11.05.01, 19:34
      Ty masz zdrowie, juz jeden sie otworzyl i widziales co sie stalo ,"meska dziwka"
      widziales. Oczywiscie ,ze lubia co za pytania, lubisz stare panie z wlosami w
      nosie i pod pachami, przepocone smierdzace z groba zrogowaciala skora na stopach
      z wasami i siwymi wlosami w uszach ze sztuczna szczeka z ramionami wiekszymi od
      twoich dwoch nog razem i z oddechem jak na dworcu.......o yessss to jest to.
      • Gość: ciekawy Re: Do Michala IP: 131.211.208.* 11.05.01, 19:49
        ty jestes jednak zdrowo jeb...ty,ja tylko pytam czy np.30-35latka podobaja sie 20latkowie.Czy
        podobam sie 50czy60latce bez zebow to mnie nie obchodzi,wiec jak nie rozumiesz pytan to nie pisz ty
        pajacu.
        • Gość: Michal Do cie-ka-we-go IP: *.246.94.222.Dial1.NewYork1.Level3.net 11.05.01, 19:59
          No dobra usmialem sie ,mam dobry humor -wyjatkowo, a pajacem nie jestem,ale
          jebniety troche tak ,ale to potrzebne czasami, kobiety lubia zwariowanych,masz
          wtedy wiecej humoru i jestes bardziej tajemniczy to przyciaga.
          Odpowiadam na twoje pytanie. TAK lubia starsze ,dojrzale kobiety mlodszych
          chlopcow, ale nie zawsze aby isc do lozka. Chociaz kiedys przez chwile
          mieszkalem u takiej asystentki rezysera ona miala 31 a ja "niewiniatko" wlasnie
          te piekne 20 i bylo milo itd, i stalo sie......z tym ,ze ona byla wyjatkowo
          atrakcyjna, no mozna powiedziec, ze zajebista kobieta, wiec nie unikam,
          myslalem jak by ja dziabnac......Pozdrawiam jak jebniety a ku-ku?
          • Gość: luka Re: Do cie-ka-we-go IP: *.etob1.on.wave.home.com 11.05.01, 20:12
            rozmowa dwoch pacanow kto kogo zaliczyl i ile latek miala
            • Gość: ciekawy Re: Do luca IP: *.library.uu.nl 11.05.01, 20:18
              gdzie przeczytalaa(es)ze kogos zaliczylem???
              • Gość: Michal Ciekawy IP: *.246.94.222.Dial1.NewYork1.Level3.net 11.05.01, 20:20
                Daj sobie luz widzisz,ze luka w mozgu.
            • Gość: Michal luka IP: *.246.94.222.Dial1.NewYork1.Level3.net 11.05.01, 20:18
              No ladny nick "luka" w mozgu, cipeczko po co sie odzywasz? lulu cos powiedziala
              na temat a ty?
        • Gość: lulu Re: Do Michala IP: *.etob1.on.wave.home.com 11.05.01, 20:14
          bardzo nam sie podobaja przeciez to normalne
          • Gość: lila Re: Do Michala IP: *.etob1.on.wave.home.com 11.05.01, 20:35
            lulu i luka to ja pacany
            • Gość: lolka Re: Do Michala IP: *.etob1.on.wave.home.com 11.05.01, 20:35
              sorry
            • Gość: minu Re: Do Michala IP: *.etob1.on.wave.home.com 11.05.01, 20:38
              ja kocham mlodszych facetow.zawsze maja twarde i sa zawsze gotowi.nie to co wy-
              panowie po 30-tce
              • Gość: Michal Do srilulu IP: *.246.74.58.Dial1.NewYork1.Level3.net 11.05.01, 21:11
                Zdecyduj sie puszczalska jak sie nazywasz.
                A po drugie to dajesz swiadectwo jakie jestescie, ja tez lubie mlodsze,zawsze
                maja ochote, sa ciasniejsze a nie stare panie i nigdy nie boli je glowa,poza tym
                sa latwe i tanie,i we wszystko wierza az dziw bierze
            • Gość: lulu Re: Do Michala IP: *.etob1.on.wave.home.com 12.05.01, 20:33
              ale mam zabawe.puszczalska.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka